Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

Hasiok.

Re: Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

przez miauuu 19 gru 2009, 22:09
Odnośnie tego co piszecie - ja jestem około 30 i nie narzekam na potencję. Martwiłem się wcześniej że leki obniżą mi libido ale tak też się nie stało. W tym wieku i tym bardziej jeśli ktoś ma nerwice wydaje mi się że problemy z potencją mogą mieć w większości podłoże psychologiczne. Jeszcze jest prawdopodobna możliwość że kobieta zwyczajnie nie jest podniecająca. Tym bardziej jeśli to się powtarza z różnymi facetami to może coś w tym jest.

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 22:51
Nie wydaje mi się abym nie była podniecająca, bardziej bym stawiała na problemy psychiczne :smile:
magdalenabmw

przez Pstryk 20 gru 2009, 16:41
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 20 gru 2009, 22:31
Pstryk napisał(a):ciekawe...

PDST :roll:

:(
Amy Lee

przez Paranoja 20 gru 2009, 22:40
magdalenabmw napisał(a):Nie wydaje mi się abym nie była podniecająca, bardziej bym stawiała na problemy psychiczne :smile:

czy Ty zakladasz czasami ze dla kogos mozesz byc brzydka, nie podniecajaca, moze sie komus nie podobac Twoj nos itp?

to Ty wmawiasz innym ze maja problemy zamiast przyjac do wiadomosci ze cos jest nie tak u Ciebie.

uswiadom sobie Droga bmw, ze nie jestes idealna i ze sa osoby ktorym sie nie podobasz i ktorych nie pociagasz.

pozdrawiam
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez ALEKS*OLO 20 gru 2009, 22:47
magdalenabmw napisał(a):Nie wydaje mi się abym nie była podniecająca, bardziej bym stawiała na problemy psychiczne :smile:

lol czy Ty widzisz co piszesz??? Troszke samokrytyki i spojrzenia gdzieś dalej niz tylko na swoj czubek nosa... :?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Paranoja 20 gru 2009, 22:48
ALEKS*OLO napisał(a):

lol czy Ty widzisz co piszesz??? Troszke samokrytyki i spojrzenia gdzieś dalej niz tylko na swoj czybek nosa... :?

skoro ma taki duzy nos [podobno] to moze faktycznie ma problemy z widzeniem tego co jest dalej :lol:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez sebcio 20 gru 2009, 22:57
Wiecie, ze ktoś ma nos 3 x większy niż normalnie lub jak mały cygan nogę, to nie znaczy ze można się z niego śmiać.
sebcio

przez scrat 20 gru 2009, 22:58
Mi tam by nie stanął, ale ja jestem w mniejszości, bo podnieca mnie głównie bijąca z oczu inteligencja, więc 95% dziewczyn niestety mnie nie kręci...
Przyjaciel forum

Re: niegrzeczne dziewczynki

przez LucidMan 20 gru 2009, 23:10
scrat, w stowarzyszeniu MENSA to byś z namiotem chodził cały czas :D
Lucid life

przez magdalenabmw 20 gru 2009, 23:19
Kur....., ktoś napisał że może go nie podniecałam, a ja napisałam że wg mnie to niemożliwe...

BO CHYBA LOGICZNE ŻE JAK KTOŚ ZE MNĄ BYŁ DŁUŻSZY CZAS TO GO PODNIECAŁAM CO?

Helka, weż sie odwal dziewczyno, bijesz do mnie w każdym swoim poście. Masz jakieś kompleksy? Ja jestem dumna z tego jak wyglądam. I wiem że jak z kimś jestem to podniecam tego kogos. Boli cie to?
p.s. Nie bmw, mam imię - wiesz co to jest imię?
magdalenabmw

przez scrat 20 gru 2009, 23:22
Faceci szybko się nudzą jak mają wszystko podane na talerzu. Nie dziw się że po dłuższym czasie być może potrzebował odmiany i nie zrzucaj tego na jakieś wydumane problemy - może po prostu mu się znudziłaś. Smutne ale bywa i tak.
Przyjaciel forum

przez shadow_no 20 gru 2009, 23:22
BO CHYBA LOGICZNE ŻE JAK KTOŚ ZE MNĄ BYŁ DŁUŻSZY CZAS TO GO PODNIECAŁAM CO?

A dlaczego już razem nie jesteście?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez sebcio 20 gru 2009, 23:22
magdalenabmw, można być z kimś z bardzo wielu powodów, nie tylko dlatego że ktoś kogoś pociąga fizycznie, może np. pociągać nas intelekt tej osoby, władza, pieniądze....
sebcio

Sortuj wg