Co zrobić by się nie zabić? Pomóżcie, bardzo proszę

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Samobójstwo - jestem bliska/bliski.

przez Jazi 14 lis 2008, 15:50
Widzę, że temat dawno nie odwiedzany, czyli chyba wszyscy bywalcy już pod kwiatkami :twisted:

Ja też miewam myśli samobójcze, ostatnio znowu mnie dopadły, a to z tego względu, że zacząłem się spotykać z nową dziewczyną...tak, tak...dobrze widzicie! Kiedy nie spotykałem się z nikim czułem się nieźle, bo nie musiałem udawać, że jestem super. Męczy mnie fobia społeczna, a więc normalka przy poznawaniu nowych ludzi, że jest masakra!!! Z samą dziewczyną nie ma problemu, ale z jej rodziną, znajomymi... Czuje się podle, wszyscy uważają mnie za świetnego chłopaka, bo taki "fajny, życiowy, zaradny, poukładany, przystojny", a ja się z tym życiem tak męczę! Tylko takie fobiki jak ja mogą to zrozumieć. Dla "nas" życie jest 10 razy trudniejsze, wszystko przeżywamy 10 razy silniej...to nie jest łatwe. Próby leczenia nic nie przynosiły (ostatnie ponad rok temu). Nic tylko zrobić porządek...a oni na koniec zaśpiewają i zapomną.
Do tego jestem wciąż nieszczęśliwie zakochany w dziewczynie sprzed lat. Odeszła ode mnie już ponad 2 lata temu, byliśmy razem ponad rok. Odeszła niespodziewanie żegnając się ze mną przez telefon. Wszystkiemu winna moja fobia choć nie powiedziała mi tego wprost. Próby układania sobie życia nie bardzo wychodzą...

Chyba napisze list...tylko do kogo??? Czy komuś na tym świecie jeszcze na mnie zależy...
Jazi

Re: Samobójstwo - jestem bliska/bliski.

przez suzak29 14 lis 2008, 19:50
I znowu Ci napisze :)młody człowieku napisz do mnie pogadam z Toba :mrgreen:
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

Sortuj wg