Błazen wita :P

Hasiok.

Błazen wita :P

przez scat_man 05 sie 2007, 12:52
Zakladam powitanie jeszcze raz, bo pewien czlowiek .... zreszta o tym pozniej.

Witam wszystkich forumowiczow.
Dla osob, ktore mnie jeszcze nie znaja wkleje pare informacji o mnie:

Mam doktorat z nauk medycznych z psychiatrii,
ukonczylem AM w Warszawie oraz Medical University of South Carolina's na wydziale psychiatrii i nauk behawioralnych,
mam specjalizacje z seksuologii zrobiana w CMKP,
pracowalem mieszkajac w Warszawie w IPiN, przeprowadzajac sie do Krakowa pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim oraz wykonuje prywatna praktyke,
w Warszawie wykladalem na UW a teraz w Krakowie w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellonskiego,
naleze do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoteriapii Poznaweczej i Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Etologicznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.

Chetnie pomoge gdyby ktos mial jakies problemy. Prosze pisac na PW.
Pozdrawiam

przez Twilight 05 sie 2007, 13:03
Witaj (ponownie ;) ), dziękujemy za chęć pomocy - nie często się to zdarza, by ludziom chciało się za darmo udzielać takich porad - i lepszej bytności, tym razem :smile:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez atrucha 05 sie 2007, 13:04
W takim razie ja bardzo proszę o imię i nazwisko, bym mogła sprawdzić czy informacje są wiarygodne. Z racji tego,iż jesteśmy z jednego miasta nie będzie to zbyt trudne.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scat_man 05 sie 2007, 13:17
atrucha napisał(a):W takim razie ja bardzo proszę o imię i nazwisko, bym mogła sprawdzić czy informacje są wiarygodne.

atrucha napisał(a):manager (ale rzeczywistość weryfikuje wszystko)

hehe atrucha masz jakies problemy z tym? wszystko weryfikujesz? nikomu nie ufasz? hehe :lol:

przez arecs 05 sie 2007, 13:23
Hej scat_man wymieniłeś tyle zacnych Towarzystw do których należysz, że aż oczy bolą. Zakładając że to wszystko prawda ( choć w necie to jest mało prawdopodobne, zeby taki utalentowany i zasłużony psychiatra za free udział porad) , ale załóżmy że to prawda to co chcesz osiągnąć na tym forum ? Może to my czegoś nie rozumiemy ? I na jakiej podstawie mamy Ci wierzyć i wysyłać coś na priva ? Zaskocz nas pozytywnie, OK ?
Postaramy się znieść Twój w moim odczuciu chamski styl bycia.
Go ahead !!

P.S Brakuje tylko ośrodka Rasztów ze znanych w Wa-wie ?
Czy tam też pracjowałeś ?
Ostatnio edytowano 05 sie 2007, 13:24 przez arecs, łącznie edytowano 1 raz
Bądź najlepszym przyjacielem samego siebie, zawsze

przez atrucha 05 sie 2007, 13:30
scat_man napisał(a):
hehe atrucha masz jakies problemy z tym? wszystko weryfikujesz? nikomu nie ufasz? hehe :lol:

Rozmawiamy o mnie..? Szanujmy swój czas. Czekam na informacje na pw.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez scat_man 05 sie 2007, 13:31
arecs napisał(a):Hej scat_man wymieniłeś tyle zacnych Towarzystw do których należysz, że aż oczy bolą. Zakładając że to wszystko prawda ( choć w necie to jest mało prawdopodobne, zeby taki utalentowany i zasłużony psychiatra za free udział porad) , ale załóżmy że to prawda to co chcesz osiągnąć na tym forum ? Może to my czegoś nie rozumiemy ? I na jakiej podstawie mamy Ci wierzyć i wysyłać coś na priva ? Zaskocz nas pozytywnie, OK ?

Nie udzielam za darmo porad, ale jesli ktos sie do mnie zwroci z problemem a ma problemy finansowe to pomoge.
Nic nie chce osiagnac na tym forum bo to nie gabinet psychiatryczny, czytanie waszych postow jest ciekawe i czasami rozwijajace.
Nie pisze, zebyscie cos wysylali mi na priva, tylko pisze, ze jesli macie jakies pytanie lub problem to mozecie napisac,ja chetnie pomoge

arecs napisał(a):P.S Brakuje tylko ośrodka Rasztów ze znanych w Wa-wie ?
Czy tam też pracjowałeś ?

Nie pracowalem.

Pozdrawiam

przez arecs 05 sie 2007, 13:43
Hej scat_man - zaintrygowałeś mnie.
Gdyby nie moje problemy z zaufaniem do ludzi pewnie wysłał bym Ci co nieco. Powiedz coś więcej o sobie. Z kim pracowałeś ( młodzież , uzależnienia ) i coś więcej o sobie prywatnie ?
Bo jak mniema imienia i nazwiska raczej nie podasz ?
Pozdrawiam
Bądź najlepszym przyjacielem samego siebie, zawsze

przez IceMan 05 sie 2007, 13:57
scat_man napisał(a):Zakladam powitanie jeszcze raz, bo pewien czlowiek .... zreszta o tym pozniej.

Nie - o tym ani słowa - następny temat ma wylecieć do kosza przez kolejną awanturę? Myślę, że nie.
Przyjaciel forum

przez scat_man 05 sie 2007, 14:02
arecs napisał(a):Powiedz coś więcej o sobie. Z kim pracowałeś ( młodzież , uzależnienia ) i coś więcej o sobie prywatnie ?

No o sobie duzo juz napisalem na samym poczatku, pracowalem z doroslymi i mlodzieza, dziecmi sie nie zajmuje.
A cos o sobie prywatnie to mysle, ze nie ma to sensu bo to nie jest portal randkowy a dodatkowo nie lubie o swoim zyciu osobistym tak publicznie pisac ;)
Piotrek napisał(a):Nie - o tym ani słowa - następny temat ma wylecieć do kosza przez kolejną awanturę? Myślę, że nie.

nie strasz mnie, ok? :lol:

przez IceMan 05 sie 2007, 14:05
nie strasz mnie, ok?

Ja tu nikogo nie straszę, tylko moderuję ;)
Przyjaciel forum

przez Twilight 05 sie 2007, 14:06
Zaraz zaraz, zejdźmy na ziemię, to jakieś jaja są?

Sorry, ale w życiu nie uwierzę, że prawdziwy lekarz, (nie tylko taki utytułowany) miałby jakiekolwiek problemy z wysłaniem na PM adminowi swojego nazwiska, celem weryfikacji, jeśli na forum na powitanie jako lekarz się przedstawił.

To JEST całkiem normalne, że administracja forum dba o forumowiczów tak jak może, zwłaszcza o odpowiedzialność porad udzielanych jako ''od specjalisty'', nawet jeśli jest to luźny udział w forum.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez gusia 05 sie 2007, 14:07
Ja zaufałam i nie żałuję ;)
Dzięki scat_man.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez scat_man 05 sie 2007, 14:15
Twilight to nie komunizm, zeby wszyscy kazdego sprawdzali ;)
gusia napisał(a):Ja zaufałam i nie żałuję ;)
Dzięki scat_man.

dziekuje slicznie gusia i zycze powodzanie :smile:

Sortuj wg