Co zrobić by się nie zabić? Pomóżcie, bardzo proszę

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bakus 19 paź 2007, 01:16
Tak na sile chcesz mnie przekonać do tego, żeby stracił wiare w to wszystko w co wierze... że aż zaczynam podejrzewać, żę odczówasz to że źle robisz i nie chcesz być po prostu sam...
Nie zapeaniaj mnie o niczym. Bo niewazne jak bys sie starał to nie udowodnisz tego, że wszystkie kobiety są zdolne do zdrady i w ogóle tam co o nich mówisz.

Powiedz mi. Jak ty planujesz żyć w momence jak uroda Ci zniknie i laski coraz mniej sie bedzie za tobą oglądać??
Ja planuje dom, rodzine, kochajaca zone, dzieci(coreczke) choc jakis czas temu tego nie chcialem. Jak sam seks Ci sie znudzi i zapragniesz zalozyc rodzine to co zrobisz?? Myslisz, ze taka panienka z pokroju tych z ktorymi sie zadajesz, zechce zalozenia rodziny?? Albo nawet jesli to czy zdola spelnic obowiazki matczyne? Zechcesz poznac pozadną kobiete a wtedy ona bedzie sie bac o to, ze zdradzisz ty i ucieknie. A z kolei laski z ktorymi sie zadajesz z biegiem lat zmądrzeja i zaczna szukac pozadnego faceta jak ja, a potem ktos taki jak ja oleje i będą załowac przeszłosci. Takie są fakty. Narazie masz burze hormonów, które Ci zaslepiają wszystko.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez bakus 19 paź 2007, 14:03
Nie ożenie sie z pierwszą lepszą... To już lekka przesada z twojej strony.
Wszyscy moi znajomi mają partnerki i są w związku najdluzej 3 lata(wiek 18lat) i najmniej 3 miesiace. I widać, że sie kochają i szanują.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez kaysha 19 paź 2007, 18:20
ale to miałbyc temat zw. z problemem samobójstwa a nie podrywami ;)
"Cała wiedza, suma wszystkich pytań i wszystkich odpowiedzi zawarta jest w psie" Franz Kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 19 paź 2007, 21:27
bakus napisał(a):Dziewczyny potrafią kochać i są w tym dużo lepsze niż faceci. Dlatego też nie boje sie o to, że kobieta mnie zdradzi.

Znałem kilku gości, którzy myśleli w ten sposób i też byli pewni, że potrafią kochać i nie zdradzą - zdradziły :smile: .

Masz wyidealizowany obraz kobiet i dziewczyn.
Poza tym idealizujesz miłość - dałeś sobie wmówić, że jest potrzebna do życia i że życie bez miłości kobiety/dziewczyny nie jest warte przeżycia. To także jest objaw nerwicy i nienawiści do siebie.
Tak naprawdę można żyć bez idealnej romantycznej miłości kobiet/dziewczyn i bez seksu z nimi.

bakus napisał(a):Dlatego, że skoro zdecydowała się ze mną na związek to wiedziała z kim będzie miała doczynienia. Zdecydowała sie to znaczy, że kocha. A jak kocha to nie będzie chciała zdradzać ukochnego od tak sobie. Jest też coś takiego jak sumienie, nie wiem czy słyszałeś. I jakie fantazje?? Erotyczne?? Jak mają chłopaka to niech realizują je z nim. Nie każda marzy o przygodzie z nieznajomym.

Skąd wiesz?

bakus napisał(a):A z kolei laski z ktorymi sie zadajesz z biegiem lat zmądrzeja i zaczna szukac pozadnego faceta jak ja, a potem ktos taki jak ja oleje i będą załowac przeszłosci. Takie są fakty.

Aha, czyli olejesz ich obecną mądrość i będziesz je karać olaniem za to, że nie mają idealnej, nieskazitelnej przeszłości?

przez bakus 19 paź 2007, 23:14
Sorrow pewnie, ze nie wszystkie... Nie mowie o wszystkich, ale kobiet ktore umieja kochac jest wiecej niz facetów.

Ja po prostu nie zaznałem miłosci od nikogo. Nie idealizuje tego. Tylko, nic dla mnie nie ma sensu, jeżeli jesteś nikomu niepotrzebny. Każdy inaczej patrzy na to. Dla mnie żyć bez miłości nie ma sensu i tyle.

Co skąd wiem?? Nie wszystkie dziewczyny są takie same. Przestań zachowywać sie jak A22 i pakować wszystkie do jednego wora. Nie trzeba być wybitnie uzdolnionym, żeby o tym wiedzieć.

