No hej !

Hasiok.

przez gusia 04 sie 2007, 21:17
Goplaneczka napisał(a):Jeśli naprawdę jest lekarzem- to ja odnoszę wrażenie, że niespełnionym i sfrustrowanym, który postanowił się wyżyć na potencjalnych pacjentach.

Nie sadzę by się wyżywał,naprawdę nie sądzę ,wszak to na Niego naskoczono za "świrów".

Goplaneczka napisał(a):Czy 32-letni doktor medycyny tak się zachowuje?

Jak? Jest szczery -tyle.Leczyłam się u psychiatry 57 letniego ,który miał bardzo podobne podejście i wyprowadził mnie z największego gó,,a,serio.Być może na początku byłam lekko zszokowana jego niewybrednymi czasem epitetami ,ale później nie przeszkadzało mi to,poniekąd on chyba nauczył mnie lekkiego dystansu do siebie i tegoż zaburzenia które posiadam ;)

Bethi,ja się o nic nie staram ,być może tak pomyślałaś po pierwszym moim poście tu ,NIE NIE ,(na marginesie nie napisalam do tej pory),ja tylko ,jak każdy z Was wyrażam swoje zdanie ;)

Pozdr
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez arecs 04 sie 2007, 21:54
Hej scat_man wymieniłeś tyle zacnych Towarzystw do których należysz, że aż oczy bolą. Zakładając że to wszystko prawda ( choć w necie to jest mało prawdopodobne, zeby taki utalentowany i zasłużony psychiatra za free udział porad) , ale załóżmy że to prawda to co chcesz osiągnąć na tym forum ? Może to my czegoś nie rozumiemy ? I na jakiej podstawie mamy Ci wierzyć i wysyłać coś na priva ? Zaskocz nas pozytywnie, OK ?
Postaramy się znieść Twój w moim odczuciu chamski styl bycia.
Go ahead !!
Bądź najlepszym przyjacielem samego siebie, zawsze

przez IceMan 05 sie 2007, 01:30
Przejrzałem pobieżnie - ten temat żegnam - ląduje permanentnie w koszu i to w 90% dzięki użytkownikowi scat_man a w 10% dzięki reszcie (bo też się trochę przysłużyli). To za dyskusję dziękuję - o więcej takich nie proszę :twisted:

scat_man jeżeli będę dzięki tobie musiał usuwać sterty wiadomości to bardzo dobrze wiesz co to jest ban - na razie tylko wstępnie ostrzegam - już cię prosiłem 2 razy o powściągliwość - w końcu cierpliwość mi się skończy i przekonam admina gdzie powinieneś się znaleźć jeżeli chodzi o to forum. Ogólnie myślę tak jak bethi - jesteś człowiekiem zły początek - mam nadzieję że jednak dalej będzie ok - bo pomoc by się przydała. Nie wywoływanie awantur - POMOC. Pozdro!
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg