Co zrobić by się nie zabić? Pomóżcie, bardzo proszę

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Martusia 14 lut 2008, 09:20
oczywiście, pędź na terapię! Poważnie, dobry specjalista potrafi bardzo pomóc.
A samobójstwo? to odebrnie sobie jakichkolwiek szans na szczęście, które z pewnoścą spotka i Ciebie jeśli mu pozwolisz.
Wierzę w to. Kilka razy bylam blisko, teraz żyję i nie żałuję.:)
Żalowałabym gdybym to zrobiła. O lie można tam coś czuć poza bólem (po śmierci smobójczej).
Także głęboki wdech pełną piersi i do przodu przez życie.
Po drodze do miłego terapeuty;)
Wierzę, że będzie dobrze jeśli zechcesz. Uwież, bo wiara czyni cuda.
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

przez Jovita 14 lut 2008, 13:05
Samobójstwo - nie nie nie , to nie jest wyjscie !
Szybko pedz na terapie i nie czekaj i nie rozmyslaj , terapia to jedyna droga wyjscia z tej choroby lepsza niz nawet leki , jesli tyle juz przeszedles i jednak Bog nie chcial cie zabrac to znaczy ze dostales kolejna szanse i wykorzystaj to potraktuj to jako dar.
Nie czekaj tylko zapisz sie na terapie a samobojstwo odstaw na zawsze bo to nie jest zadne wyjscie a zycie przed toba caale zycie.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez zoska05 14 lut 2008, 20:00
Calineczko, skad Ty jestes? Pytam bo zainteresowalo mnie to ze psychoterapia tak bardzo Ci pomaga

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez laurencjusz 14 lut 2008, 20:21
Jak Pisałem wyżej już raz to zrobiłem ale teraz nie wiem może pójde ale oni są tacy drodzy
Nie wiem co mam robić czuje się bezsilny

przez celineczka3 14 lut 2008, 20:27
Mozna zawsze isc na nfz:PJa chodze i sobie chwale:D:D:D
celineczka3

przez laurencjusz 14 lut 2008, 20:41
Ja nie jestem u nas w Polsce tylko za granicą i tęsknota za krajem robi też swoje

przez celineczka3 14 lut 2008, 20:45
A to rzeczywiscie....a nie zamierzasz wrócic ?? :D:D
celineczka3

przez laurencjusz 14 lut 2008, 22:42
Nie wiem jeszcze kiedy

przez wirek 17 lut 2008, 16:35
Przeczytamem parę ostatnich postów bakusa i widzę że mam z nim bardzo wiele podobieństw. Też jestem DDA też mam takie wymagania co do kobiet jak on. Też się boję samotności i jednocześnie boję sie ludzi.
Tak samo jak bakus nie uprawiałem seksu i zamierzam to robić tylko ze swoją przyszłą żoną o ile taką znajdę.
Niepalących dziewic wcale nie jest tak mało i zdarzają się ładne. Bakys pisze że boi się stabilizacji. Ja się nie bałem ale miałem gorzej. Znalazłem odpowiednią dziewczynę dziewicę niepalącą i ładną i normalną ale jak zaczołem z nią chodzić to tak się bałem że mnie zostawi że nie mogła tego wytrzymać. Tak ją pilnowałem i taki byłem zazdrosny że się dusiła no i jeszcze groziłem jej że jak mnie zostawi to się powieszę. Dzisiaj już bym tak nie robił ale wtedy nie umioałem inaczej. Co gorsza jak mnie zostawiła to naprawnę chciałem popełnić samobójstwo. Po tym wszystkim nie udało mi się znaleść następnej.

przez wirek 17 lut 2008, 18:31
Jeżeli ciebie wszystkie kobiety okłamywały to jest mi przykro. Była dziewicą znałem ją kilka lat i nie uprawiała seksu z nikim. Poza tym po co miałaby mnie okłamywać? Żeby chodzić ze mną? Nie bądź śmieszny żadna dziewczyna nie chciałaby ze mną chodzić to ja musiałem ją trzymać a nie ona mnie.

Nieprawda że małżeństwa dziewicy z prawiczkami są nietrwałe. Jest ich mało ale wcale nie są gorsze i nie każdy ma ochotę zdradzać np. ja nie miałem żadnej ochoty zdradzać mojej dziewczyny na boku.

Nie ma czegoś takiego jak niedopasowanie seksualne to jedna wielka ściema. To trochę tak jakbyś się chciał rozwieść bo twoja żona gotuje zbyt słone potrawy. Zawsze albo ty możesz polubić słone albo ona gotować inaczej tak samo z seksem możesz zmienić swoje zachowania seksualne. Podobno Casanova potrafił dać przyjemność każdej kobiecie pewnie był seksualnie dopasowany do wszystkich.

A ostatecznie moje jaja to moja sprawa i jak będę chciał to będę prawiczkiem do końca życia albo poślubię żelazną dziewicę i tobie nic do tego. Tylko jak przeczytałem posty bakusa to sie ucieszyłem że jest więcej takich jak ja.

przez celineczka3 17 lut 2008, 18:32
anand22 napisał(a):Małżeństwo dziewicy z prawiczkiem to najgorsze co może być, nie ma niemal żadnej szansy przetrwania.

I tu się mylisz..takie małżeństwo ma o wiele większe szanse przetrwania niz związek ludzi którzy przed ślubem nie prowadzili się moralnie czym dali dowód kompletnego braku umiejętności panowania nad popędem seksualnym. Jesli człowiek nie umie nad soba panowac w tej dziedzinie nie stworzy trwałego zwiazku opartego na wiernosci obojga małżonków, bo zawsze bedzie szukal przygód.
celineczka3

przez celineczka3 17 lut 2008, 18:59
anand22 napisał(a):celineczka3 właśnie tu o to chodzi, żeby zaspokoić przed ślubem swoje potrzeby, żeby potem nie szukać tych przygód.

Uwierz ze gdyby to działało w ten sposób to byłoby dobrze. Ale to tak nie dziala>>>jesli ktos bedac kawalerem badz panna nie nauczy sie panowac nad swoim popedem seksualnym nie bedzie tego umial powstrzymac bedac małżonkiem. Jak to mowi stare madre przyslowie: ''Czego Jas sie nie nauczy tego Jan nie bedzie umial'' jestem przekonana ze ta zasada znajduje zastosowanie równiez w tej sferze.
celineczka3

Sortuj wg