Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

Hasiok.

Re: Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

przez scrat 20 gru 2009, 23:25
Lub fakt owinięcia sobie wokół palca i posiadania azylu do którego można wracać. Powody są różne.
Przyjaciel forum

przez Ridllic 20 gru 2009, 23:28
od tej pory piszemy na temat za naskakiwanie na siebie wyzwiska itp. będę nagradzał odpoczynkiem od pisania na tydzień +ostrzeżeniem ;)
Ridllic

przez Paranoja 20 gru 2009, 23:30
magdalenabmw napisał(a):Kur....., ktoś napisał że może go nie podniecałam, a ja napisałam że wg mnie to niemożliwe...

BO CHYBA LOGICZNE ŻE JAK KTOŚ ZE MNĄ BYŁ DŁUŻSZY CZAS TO GO PODNIECAŁAM CO?

Helka, weż sie odwal dziewczyno, bijesz do mnie w każdym swoim poście. Masz jakieś kompleksy? Ja jestem dumna z tego jak wyglądam. I wiem że jak z kimś jestem to podniecam tego kogos. Boli cie to?
p.s. Nie bmw, mam imię - wiesz co to jest imię?

Panno Magdaleno [może być?] napisałaś że, cytuję:
Nie wydaje mi się abym nie była podniecająca, bardziej bym stawiała na problemy psychiczne
gdzie raczej jasno wynika, że WIESZ, iż podniecasz wszystkich, a ja Ci chciałam Droga Koleżanko uświadomić, że niestety nie podniecasz wszystkich. Dobrze, że jesteś dumna z tego jak wyglądasz i że nie masz kompleksów, ale weź pod uwagę, że mimo to są osoby którym możesz się najzwyczajniej w świecie nie podobać.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 20 gru 2009, 23:31
No akrurat w jego przypadku wyszło potem że miał problemy z potencją bo niedawno przed tym jak mnie poznał rozstał sie z kobietą z którą był wiele lat i miał psychiczne problemy w związku z tym. Ale napewno nie dlatego że go nie pociągałam, no sorry za nieskromność ale nie miałam nigdy sytuacji że ja chciałam a facet nie. Jeśli Wy drogie panie macie takie sytuacje w życiu to współczuję i tyle. Nie jestem z nim bo nie odpowiadał mi jego styl życia-ciągle w pracy. I to ja zakończyłam ten związek. Mniejsza z tym bo to nie jest temat o mnie, nie rozumiem czemu ciągle ktoś do mnie pije- naprawdę kogokolwiek to interesuje? Wątpię.

[Dodane po edycji:]

p.s. Wielu osobom sie nie podobam i wiem to, nie musisz mnie uświadamiać Helko. I wiesz co? I cieszy mnie to bo mam faceta a reszta mi wisi.
magdalenabmw

przez scrat 20 gru 2009, 23:35
magdalenabmw napisał(a):no sorry za nieskromność ale nie miałam nigdy sytuacji że ja chciałam a facet nie.

Być może kwestia tego w jakich kręgach się obracasz.
Przyjaciel forum

przez sebcio 20 gru 2009, 23:38
Są dziewczyny które robią to bardzo chętnie i mogą z każdym, ale i są takie które dostęp do siebie dają tylko tym najbardziej wybranym i takie dziewczyny cenie sobie najbardziej
sebcio

przez scrat 20 gru 2009, 23:43
Gorzej jak dziewczyna ma się za niewiadomo kogo i chce dać a nikt nie chce wziąć. Nie wiem czy Madzi to dotyczy, nie mnie to oceniać (ja gustuję w innej kategorii kobiet), ale znam takie wygasłe gwiazdki, wiek już nie ten, a podejście to samo... Smutny widok.
Przyjaciel forum

przez shadow_no 20 gru 2009, 23:45
To jak z samochodem, cieszy i z przyjemnością się jeździ tylko na początku.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Amy Lee 20 gru 2009, 23:46
magdalenabmw napisał(a):no sorry za nieskromność ale nie miałam nigdy sytuacji że ja chciałam a facet nie.

