Zepsute wczasy przez nerwicę lub depresje

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Zepsute wczasy przez nerwicę lub depresje

przez kaysha 17 wrz 2007, 19:23
załozyłam ten podtemat, poniewaz moja nerwica dopadła mnie jak wybierałam sie na wczasy i w trakcie pobytu..poprostu zamiast się cieszyc pieknymi widokami -choroba tak mną zawładnęła, że nic mnie tam nie cieszyło do tego dobrała sie tez depresja...
"Cała wiedza, suma wszystkich pytań i wszystkich odpowiedzi zawarta jest w psie" Franz Kafka

przez samotniczka 17 wrz 2007, 19:39
Ja mam całe życie zepsute przez nerwicę i depresję, a wczasy, na których niepamiętam kiedy ostatnio byłam, też były do niczego.

przez Jovita 17 wrz 2007, 20:06
wczasy podczas depresji i nerwicy to nie wczasy!!!! nie da sie okreslic kiedy to cholerstwo nas zlapie , ale jedno jest pewne trzeba robic wszystko zeby doczekac kolejnych wczasow i nadrobic je bedac zdrowym!wiec trzeba robic wszystko zeby wyzdrowiec a najwazniejsza jest silna wola!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 18 wrz 2007, 01:13
Zgadzam się wczasy z nerwicą i deprechą to nie wczasy.... :(
:)

przez vice versa 18 wrz 2007, 08:49
Ja własnie w ten sposób zmarnowałam ostatnie 2 tygodnie. Niby wyjechalismy w góry, niby miało cos sie dziac a ja... siedziałam i płakałam na przemian z wariactwem serducha i natłokiem mysli. To jest straszne!!!
Ostatnio edytowano 18 wrz 2007, 14:11 przez vice versa, łącznie edytowano 1 raz

przez rolingstone 18 wrz 2007, 10:37
zgadzam się. niby się chodzi, coś zwiedza, ale tak na serio, to chciałoby się zostać w domu (w hotelu). koszmar.
Nerwicę można pokonać :)

przez Jovita 18 wrz 2007, 15:09
ja tam w takim stanie to w zyciu bym nigdzie nie pojechala , wiedzac ze moze zaraz mnie atak dusznosci zlapac a ja w obcym miejscu! dlatego podziwiam osoby ktore mimo wszystko pracuja , ucza sie i wyjezdzaja poza dom! ja zrobilam i tak wiele ze wychodze z domu i mam zamiar studiowac i pracowac ale w moim malym miasteczku !
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Sortuj wg