Rzygowiny z "Na co zwracacie uwagę u faceta?"

Hasiok.

przez depresyjny86 16 sie 2007, 21:39
Facet nic nie robi tylko sie uzala nad soba.

facet odczep sie ode mnie ok?
I przestań tworzyć tematy na mój temat,bo sobie tego nie życze
I nie jestem ciapa chociaż byś mi to wmawial 25 tysięcy razy nadal nim nie będe!!!!!!!!!!!!!!
:)

przez atrucha 16 sie 2007, 21:46
Janko_Muzykant..zbyt dużo cynizmu i kpiny w Twoich wypowiedziach dotyczących człowieka nerwicy. To już dawno straciło charakter "dobrej rady" (przykład--->"Jak wyrwać lachona").. Sugeruję byś popracował najpierw nad sobą..i nad swoim poczuciem humoru.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 16 sie 2007, 22:27
no tak na zasadzie pier.....pierdo..... a walizka po peronie.... czyli rozmowa bez sensu a miało być tak przyjemnie.....
leczymy kompleksy dowalając innym bosko :roll:

Człowiek Nerwica czekam cały czas na uśmiechniętą fotkę :D
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 22:53
człowiek nerwica napisał(a):I nie jestem ciapa chociaż byś mi to wmawial 25 tysięcy razy nadal nim nie będe!!!!!!!!!!!!!!

tak tak mow tak sobie i tej wersji sie trzymaj :lol: hehehe
a takie pytanko, skoro nie jestes nim to kim jestes? bo jak czytam Twoje wypowiedzi to mam pewne watpliwosci.
atrucha napisał(a):Janko_Muzykant..zbyt dużo cynizmu i kpiny w Twoich wypowiedziach dotyczących człowieka nerwicy. To już dawno straciło charakter "dobrej rady" (przykład--->"Jak wyrwać lachona").. Sugeruję byś popracował najpierw nad sobą..i nad swoim poczuciem humoru.

A gdzie Ty tu widzisz cynizm i kpine? Moze dla was to jest szok, ze ktos nie uzala sie nad nim tylko mowi wprost bez ogrodek.
Zreszta sami zastanowcie sie- czy was juz to nie meczy, osoba ciagle sie uzala i jeczy ale nic z tym nie robi ??
Jaśkowa napisał(a):leczymy kompleksy dowalając innym bosko

to bylo do mnie? hehehe :lol:
zbanowany

przez .Kinga. 16 sie 2007, 23:05
to bylo do mnie?

Nie da się ukryć.
Janko_MuzykantMiałeś kiedyś depresję?
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez Jaśkowa 16 sie 2007, 23:11
Janko a jak mamy postrzegać Twoje wypowiedzi ? Brzmisz jak zakompleksiony chłopczyk, który dowala innym co by sie troszkę dowartościować i nie bierz tego zbytnio do siebie to moje zdanie nic więcej...
czy mamy dość użalania nie nie mamy dość bo po to jest między innym to forum aby się poużalać i aby ktoś nas wysłuchał i jeżeli nawet postawił do pionu to bez kpin i ironii a w Twoich wypowiedziach jest jej aż za nadto .....
i a' propos pewności siebie o której tak rozprawiasz sądzę, że jej nie masz a możliwość anonimowego wyżywania się na innych jest rekompensatą
Przyjaciel forum

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 23:14
Jaśkowa napisał(a):Janko a jak mamy postrzegać Twoje wypowiedzi ? Brzmisz jak zakompleksiony chłopczyk, który dowala innym co by sie troszkę dowartościować

niby w czym zakompleksiony? :lol:
.Kinga. napisał(a):Janko_MuzykantMiałeś kiedyś depresję?

a co ma depresja do tego?
zbanowany

przez .Kinga. 16 sie 2007, 23:15
A widzisz bardzo dużo. Bo jest różnica między użalaniem się nad sobą a stanem depresyjnym.
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 23:19
raczej w depresji czlowiek inaczej chce sie zachowywac do innych.
zreszta jak tak wyglada rozmowa z Darkiem, ze sie oburza na wszystko, robiac bariery komunikacyjne i nie ma poczucia humoru to nie dziwie sie, ze nikt go nie chce wziac do paczki czy z nim przebywac. poprostu to meczace jest.
zbanowany

przez .Kinga. 16 sie 2007, 23:22
o mój Boże kochany........ dobranoc..

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 23:23
jak uwazasz inaczej to nie Bozuj tu tylko napisz
zbanowany

przez Jaśkowa 16 sie 2007, 23:26
no ja nie wiem w czym bo Cię nie znam i nie widziałam to są moje subiektywne odczucia po przeczytaniu Twoich wypowiedzi :D
Przyjaciel forum

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 23:28
no widzisz :lol: szkoda ze sie pomylilas :(
zbanowany

przez Jaśkowa 16 sie 2007, 23:29
obawiam się że jednak nie pomyliłam się 8) dobranoc :D
Przyjaciel forum

Sortuj wg