MLODE terapeutki

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Daria Sz. 09 wrz 2007, 23:01
a ja się strasznie boję psychoterapii, chociaż czuję że mogłaby mi pomóc :cry:
memento mori...

przez scrat 09 wrz 2007, 23:40
Daria Sz. napisał(a):a ja się strasznie boję psychoterapii, chociaż czuję że mogłaby mi pomóc :cry:

Nie bój się... Nikt na siłę nie będzie robił niczego, czego nie będziesz chciała. Nad całą terapią masz kontrolę. To nie hipnoza.
Przyjaciel forum

przez groskova 11 wrz 2007, 14:35
A moja w ogole mnie nie sluchala, patrzyla w jakis punkt za moimi plecami i tylko jak popatrzylam jej prosto w oczy to nagle sie jakby budzila i przybierala zainteresowany wyraz twarzy. Swietnie mi to zrobilo:( Mialam wrazenie ze to co mowie jest nudne jak flaki z olejem i nie warte opowiadania. W ogole tutaj w irlandii maja problem ze sluchaniem pacjenta. Ilosc lekarzy i terapeutow ktorzy nie sluchaja po prostu mnie powala.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez korres1 14 wrz 2007, 01:18
Dzięki Wam wszystkim za słowa pocieszenia. Dziś jestem po kolejnym razie. Powiem, że trochę nabrałam do laski zaufania, jest spokojna, słucha (rzeczywiście słucha). Tyle plusy.
Minusy: nadal się nie uśmiecha. Poprzednim razem to ja musiałam czekać, bo ona miała pacjenta (5 minut). Nie tłumaczyła się (...). Dzisiaj specjalnie się spóżniłam aż DWIE MINUTY i czekałam aż cos powie. Nie powiedziała. To tyle z mojego ćwiczenia się w asertywności.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez Jessica ;) 16 wrz 2007, 12:27
to wszystko zależy od powołania i umiejętności :) mimo że bardziej ufam doświadczonym i starszym terapeutom to i wśród nich znalazła się osoba która mnie zawiodła i nigdy bym do niej już nie poszła... Wśród młodych psychologów mam takie samo doświadczenie więc chyba nie ma reguły :roll:
ale rozumiem osoby które młodym nie ufają.. ale to kwestia własnej psychiki i przekonania ;)
kiedy z każdym dniem życie traci sens... :(

przez Jovita 27 wrz 2007, 18:57
hmmm , no wlasnie tak sie zastanawiam bo zaczelam terapie , chodze w poniedzialki do pewnej mlodej terapeutki oraz w piatki takze do mlode pani psycholog.. troszke mnie tez zastanawia czy oby te panie nie beda sie na mnie doswiadczac , bo sa swierzo po studiach , bardzo mlodziutkie..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez korres1 02 paź 2007, 23:08
Właśnie, właśnie. Ja na razie żyję z moją dobrze. Raz zauwazyłam nawet, że (chyba) się uśmiechnęła. Chyba, bo to było mgnienie:))

przez Jovita 03 paź 2007, 14:01
ojej to co to za terapeutka , moje tam sie usmiechaja , a czasami mam nawet wrazenie ze sie ze mnie smieja bo robia takie dziwne miny , ale to chyba przewrazliwiona jestem na tym punkcie..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez korres1 05 paź 2007, 09:21
Stawia bardzo wyrażną barierę, ale może tak jest lepiej. Wczporaj mówię jej: pokłóciłam się z przyjacielem, jak to rozwiązać, co by pani zrobiła na moim miekjscu? Ona na to, że nie da mi gotowej recepty. Ja na to co ona myśli o tej sytuacji. Ona na to że zasady są takie że rozmawiamy o MOICH odczuciach. No, w sumie to chyba dobrze, chociaż czasem bym chciała, żeby się zdeka rozlużniła.

Sortuj wg