Pogratulować. Mnie raz jeden powiedział, że "jemu to się wydaje, że ja bym chyba chciała coś więcej, a on ma hamulce moralne". Wprawdzie byliśmy młodsi niż teraz i dość niewinni, ale i tak to było bardzo niemiłe, jak strzał w pysk.
Amy Lee

przez sebcio 20 gru 2009, 23:47
odpowiem tekstem piosenki

Och Ziuta
Słowa: D. Dusza, Muzyka: I. Dudek
Och Ziuta, dziś życie me przegrane jest
Przegrane jest przez jedną noc
Och Ziuta, naprawdę nie wiem jak się pozbyć
Jak się pozbyć ciebie stąd

Urodę świnki Piggy masz
Wagą przewyższasz nawet ją
We śnie mnie straszy twoja twarz
A wszystko to przez jedną noc

Och Ziuta, ja wiem, ze nie ma brzydkich kobiet
Tylko wina czasem brak
Lecz Ziuta, gdy wytrzeźwieje człowiek
Wtedy inny gust ma, inny smak

Pokazać się gdzieś z tobą wstyd
Dwie klasy podstawówki masz
Swym krzykiem nerwy psujesz mi

Och Ziuta, pijany byłem gdy przed ołtarz
Zaciągnęłaś mnie
Och Ziuta, dlaczego, dlaczego się zgodziłem
Tak żałuje, tak żałuje dziś

Za byle co ty bijesz mnie
Pieniędzy żadnych nie chcesz dać
Szepczesz: koteczku kochaj mnie

Och Ziuta, dlaczego mą dziewczyną
Pierwszą, stałaś się tej nocy złej
Och Ziuta, kobiet dotąd nie znałem
Nie wiedziałem, jak to robi się

Hrabiowski przecież tytuł mam
A ty gosposią byłaś mi
Podniosłaś swój społeczny stan
sebcio

przez capone 20 gru 2009, 23:54
Ja pier.... normalnie padłem na twarz czytając te wasze posty :D To jest sto razy lepsze niż te teksty o świętach i kotku :D Muszę tu częściej zaglądać, bo nie złe jaja tu się dzieją :D

Btw. Co wyście tak uczepili się Magdy BMW (tak w skrócie) ?

przez magdalenabmw 21 gru 2009, 00:54
capone napisał(a):Btw. Co wyście tak uczepili się Magdy BMW (tak w skrócie) ?

Też bym to chciała wiedzieć o co im chodzi :?

Ludzie, ja nie wiem jak Wy- ja mam tego samego partnera od 2,5 roku i ani ja jemu sie nie nudze ani on mi i dostęp do mnie ma tylko on, a jeśli Wy macie/mieliście w życiu sytuacje że ktoś albo Wami sie znudził albo Wy kimś to najwidoczniej to nie była miłość i tyle, takie żale można wylać u psychologa ale nie na innych użytkowników forum. Uczepiliście sie mnie a przecież to nie moja wina że macie nie fajne życie seksualne no...

Shadow- jesli dla Ciebie kobieta jest jak samochód i tylko na początku Ci z nią fajnie a potem nudno to wg mnie powinieneś zmienić kobietę i zmienić auto, bo to smutne jest co piszesz.

[Dodane po edycji:]

p.s. Dobranoc wszystkim frustratom, ja idę uprawiać wspaniały seks jak w tym temacie przystało i jak przystało na wieczór, o ! A wszystkim sfrustrowanym radzę iść i zrobić to samo, może Wam sie humory poprawią bo na razie ciężko, oj ciężko , a tak to przynajmniej będziecie mogli potem zamiast czepiać sie innych i wymyślać problemy napisać na temat ILE RAZY UPRAWIALIŚCIE SEKS W TYM TYGODNIU :smile: peace i luzy rajtuzy !
magdalenabmw

przez polakita 21 gru 2009, 01:36
Magda, widzę że nie dajesz się wyprowadzić z równowagi, tak trzymać ;)
polakita

przez Victorek 21 gru 2009, 02:42
[quote="capone"]Ja pier.... normalnie padłem na twarz czytając te wasze posty :D To jest sto razy lepsze niż te teksty o świętach i kotku :D Muszę tu częściej zaglądać, bo nie złe jaja tu się dzieją :D
Popieram w 100% :mrgreen: :mrgreen:
Magdalenabmw tylko dzisiaj z tego wszystkiego nie zajeźdź swojego faceta na dobre ^^ :mrgreen:
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Sortuj wg