mam bardzo niezręczne pytanie :(

Hasiok.

przez Moniczka 14 wrz 2007, 16:12
Natrafilam przypadkiem na ten temat i zasmiewam sie do rozpuku, dlaczego tak mowici o koprofilii, to podobnie jak z homoseksualizmem, pissingiem, fetyszami typu buty i rajtuzki. Jak komus to nie przeszkadza i nie wadzi innym to niech sobie tym koprofilem bedzie. Pierwszy raz slysze, zeby mialo to cos wspolnego z napadami leku. A jak ktos sie podnieca tylko przy muzyce lub w deszcz to tez dziwak???? Nie sadze. Choc prosze mnie wykluczys od wszelkich podejrzen, wyrazam tylko zdeanie bo jestem tolerancyjna.
Moniczka

przez viper_88 18 wrz 2007, 18:22
Parafila, jak parafilia. Może dla niektórych (w tym i dla mnie) jest nieco odstręczająca, ale ogólnie rzecz ujmując, to (prawie) każdy ma jakąś z istniejących parafilii (ja też :D)

przez Jovita 18 wrz 2007, 18:27
viper_88 napisał(a):Parafila, jak parafilia. Może dla niektórych (w tym i dla mnie) jest nieco odstręczająca, ale ogólnie rzecz ujmując, to (prawie) każdy ma jakąś z istniejących parafilii (ja też )

oczywiscie ze tak tylko nie kazdy sie do tego przyznaje ! ale kazdy cos takiego ma..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez viper_88 18 wrz 2007, 19:24
Jovita napisał(a):
viper_88 napisał(a):Parafila, jak parafilia. Może dla niektórych (w tym i dla mnie) jest nieco odstręczająca, ale ogólnie rzecz ujmując, to (prawie) każdy ma jakąś z istniejących parafilii (ja też )

oczywiscie ze tak tylko nie kazdy sie do tego przyznaje ! ale kazdy cos takiego ma..

Racja :smile: Tak samo jest z błędami - każdy je popełnia, ale nie każdy się do tego przyznaje. Sama didado1 zna kilka takich osób. Zastanawiające, czemu ostatnio jej tu nie ma... ;)

przez Moniczka 18 wrz 2007, 19:54
Ha ,ha,ha-to o didado1: dobre!Ja na przyklad mam kolege, ktory sie ostatnio przyznal, ze koprofilia go kreci i mnie jako dobrej kolezance ani troche nie zrobilo sie zle czy niedobrze na te mysl, przyjelam to bo cenie go za czlowieczenstwo a kopro- czy nie kopro-, a co mnie to obchodzi!
Moniczka

przez Jovita 18 wrz 2007, 20:04
moniczka , oczywiscie przeciez to tylko czlowiek i to nie jego wina ze go to kreci !! widac ze dobra z ciebie kolezanka! ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Moniczka 18 wrz 2007, 20:22
Dziekuje,tylko wole za czesto z nim na ten temat nie rozmawiac, a noz mnie w to wciagnie ;)
Moniczka

przez MaRiAnEk 18 wrz 2007, 20:37
Powiem jedno: ogarnijcie się. Albo nadchodzi nowa rewolucja seksualna albo jesteśmy większymi hipokrytami niż nam się wydaje. Nazwijcie mnie ciemnym, ale nigdy nie zaakceptuję takiej rozrywki jak podniecanie się g****m.
konto zablokowane

przez Moniczka 18 wrz 2007, 20:41
Ja nie mam nic przeciwko, takie to samo jak podniecanie sie szpilkami czy np.homoseksualizm. Ja nie jestem hipokrytka, nie robie powyzszych ale mam szacunek.
Moniczka

przez MaRiAnEk 18 wrz 2007, 20:47
Jeżeli stawiasz znak równości pomiędzy orientacją seksualną a fetyszyzmem to może lektura Wikipedii (chociaż) by się przydała. A do podniecania się zwłokami też masz szacuneczek?
konto zablokowane

przez Moniczka 18 wrz 2007, 20:57
Przepraszam bardzo, przyklad ktory wymieniles generalnie swiadczy juz o dewiacji seksualnej, a koprofilia chyba nie, prawda poniewaz jest tylko fetyszyzmem? Przyjmij do wiadomosci, ze ktos moze miec inne gusta seksualne niz Ty, poza tym ja porownalam te dwie sprawy by uwypuklic tolerancje, a nie popierac lub nie popierac rzeczonej sprawy.
Moniczka

przez MaRiAnEk 18 wrz 2007, 21:00
Nie Moniczko, jest to jedynie parafilia w zakresie obiektu. Taka sama jak koprofilia i zabawy szpileczkami.
Różnica jest tylko w ich odbiorze, percepcji społecznej - te bardziej szkodliwe są zakazane. Przyjmuję do wiadomości, że ktoś ma inne gusta, tak samo jak ja nie jestem agitatorem koprofilii.
konto zablokowane

przez atrucha 18 wrz 2007, 21:14
MaRiAnEk napisał(a):Powiem jedno: ogarnijcie się. Albo nadchodzi nowa rewolucja seksualna albo jesteśmy większymi hipokrytami niż nam się wydaje. Nazwijcie mnie ciemnym, ale nigdy nie zaakceptuję takiej rozrywki jak podniecanie się g****m.

Marianek, a gdzie tolerancja..? Każdego podnieca coś innego.. Mnie nie podnieca kał, ale nie krytykuje tak ostro. Po co zaraz zwłoki..

Komu szkodzi kupa..?
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez MaRiAnEk 18 wrz 2007, 21:18
Właśnie o tą tolerancję się pytam, tak naprawdę... Bo ni stąd ni zowąd peany na forum się pojawiają pochwalne, a w realu to cienko.
konto zablokowane

Sortuj wg