mam bardzo niezręczne pytanie :(

Hasiok.

mam bardzo niezręczne pytanie :(

przez didado1 05 sie 2007, 22:09
doczytałam tu na forum o pojęciu koprofil :roll:
jako że żem dziewczyna ze wśi i nie bardzo dokształcona, a przez los uboga w wiedzę :lol: :lol: nadomiar z poturbowaną psychiką tzw ześwirowana babka buraczana :lol: mam prośbę czy jest mi ktos w stanie wyjasnic co to ten Kop- rofil :?:

przez Tyraela 05 sie 2007, 22:11
Koprofilia - Dewiacja w której bodźcem seksualnym jest kał i czynnosci zwiazane z nim
...O sancta simplicitias.

przez didado1 05 sie 2007, 22:15
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Tyraela

a wiesz może jak seksuolog prowadzi dewiantowi takiemu terapię :?:
psychoterapeuta u świra grzebie w głowie w jego przeżyciach a seksuolog w czym w takim razie grzebie :lol: :?:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MaRiAnEk 05 sie 2007, 23:41
didado1, łączę się z Tobą w niewiedzy. Podpisano: Miejski Burak Zbzikowany. Nie chcę nawet wyobrażać sobie terapii behawioralno-poznawczej dla koprofili. Dla jeszcze bardziej buraczanych buraków niż ja: taka terapia wymaga ciągłej i częstej ekspozycji na bodziec.
konto zablokowane

przez cinnamon_inspiration 05 sie 2007, 23:45

przez DarkAngel 05 sie 2007, 23:48
Ewa koprofil :shock: :shock: :shock: !!!!!

No wiesz co???? Coraz bardziej mnie zaskakujesz normalnie :shock: :shock: :shock:
Obrazek
ExModerator

przez scat_man 05 sie 2007, 23:54
didado1 napisał(a): a wiesz może jak seksuolog prowadzi dewiantowi takiemu terapię :?: psychoterapeuta u świra grzebie w głowie w jego przeżyciach a seksuolog w czym w takim razie grzebie :lol: :?:

tutaj tez sie "grzebe w glowie" pacjentowi hehe :lol:
MaRiAnEk napisał(a):taka terapia wymaga ciągłej i częstej ekspozycji na bodziec.

ze co? hehehe :lol: pierwsze slysze hehehehe :lol:

dodam jako ciekawostke ze szkolenia podczas specjalizacji,ze wiele slawnych osob bylo koprofilami ;) np. Mozart (tak, tak ten od fortepianu ;) )

przez MaRiAnEk 05 sie 2007, 23:55
A czy takie upodobanie nie jest niebezpieczne? W końcu po wyjściu z toalety myje się ręce. A tutaj - lepiej nie gadać...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:00 pm ]
scat_man napisał(a):
MaRiAnEk napisał(a):taka terapia wymaga ciągłej i częstej ekspozycji na bodziec.

ze co? hehehe :lol: pierwsze slysze hehehehe :lol:

No tak - jak się ktoś boi jezdzić autobusem, to się jeżdzi jak najwięcej - wtedy poziom lęku stopniowo opada. Ale jak wyżej pisałem, jestem burakiem, więc mogę się mylić.

scat_man napisał(a):dodam jako ciekawostke ze szkolenia podczas specjalizacji,ze wiele slawnych osob bylo koprofilami ;) np. Mozart (tak, tak ten od fortepianu ;) )

Kurcze, a to może to rozwijające intelektualnie zajęcie? Może nawet sam się pobawię w wolnej chwili.
konto zablokowane

przez scat_man 06 sie 2007, 00:13
MaRiAnEk napisał(a):A czy takie upodobanie nie jest niebezpieczne? W końcu po wyjściu z toalety myje się ręce. A tutaj - lepiej nie gadać...

Jesli dwojgu ludziom to nie przeszkadza i nie chca sie leczyc to jest ok, nikomu krzywdy nie robia tym. I to nie jest tak, ze taka osoba zobaczy kal czy toalete i sie od razu podnieca :lol: , albo ze po toalecie i nie myje rak :lol:
MaRiAnEk napisał(a):No tak - jak się ktoś boi jezdzić autobusem, to się jeżdzi jak najwięcej - wtedy poziom lęku stopniowo opada. Ale jak wyżej pisałem, jestem burakiem, więc mogę się mylić.

Inaczej sie leczy parafilie.

MaRiAnEk napisał(a):
scat_man napisał(a):dodam jako ciekawostke ze szkolenia podczas specjalizacji,ze wiele slawnych osob bylo koprofilami ;) np. Mozart (tak, tak ten od fortepianu ;) )

Kurcze, a to może to rozwijające intelektualnie zajęcie? Może nawet sam się pobawię w wolnej chwili.

Hehehe dobre :lol: :lol:

przez IceMan 06 sie 2007, 01:52
scat_man napisał(a):parafilie

Że co znowu? :shock:
:lol: :lol: :lol:
Przyjaciel forum

przez MaRiAnEk 06 sie 2007, 07:14
Piotrek napisał(a):

Chyba chodzi o te dziwaczne upodobania seksualne.

Ale teraz na poważnie się pytam: Panie doktorze, jaki jest odsetek koprofili w populacji?
konto zablokowane

przez didado1 06 sie 2007, 18:47
Atruszka gracjas za podpowiedz te google to strzał w dziesiątkę :idea: nie wpadła bym na ten pomysł ;)

DarkAngel napisał(a):Ewa koprofil Shocked Shocked Shocked !!!!!

No wiesz co???? Coraz bardziej mnie zaskakujesz normalnie Shocked Shocked Shocked

Poter jeszcze wiele o mnie nie wiesz :mrgreen: zaskoczę Cie zapewne jeszcze nie raz :P pozdrówka :*

Piotrek napisał(a):Że co znowu? Shocked

wskazówki podano zajrzyj w google :lol: ( ja też bym chciała zaczerpnąc wiedzy fachowca ;)

MaRiAnEk napisał(a):jaki jest odsetek koprofili w populacji?

:roll:
którz to prowadzi księgi statystyczne :lol: jeden Bóg raczy wiedziec ;)

przez scat_man 07 sie 2007, 00:26
Piotrek napisał(a):

to zaburzenie preferencji seksualnych (dewiacyjne zachowania)
MaRiAnEk napisał(a):Ale teraz na poważnie się pytam: Panie doktorze, jaki jest odsetek koprofili w populacji?

Nie ma prowadzonych badan statystycznych co do poszczegolnych a szczegolnie dla takich nietypowych parafilii.

przez didado1 07 sie 2007, 16:34
no dobrze nie zbaczajmy z tematu ;)

powrócę jednak jeśli pozwolicie do tych koprofili którym mnie nazwano międzyinnymi tutaj pięknie :lol:

czy to sie ma tak, ( proszę o korekte jeżeli błędnie myślę ) że lękowiec
"sadzi " w gacie ze strachu :?: :?: bo jakoś wyłącznie tu widzę możliwe wytłumaczenie tego porównania :roll:

jeżeli mój tok myslenia jest poprawny 8) to pozwolę sobie na rozwinięcie mojego toku myslenia i zapytam wprost czy koprofil który oczywiście może byc jednocześnie lękowcem robi te rzeczy notorycznie i czy to go może podniecac w chwili kulminacyjnej lęku napadowego :?: widzę to ostatecznie tak że dochodzi do całkowitego opróznienia mas kałowych :lol: a z podnięty nici......................... :lol:

no i oczywiście teoria nas koprofili pada w strzępach

:lol: :lol:

Sortuj wg