Znowu wszystko bierzesz dosłownie... Oleje nie oleje... Ale nie wiem czy chciałbym spotykać się z kobietą która dawała na prawo i lewo jako nastolatka bo miała burze hormonów a potem by szukała kogoś pożądnego. Poczytaj sobie inne fora to zobaczysz, że duzo dziewczyn zaluje swojej decyzjii o pierwszym razie w młodym wieku, bo chciałby oddać to komus na kim im na prawde zalezy. A tłumaczą sie "młoda głupia byłam"

przez bakus 20 paź 2007, 16:55
A w przypadku moich znajomych te osoby(dziewczyny) są bardzo atrakcyjne. A co więcej jedna bardzo atrakcyjna dziewczyna sama uwiodła i sie zakochała jak szalona w 170 chudym chłopaczku w moim wieku. I są ze sobą długo.
Wiesz rozmowa z toba nie ma sensu bo wszystko widzisz na czarno.
A przypuśćmy nawet, że gdyby było tak iż nie są wierne. Właściwie to masz racje. Każdego można uwieść. Nawet Biskupa byś uwiódła jakaś lala z pożądnym podejściem, albo Zakonnice jakiś facet odpowiednią gadką, ale czy przez to, że każdego da sie uwieść niezależnie czy jest w zwiazku czy nie, to mamy zaprzestać tworzyć związki i starać sie tworzyć szczęśliwą pare?? Bo jest mozliwość, że ktoś zdradzi?? Ja tak nie uważam. Ty widocznie tak... To tak jakbyś zaczął jeździć taksówką bo boisz sie, że będziesz mieć wypadek siedząc za kółkiem swojego samochodu.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 20 paź 2007, 17:09 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz

przez Jovita 20 paź 2007, 17:05
jezeli juz to prawda jest taka ze coraz wiecej kobiet zdradza , coraz wiecej jest rozwodow z powodu zdrady. Mysle ze wina zawsze stoi po stronie kobiet bo przeciez to kobieta ''dala'' i to kobiete mozna nazwac;;puszczalska'' , nie zgadzam sie z toba anand22 , gadasz pierdoly ,po czesci masz rachje ale po czesci.. nie wiem ale chyba miales przykre dziecinstwo lub w twojej rodzinie zdarzyla sie zdrada i stad twoje glupie filozofie, masz swoje zdanie to dobrze ale zrozum ze na swiecie sa tez madrzy ludzie ktorzy zakochuja sie niekoniecznie w wysokich przypakowanych blondynach.. troche wiecej wyrozumialosci nie kazdy jest taki jak ty.

jesli chodzi o temat to skonczcie ta glupia dyskusje , bakus- nie ma co sie klocic i tak anand swoje madrosci wtraci i taka dyskusja nie ma celu , zreszta to temat o samobojstwie a nieo zwiazkach..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Jovita 20 paź 2007, 18:51
wiec co zrobisz??? teraz nie wierzysz zadnej kobiecie.. wiec albo zostaniesz sam do konca zycia albo przezuc sie na facetow..!! taki swiat , ja znam wiele par ktore zyja szczesliwie.. wiec zacznij wierzyc w to ze bedzie dobrze bo innego wyjscia nie masz.Zacznij ufac ludziom
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez juka 27 paź 2007, 18:37
Tekla nie rób jaj!! jak masz cos zrobic to nie gadaj tyle tylko rób ...szukasz pocieszenia i biadolenia ,,,wez sie w garsc !!!no chyba ze jestes słaba i tak bedzie lepiej dla Ciebie i Twojej rodziny (ciekawe czy sie ucieszą).....pomysl i wez sie w garsc !!!! badz sobą i miej styl ZAWSZE!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:40 pm ]
PAMIĘTAJ że 60 sekund smutku zabiera ci minutę szczęścia !!!
:)

przez mammmmmmmma 30 paź 2007, 17:45
Ja też mam problem ze związkami wyglądam normalnie tak mi sie wydaje ale kiedy ide na jakas impreze to zygac mi sie chce jak widze sliniacych sie facetów na moj widok nie interesuje ich czy mam mozg wielkosci fistaszka, moglabym byc antychrystem ale niestety penis o tym nie myśli. Zalosne moj znajomy twierdzi że powinnam z tego kozystac z tego ze faceci na mnie leca smieszne ze niby co tydzien z innym imprezy za free mnie to nie bawi a wrecz przeciwnie jak facet chce mi stawiac to ...... szkoda gadać wogole ich nie interesuje kim jestem co mam do powiedzenia. Gdzie ci faceci normalni faceci ...???

przez .Tomek 30 paź 2007, 20:29
mammmmmmmma, jednego masz TU. Niestety raczej wielu takich jak ja nie ma [i nie jestem tutaj jakiś zarozumiały czy coś, ale na prawdę porządnym człowiekiem jestem]. Ech... trzeba mieć oczy otwarte może w końcu się kogoś znajdzie :)
Pozdrawiam ludki :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Sortuj wg