Rzygowiny z "Na co zwracacie uwagę u faceta?"

Hasiok.

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 14:59
Goplaneczka a Ty z jednej skrajnosci w druga :lol: dziwnie to zinterpretowalas, ale spoko...
czasami przy czytaniu mysle, ze niektorzy nie maja pojecia co to znaczy pewny siebie :lol:

Viper juz kumam o co Ci chodzilo;) no to nie tylko brak asertywnosci ale przede wszystkim brak pewnosci siebie ;)

P.S.
Goplaneczka moze umowisz sie z Darkiem? ;)
Ostatnio edytowano 16 sie 2007, 15:01 przez Janko_Muzykant, łącznie edytowano 1 raz
zbanowany

przez Goplaneczka 16 sie 2007, 15:00
To ją zdefiniuj.
Goplaneczka

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 15:01
Goplaneczka napisał(a):To ją zdefiniuj.

wysil sie intelektualnie i sprobuj sama zrozumiec ;)
i odpowiedz na pytanie ;)
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tygryska 16 sie 2007, 16:03
Trolling?

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 19:41
człowiek nerwica napisał(a):Chwileczke,chwileczke Janko,brak pewności w pewnych sprawach nie odrazu czyni ze mnie jako przyszłego ojca ciape,to nie jest tak że ja boje się wszystkiego,nie dam sobą nikomu pomiatać nigdy

hm... nie mialem na mysli rozmowy o ojcostwie osob "ciapowatych", ale skoro to zaczales to jesli nie zmienisz swojego zachowania to bedziesz taki. A co do tekstu podkreslonego o nie daniu soba pomiatania to sorry ale nie wierze w to. Latwo byc taki chojrak w necie, ale pomysl sobie jak bylo dotychczas i jak jest obecnie. Jesli nie zmienisz sie diametralnie zawsze bedziesz pomiatanym. Zrob cos z tym.

top23 skoncz juz gadac o miesniakach bo mnie to bawi tylko :lol:

Wy macie problem ze soba, z wlasnym zachowaniem i stylem, a wszystko zwalacie na wyglad bo tak jest najlatwiej :!:

No i Goplaneczko widze, ze jednak pasujesz do Darka ;) Moze jednak sprobujecie razem? Ostatnio tak sie uzupelnialiscie w tym co pisaliscie ;)
zbanowany

przez depresyjny86 16 sie 2007, 19:58
Sorry ale skąd wyciągłeś wniosek że daje sobą pomiatać?
No i Goplaneczko widze, ze jednak pasujesz do Darka Moze jednak sprobujecie razem? Ostatnio tak sie uzupelnialiscie w tym co pisaliscie

Skończ z tym!!!! :roll:
:)

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 20:02
No jak nie pamietasz co pisales o swoim zyciu na tym forum to niemoja wina.
Sam opisywales jak Toba ludzie pomiatali.

A co do Goplaneczki to sprobuj, moze da sie wyrwac na randke ;)
zbanowany

przez depresyjny86 16 sie 2007, 20:31
Owszem zawsze byłem traktowany prez ludzi jak jakiś debil,idiota...był taki czas kiedy byłem bity,okradany
Ale co Ty myślisz że byłem traktowany tak dlatego że według Ciebie byłem ciapą?Owszem zachowywałem się jak debil,zresztą teraz też się tak zachopwuje ale nie byłem ciapą,nie zrozumiesz tego bo najprawdopodobniej nigdy nie byłeś tak traktowany jak ja

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 20:35
człowiek nerwica napisał(a):Ale co Ty myślisz że byłem traktowany tak dlatego że według Ciebie byłem ciapą?

Dokladnie tak, przez swoje zachowanie tak byles traktowany

Kiedy wreszcie przestaniesz sie uzalac i usprawiedliwiac?

Mozesz sprobowac poflirtowac np z Goplaneczka ;) tak na dobry poczatek... moze cos z tego bedzie ;)
zbanowany

przez depresyjny86 16 sie 2007, 20:57
Nie nie trafiłeś,nie przez zachowanie byłem tak traktowany
Odczep się wreszcie od Goplaneczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez .Kinga. 16 sie 2007, 20:59
Janko_Muzykant A tyś coś się tak uczepił chłopie? Zastanów się co piszesz. Nie baw się w psychologa, bo komuś tylko przykrość zrobisz..!
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 21:03
Kinga uczepil czego lub kogo?
Darek to przez to niby to bylo wg Ciebie?
zbanowany

przez .Kinga. 16 sie 2007, 21:05
Janko_Muzykant Darka
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 21:09
Kinga nie uczepilem sie go, tylko na poczatku czytania jego postow bylo mi go przykro, potem mnie to wkurzalo a teraz to mnie wkurza i smieszy. Facet nic nie robi tylko sie uzala nad soba.
zbanowany

Sortuj wg