Skupianie sie podczas depresji na zdrowiu i wyglądzie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez maiev 26 wrz 2007, 16:53
Jaśkowa napisał(a):a ja mam fazy raz dostaje jakiejś szajby i robię się na 8 cud świata innym razem łażę cały czas w dresie z opaską na włosach i pryszczem na środku czoła

też tak mam. :? A i tak cały czas mi się zdaje że nie wyglądam dobrze. Czy się "odpicuję" czy nie. Teraz akurat mam to gdzies jak wyglądam - nawet nie chce mi się przebierać jak wychodzę z chałupy. Wisimito. :roll: :mrgreen:

Daria Sz. napisał(a):taram się przesadnie dbać o siebie na zewnątrz, aby nikt nie zauwazył, że tak naprawdę w środku czuję się beznadziejnie. Nie chcę, aby ktoś podejrzewał, że mam depresję.

a tak miałam kiedyś. wtedy to naprawdę przeszłam chyba samą siebie :smile: . Kosmyk włosów nie miał prawa leżeć nie tak jak trzeba. Każda plamka doprowadzała mnie do szajby jakiejś (nie mogłam przestać o niej myśleć i psuło mi to każdą zabawę). Nie chciałam żeby ktoś widział że coś mi jest. Zmęczyło mnie to i wcale tego nie lubiłam. Przeszło mi po lekach. :roll: i nie tęsknię. Chyba wolę wyglądać jak "lump".
"I need a new version of me..."

przez zizek 27 wrz 2007, 10:59
kochana, tak nie mozna!!! zrob sobie jeden dzien tylko dla siebie, idz na zakupy, do fryzjera, wez ze sobą przyjaciółkę i wygadaj sie...ja ze stanu nicości wyciągnęłam sie z dnia na dzien... mocno wyluzowałam, zajęłam się sobą, postanowiłam wziąć się w garść, pamiętam, jutro moze byc tylko lepiej!!! 13 48 944 to moj numer gg, jesli chcesz pogadac, chetnie posłucham.

Sortuj wg