Co zrobić by się nie zabić? Pomóżcie, bardzo proszę

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez depresyjny86 13 lis 2007, 01:37
byc pewnym siebie. pewnym swoich racji, pewnym tego, ze to, co sie mowi i robi ma sens...pewnosc siebie to cos ,co jest gleboko wewnatrz...chlopak moze byc naprawde fascynujacy, jezeli tylko robi w zyciu cos ciekawego i jest pewny siebie... piękno wewnętrzne które emanuje z całej postawy...mają jakąś pasję,energię,błysk w oczach-tacy którzy o siebie dbają i znają swoją wartość....emanuje od niego ciepło,pewność siebie to staje się niesamowity,staje się wyrazisty...

No to ja nie mam żadnej z tych cech......nic tylko sie powiesić :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:)

przez pyzia1 13 lis 2007, 11:32
Nie zgadzam się z tym, że kobiety wolą "krejzoli". Może wolą ich nastoletnie siksy, którym zależy tylko na dobrej zabawie i żeby było śmiesznie. A na opinii takich chyba wam nie zależy? Wogóle to każda lubi coś innego ale troskliwośc, dobroć i inteligencja to moim zdaniem podstawa. A tego Wam chłopcy nie brakuje :smile: Pewność siebie też jest wskazana ale nad tym to juz trzeba popracować.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez wajchowski 13 lis 2007, 19:23
Pewność siebie brzmi jak wyrok :idea:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:24 pm ]
wajchowski napisał(a):Pewność siebie brzmi jak wyrok :idea:

Pewnie dlatego jeszcze się nie zabiłem :idea:
"tam produkuje się czarne anioły
jeden we fraku, a drugi goły
trzeci ponury, czwarty wesoły
piąty jak trumna, a szósty umarł"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BEHEMOT 13 lis 2007, 19:50
Wajchowski-dlaczego tak uważasz?dlaczego niby pewność siebie ma być wyrokiem?To my decydujemy o tym jacy jesteśmy...nikt do niczego nie może nas zmusić a tymbardziej do zmiany myślenia o sobie samym-tylko czemu ma ono być negatywne?
,,Myte dusze pragną snu..."

przez depresyjny86 13 lis 2007, 21:03
Ale wydaje mi się że tego braku pewności siebie nie da się naprawić....po prostu......
:)

przez .Tomek 15 lis 2007, 20:24
to sobie ku*wa podetnij żyły. Ja pierdzielę przestań na siebie zwracać uwagę i zajmij się sobą, nie można całe życie centrum uwagi z siebie robić.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez pyzia1 15 lis 2007, 20:28
Tomek, pogięło Cię??
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez .Tomek 15 lis 2007, 20:31
Tomek, pogięło Cię??

Nie, mówię prawdę :roll:
ExModerator

przez pyzia1 15 lis 2007, 20:33
Chyba nie chciałbyś, żeby ktoś ci tak kiedyś napisał?

przez .Tomek 15 lis 2007, 20:35
Nie , napisał by mi, bo ja się na forum nie użalam [piętnaście czy kurde 100 razy z rzędu] że chcę wąchać kwiatki od spodu. A nawet jakby napisał to by raczej po mnie spłynęło. Jak bym się chciał zarżnąć to już dawno bym to zrobił bez informowania was.
ExModerator

przez BEHEMOT 15 lis 2007, 20:37
Tomek rozumiem cię że jesteś sfrustrowany-ale zrozum to forum jest po to żeby pomagać,dawać nadzieję,wspierać przede wszystkim.Każdy ma chwile gorsze i lepsze a Tekla widocznie tylko tu i w ten sposób chce/woła o pomoc.Nie pomyślałeś że może to jedyne miejsce i czuje się samotna?
Jeśli cię to denerwuje to po prostu milcz i się nie wypowiadaj na temat jej postów.Gdybyś ty potrzebował pomocy i był w tak fatalnym stanie nie chciałbyś usłyszeć takich słów na pocieszenie.
Tomek widocznie zły dzień?hm?
,,Myte dusze pragną snu..."

przez .Tomek 15 lis 2007, 20:43
BEHEMOT napisał(a):Tomek widocznie zły dzień?hm?

Ależ skąd, dzień mam super ekstra ;) Ale jest różnica między wołaniem o pomoc i nie korzystaniem z niej i wołaniem o pomoc i korzystaniu z niej.
And stop slagging me off ffs.
BEHEMOT napisał(a):Gdybyś ty potrzebował pomocy i był w tak fatalnym stanie nie chciałbyś usłyszeć takich słów na pocieszenie.

to po prostu piszę, że mi źle a nie kolejny raz z rzędu, że chcę zdechnąć.

Koniec z mojej strony.
ExModerator

przez pyzia1 15 lis 2007, 20:49
Tomku, zapominiałeś chyba jak się nazywa ten temat :D

przez .Tomek 15 lis 2007, 21:12
Ach, no oczywiście, slag me fucking off for telling fuckig truth. Teraz na serio, poczytaj trochę jej wypowiedzi, napawa optymizmem po prostu :roll: dla mnie to po prostu próba zwrócenia na siebie uwagi, to tylko moja opinia.
ExModerator

Sortuj wg