Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

Hasiok.

Re: Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

przez magdalenabmw 06 maja 2010, 15:04
Odezwał się prawiczek :P ;)
magdalenabmw

przez Ridllic 06 maja 2010, 15:07
a co moze nie :mrgreen:
Ridllic

przez magdalenabmw 06 maja 2010, 15:16
Nie wiem, nie sprawdzałam :twisted:
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 06 maja 2010, 15:22
chciałabym prawiczka :105:
Shadowmere

przez Paranoja 06 maja 2010, 15:23
ja chciałabym jakiegokolwiek
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Shadowmere 06 maja 2010, 15:28
a ja zawsze marzyłam o prawiczku :evil: .
sądziłam,że ich już nie produkują. :evil:
Shadowmere

przez magdalenabmw 06 maja 2010, 15:42
Shadowmere napisał(a):a ja zawsze marzyłam o prawiczku :evil: .
sądziłam,że ich już nie produkują. :evil:

Ja też :-| Zawsze marzył mi się taki czysty aniołek, nieskazitelny, niezabrudzony żadną babą, nieużywany, którego można sprowadzić na złą drogę :twisted:
Ale cóż... jakoś nigdy taki mi się nie zdarzył z tego co mi wiadomo (no chyba, że który skłamał?)...
Ale najbardziej na świecie żałuję tego że mój obecny partner nie był prawiczkiem jak mnie poznał, to mnie boli najbardziej i doprowadza do szału !

[Dodane po edycji:]

Chociaż z drugiej strony może jakby ze mną zasmakował to by zechciał ruszyć w świat próbować innych? To może i lepiej... Ciężka sprawa :?
magdalenabmw

przez Shadowmere 06 maja 2010, 15:43
magdalenabmw, ale Ty też nie bylas dziewicą jak go poznalas!
:D
Shadowmere

przez magdalenabmw 06 maja 2010, 15:53
No widzisz, bo ja jestem taka że od innych oczekuję a sama nie daję :pirate: I sama sobie poszalałam a oczekiwałam że dostanę prawiczka i będzie gitara :mrgreen: No ale niestety nie da się tego wybrać jak się człowiek zakocha w kimś konkretnym... Mogłam szukać prawiczka, ale zakochałam się w nie-prawiczku i już... Choć żal pozostał, i ogromna zazdrość w sercu :roll: ;)
magdalenabmw

przez linka 06 maja 2010, 16:26
Shadowmere napisał(a):chciałabym prawiczka :105:

Ja w sumie nie chciałam, znaczy nie zastanawiałam się nad tym a mi się trafiło :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 06 maja 2010, 16:46
linka napisał(a):
Shadowmere napisał(a):chciałabym prawiczka :105:

Ja w sumie nie chciałam, znaczy nie zastanawiałam się nad tym a mi się trafiło :mrgreen:

Weż się podziel, nie bądz sknera :P :pirate:
magdalenabmw

przez yans 06 maja 2010, 16:55
Swoja drogą uderzające są różnice w nazewnictwie, zauważyliście? Dziewica brzmi poważnie, dumnie, czysto, i choć co głupsi uważają dziewictwo w pewnym wieku (który się stale obniża) za oznakę słabości to samo słowo nie ma negatywnego wydźwięku, raczej obojętny. Tymczasem prawiczek... cóż. Przez to infantylne zdrobnienie brzmi trochę jak drwina, nieprawdaż? Szczególnie skierowane do dorosłego mężczyzny. Dlatego proponuję dwa nowe słowa :D Dziewiczkę - dla tych którzy chcą drzeć łacha z dziewic i prawicerza - dla panów dumnych z własnej "czystości" (brzmi trochę jak rycerz hehe). Ciekawe czy się przyjmie nowe nazewnictwo ;)
A w temacie - skoro już zabrałem głos... no cóż. Bida z nędzą. Odkąd jestem sam to średnia na tydzień spadła poniżej 1.0. I to dość grubo. Dziwnym nie jest - po latach grubych przyszły lata suche...

Ale 28!? Seriously!? I nigdy nie boli Cię głowa? ;)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez magdalenabmw 06 maja 2010, 16:59
Dziewiczka i prawicerz- hahaha za mocne :mrgreen: :lol: :mrgreen: Ja na pewno będę używać tych określeń, bardzo mi się podobają :mrgreen: :great:

A 28... A to dużo jest? Tak? :oops: Bo bywają tygodnie że i 49, po 7 dziennie, np na wakacjach :oops: haha
Ale tak jak pisałam- bywa że miesiąc albo i pare miesięcy :!: nic mi się nie chce, więc tu odpowiedz- owszem, głowa mnie czasem boli, nawet teraz (poważnie) :hide: Każdej dziewczynie czasem się chce a czasem nie. Różnie to bywa...
magdalenabmw

przez Shadowmere 06 maja 2010, 17:01
Dziewiczka-jak ślicznie:)Coż już z jakiś rok będzie jak nią nie jestem-ale lubilam nią być i odbierane to bylo bardzo pozytywnie :D
linka, Magdunia ma racje-podziel sie :pirate:
Shadowmere

Sortuj wg