Błazen wita :P

Hasiok.

przez Tygryska 05 sie 2007, 17:47
Oczywiscie że nie po to by prowadzic terapie, nigdy tak nie twierdziłam.

Mi chodziło o zaufanie do tego co piszesz, o wiarygodność.
Piszesz że jestes specjalistą wiec inni chcieliby wiedzieć czy to prawda zwłaszcza że rady specjalisty traktuje się trochę inaczej niż osób nie majacych fachowej wiedzy.

przez agapla 05 sie 2007, 17:57
Samo nazwanie siebie specjalistą do czegoś zobowiązuje ,ty jako człowiek wykształcony powinieneś brać to pod uwage nie jesteś na forum towarzyskim ale na forum ludzi z problemami czasem nawet bardzo poważnymi .Wiarygodnośc i zaufanie to podstawa jeżeli chcesz aby ktoś skorzystał z twojej oferty , bo rozumiem że po to tu właśnie jestes ,żeby się zareklamować .Czyż nie?

CO Wy CZŁEK Z DOKTORATEM NIE MUSI SIĘ REKLAMOWAĆ!!!

przez przędka 05 sie 2007, 18:44
CZY BYŁ ZA GRANICĄ CZY NIE TO NIEWAŻNE, UWAŻAM , ŻE W Polsce MOŻNA ZDOBYĆ DOBRE WYKSZTAŁCENIE, ALE DORADZAM JEDNO ( WBREW SOBIE- TZN KOGO BEDZIE SIE UCZYC???)- WYUCZCIE SIE TU DOBREGO FACHU I JEZYKA I HEN 'ZA WIELKA WODE) GDYBYM MIALA WASZE LATA JUZ BYM UCIEKLA DO g.B. EWENTUALNIE iRLANDII( NIE PRZEPADAM ZA NIA !!!)- TAM MOZNA UMIERAC I NAWET ZWIERZETA MAJA SWOJ CMENTARZ!!!CZESTO ZADAJE SOBIE PYTANIE - DLACZEGO TU MIESZKAM, ZEBY CHOCIAZ WNUKI BYLY ANGIELSKIE, NAWET TEGO NIE BEDZIE!!!!JAK BEDA TO POLSKIE!!!!
*** CO DO REKLAMY- NIE MAM KORKOW OD 5 LAT - I POWIEM wAM , ZE NIE PLACZE, NIC TYLKO ROBOTA I ROBOTA, SZPERANIE , PISANIE, KSEROWANIE, ZGINELAM W TYM WSZYSTKIM DO CNA!!!!
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scat_man 05 sie 2007, 23:07
agapla napisał(a):Wiarygodnośc i zaufanie to podstawa jeżeli chcesz aby ktoś skorzystał z twojej oferty , bo rozumiem że po to tu właśnie jestes ,żeby się zareklamować .Czyż nie?

Jakiej oferty? Jakie reklamowanie sie? Ja sie nie reklamuje, nie mam takiej potrzeby.
Jestem tutaj prywatnie czytajac to co piszecie,a ze zawodowo jestem psychiatra to nie oznacza, ze mam wam dyplomy pokazywac.

przez DarkAngel 05 sie 2007, 23:46
Kurcze ludzie dajcie Jemu już spokój...ile można?? Nie macie innych problemów tylko zaczepianie i wyzywanie sie w necie "ty jesteś taki , ty jesteś owaki" jak małe dzieci które kłócą sie o łopatkę w piaskownicy. :twisted: Jeżeli ktoś ma potrzebę porozmawiania o swoich problemach ze Scat_manem to przecież droga wolna. Wszyscy jesteśmy przecież dorośli. A to że nie chce On podać swoich danych osobowych o niczym jeszcze nie świadczy. Nie widzę w jego zachowaniu niczego niepokojącego. Uważam że lekarz z poczuciem humoru jest o wiele skuteczniejszym lekarzem a sama terapia u takiego specjalisty przybiera atmosferę rozluźnienia.
Wiec apeluje...wrzućcie już na luzzzzzzzz
Obrazek
ExModerator

przez gusia 05 sie 2007, 23:52
DarkAngel napisał(a):Nie widzę w jego zachowaniu niczego niepokojącego. Uważam że lekarz z poczuciem humoru jest o wiele skuteczniejszym lekarzem a sama terapia u takiego specjalisty przybiera atmosferę rozluźnienia.
Wiec apeluje...wrzućcie już na luzzzzzzzz

Piwa dla tego Pana ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez IceMan 06 sie 2007, 01:34
Goplaneczka napisał(a):Tu już się zaczyna niepotrzebnie wodę mącić.

Dobrze rzekła
scat_man napisał(a):Mialem sie nie wypowiadac juz tutaj zeby nie wywolywac reakcji stresowej moderatora Laughing , ale jednak musze cos wam powiedziec.

No widzę że chociaż mnie rozumiesz :mrgreen:
DarkAngel napisał(a):jak małe dzieci które kłócą sie o łopatkę w piaskownicy

:lol: dobrze ujęte :mrgreen:
gusia napisał(a):Piwa dla tego Pana

Dokładam drugie :P

Także dzieciaczki do domu proszę :P bo trza już spać iść. Nie podniecajcie się tu nawzajem :twisted:
Przyjaciel forum

przez Twilight 06 sie 2007, 05:11
Ktoś tu chyba zapomniał, że lekarzem jest się też "po służbie". Tak jak ratownikiem, czy policjantem. (A psychiatra to lekarz ''pełną gębą'', w przeciwieństwie do psychologa) Jeżeli Scat jest tu prywatnie, to nie powinien podawać swojej tytułomanii, inaczej musi się liczyć z tym, (zwłaszcza biorąc pod uwagę charakter forum) że jego porady będą traktowane nieco inaczej niż każdego, zwykłego użytkownika forum.

Dokładnie tak sam, jak gdy ktoś straci przytomność w tłumie na przystanku - inaczej traktowany jest lekarz po pracy stojący w tym tłumie, a inaczej zwykły obywatel, chociaż każdy ma obowiązek pomocy.

Wypowiedzi jegomościa świadczą albo o totalnym braku wiedzy na temat etyki lekarskiej, (i nie etyki "wyimaginowanej", tylko tej, do której formalnie jest zobowiązany każdy lekarz) albo o jej celowym łamaniu.

Mamy tu na forum osoby, które znały w dość długim przeciągu czasu lekarzy z kliniki na Kopernika w Krakowie i żaden się tak nie zachowywał. Zresztą, nie ma to znaczenia, każdy
dzęjem napisał(a):Ktoś w poważnym dołku [kto] może mieć problem, by żart oddzielić od pomocy.

owinien mieć prawo wiedzieć od razu, że oficjalnie taki z niego specjalista, jak z koziego zada trąba i że celowo odmawia sprawdzenia, więc jego rady należy traktować zwyczajnie. Wiedzieć już w pierwszym poście.

O to się cała sprawa rozchodzi - jak komuś sie zechciało robić jaja, to niech robi, póki nie łamie regulaminu forum i nie wyleci na zbity pysk. Ale nie mamy prawa traktować ''na luzie'' ewentualnego zaszkodzenia komuś nowemu, kto przyszedł szukać pomocy i przez NASZE forum trafia na samozwańczego specjalistę. Informacja, tylko i aż tyle.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez scat_man 06 sie 2007, 11:34
Twilight napisał(a):Ktoś tu chyba zapomniał, że lekarzem jest się też "po służbie". Tak jak ratownikiem, czy policjantem.

Czlowieku nic nie kumasz i nic nie rozumiesz :lol:
Twilight napisał(a):Wypowiedzi jegomościa świadczą albo o totalnym braku wiedzy na temat etyki lekarskiej, (i nie etyki "wyimaginowanej", tylko tej, do której formalnie jest zobowiązany każdy lekarz) albo o jej celowym łamaniu.

Odezwala sie osoba, ktora oczywiscie doskonale zna wszystko,jest wszystko wiedzaca i ma tak obszerna wiedze,ze powinna wykladac na uczelniach medycznych, szczegolnie etyke zawodowa :lol:
Twilight napisał(a):owinien mieć prawo wiedzieć od razu, że oficjalnie taki z niego specjalista, jak z koziego zada trąba i że celowo odmawia sprawdzenia, więc jego rady należy traktować zwyczajnie. Wiedzieć już w pierwszym poście.O to się cała sprawa rozchodzi - jak komuś sie zechciało robić jaja, to niech robi, póki nie łamie regulaminu forum i nie wyleci na zbity pysk. Ale nie mamy prawa traktować ''na luzie'' ewentualnego zaszkodzenia komuś nowemu, kto przyszedł szukać pomocy i przez NASZE forum trafia na samozwańczego specjalistę. Informacja, tylko i aż tyle.

Czlowieku masz powazne problemy ze soba. Nie ufasz mi,spoko, nie narzucam sie, ale przestan jeczec i narzekac! Jak masz problemy z ciaglym narzekaniem to zadzwon pod 032 988 i wyzal sie tam na moj temat.
The end
P.S.
Oswiadczam,ze zaczynam ignorowac Twoje chore wypowiedzi tutaj(chore bo to juz sie nazywa mania!)

przez IceMan 06 sie 2007, 12:18
A ja nawołuję: Twilight odpuść sobie bo nic nie wskórasz. Scat_man już odpuścił i dobrze. Wy siebie obaj nie trawicie i tyle - po co na forum? Na gg się pokłóćcie.
Przyjaciel forum

przez agapla 06 sie 2007, 12:56
Cóz według naszego ,,specjalisty'' każda forma konstruktywnej dyskusji w której w grę wchodzi obrona własnych racji nazywa sie manią ;)ja myślę że trzeba to wyslać do naszych polityków im by sie przydała terapia :lol:

przez Twilight 06 sie 2007, 16:43
Za to temat ma szansę stać się rzeką ;)

Odpuszczać nie mam czego, bo scata przekonać nie próbuję od mniej więcej końcówki poprzedniego, usuniętego topica. Na szczęście nie on decyduje jak sprawa będzie wyglądać, więc wodolejstwo i pustosłowie godne sejmowych ''niezdiagnozowanych'' wiele mu nie pomoże.

W każdym razie, ja swoje i co mogłem w tej sprawie zrobiłem, a co z tego wyniknie, czas pokaże - aye!

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

co ty piszesz dżejem!!!!

przez przędka 06 sie 2007, 17:08
te 'kaftaniki' dla nich trochę nierozmiarowe, oni maja duże brzuchy po tych seksach hotelowych z kurtyzanami i jadle wyśmienitym!!!!
A poza tym to na nich czekają przedni lekarze w tych klinikach prywatnych za niezłe monety- bite nie w naszej Rzeczypospolitej, oj nie !!!!
tylko nas maluczkich wsadziliby za pręty !!!!
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

przez Twilight 06 sie 2007, 17:48
przędka napisał(a):te 'kaftaniki' dla nich trochę nierozmiarowe, oni maja duże brzuchy po tych seksach hotelowych z kurtyzanami i jadle wyśmienitym!!!!

Duże brzuchy po jadle to rozumiem, ale od seksu? Powinni raczej chudnąć ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Sortuj wg