Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

Hasiok.

Re: Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

przez linka 18 gru 2009, 12:48
barbarka22, te penigry i inne takie opierają się na naturalnych składniakch i warto doczytać co tam jest i samemu kupić te suplementy - pewnie taniej wyjdzie i na dłużej starczy ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez monika03 18 gru 2009, 12:58
najpierw trzeba miec z kim :):)
monika03

przez magdalenabmw 18 gru 2009, 13:20
Słowianka napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):Mocca- mając 16-18lat, a zaraz przed 18 poznałam tego jedynego. Ale 'szalałam' to może za dużo powiedziane, tyle co moje koleżanki z liceum więc chyba norma krajowa. Zwyczajnie szukałam tego jedynego, ale troche to trwało zanim znalazłam.

Ja jestem od Ciebie chyba rok starsza,ale ja i moje koleżanki chyba w tym wieku tak nie "szalałyśmy".
Także normą krajową raczej nie jest sex 16 latek z 30 latkami...Przynajmniej nie w moich kręgach...
Każdy mierzy swoją miarą jak się to mówi.

Barbarka wskocz na byka? :mrgreen:

To ja już nie rozumiem przez co Wy rozumiecie 'szalenie' ? Czy przez seks ze starszym od siebie partnerem czy przez seks z dużą ilością partnerów, czy przez robienie loda na dyskotece? (byłam raz świadkiem swoją drogą, szkoda że nie widzieliście jakie miny mieli :mrgreen: :lol: ) Czy przez co? Nigdy nie robiłam nic z kimś 'na raz', musiałam z kimś być jakiś czas i sie zakochać, szukałam tego jedynego, a to że sie pomyliłam pare razy to tak miało być.

Co do Penigry- tak jak Linka napisała - taniej przeczytać co tam jest i kupić w zielarskim samemu :smile:
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 18 gru 2009, 14:16
magda ty na kazdym kroku sama sobie przeczysz, wez poczytaj swoje posty. raz piszesz ze niektore laski rodza sie pasztetami i juz nic sie nie da z nimi zrobic, w innym temacie twierdzisz ze kazda laska jest ladna tylko zaniedbana.

tutaj piszesz o problemach facetow w okolicach 30 wiec zapewne musialas sprawdzic conajmniej jednego by taki osad postawic. majac 16-18 lat musialas czesto ich zmieniac w takim razie mimo ze twierdzisz ze musisz z kims byc dluzej i nie jestes z kims na raz, ciekawe, bardzo.... nie mowiac o tym ze majac 16 lat i spotykajac sie z facetem 2 razy starszym to hmm prawie pedofilia.

masz jakies urojenia? albo nie pisz nic albo zanim wcisniesz "wyslij" to przeczytaj to przynajmniej 5 razy bo sie tylko pograzasz
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez magdalenabmw 18 gru 2009, 14:26
To widzę macie ochotę wgłębić sie w moje życie seksualne że tyle pytań? hah :smile: Nie będę Ci pisać ilu i kiedy miałam, bo to moja intymna sprawa i na forum nie będę o tym pisać. Napiszę Ci tylko że mieszczą sie na palcach jednej ręki i z każdym z nich byłam przez kilka miesięcy. Możesz nie wierzyć, mam to w d** :smile:
Byłam z 30latkiem przez 4 miesiące jak miałam 17 lat. A drugi raz miałam do czynienia z 30latkiem całkiem niedawno ale nie chcę o tym pisać bo to dla mnie drażliwy temat, nie ważne. Bądz co bądz piszę tylko z moich obserwacji i z rozmów z koleżankami które miały 30latków. Jeśli jesteś 30letnim facetem i poczułeś sie moimi wypowiedziami urażony to sorry ale to moje prywatne zdanie.
A jeśli jesteś kobietą która ma 30latka i poczuła sie tym urażona to też sorry- ale to moje zdanie.

p.s. Jak pasztet sie pomaluje to jest ładna, jak ładna sie pomaluje to jest piękna. Proste. Pasztet nigdy pięknym nie będzie. Ale to inny temat więc nie rób off topu.
magdalenabmw

przez linka 18 gru 2009, 14:30
magdalenabmw napisał(a): to moja intymna sprawa i na forum nie będę o tym pisać

Więc następnym razem jak będziesz pisać o infekcji pochwy, dostaniu okresu, o tym jak lubisz żeby twój chłopak się przy tobie onanizował to przeczytaj cztery razy to co napisałaś wyżej ............. bo opisujesz tu taką prywatę że to jest żenujące....... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Paranoja 18 gru 2009, 14:32
magdalenabmw, to faktycznie 2 partnerow moze potwierdzic ze wiekszosc facetow ma problemy kolo 30tki, zreszta jak sama napisalas ze wiesz to z doswiadczenia :|

piszesz ze nie bedziesz sie spowiadac bo to intymna sprawa ale pisanie o tym ze dostalas okres tydzien wczesniej, co kupilas mamie, co jadlas na sniadanie i ile razy kupe robilas wczorajszego dnia, pisac o uplawach to nie intymna sprawa? hmm ok, moze ja sie nie znam, ale w kazdym temacie opisujesz intymne sprawy ze swojego zycia, ktore szczerze mowiac nikogo nie obchodza.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Ridllic 18 gru 2009, 14:33
pasztety lubię te zapiekane najbardziej ;) dziś mi się śniło liczy się :P :?:
Ridllic

przez magdalenabmw 18 gru 2009, 14:35
To nie rozumiem skąd tutaj te pytania do mnie? Czy to jest temat o moim życiu seksualnym? Nie mam obowiązku odpowiadać na pytania na które nie chcę. Proste. Rzeczy o których napisałaś Linko są wyrwane z kontekstu, np infekcja pochwy jest objawem przerostu Candidy i zapalenia drożdżakami o których był temat, i to nie jest wtedy prywata tylko pisanie o objawie chorobowym. Zresztą, nieważne.. Jak ktoś chce to zawsze znajdzie coś żeby sie doczepić. To nie jest temat o mnie więc nie piszcie o mnie i nie pytajcie mnie o nic. Jak macie facetów koło 30 i wkurza Was to że napisałam że wg mnie 30latkom czasem nie staje przez psychikę to znajdzcie sobie młodszego, nie będziecie mieć problemu. Albo olejcie moje zdanie.Tyle.

p.s. A Wy nie walicie prywaty? Cytat z Linki:
''Zimno zimno, w planach dziś czytanie książek, raczej na zewnątrz nie wyłażę - gardziołko boli.''

....a kogo to obchodzi że Cie gardło boli?

To jest forum, piszemy o sobie -każdy pisze o sobie no bo o kim ma pisać? Więc nie rozumiem. Same robicie to samo a mnie pouczacie. Jak zwykle :mrgreen:
magdalenabmw

przez bunny_wrrr 18 gru 2009, 15:25
spokoj :!:
jak cos mnie nie obchodzi to tego nie czytam
a juz na pewno gdy raza mnie intymne sprawy uzytkownikow nie czytam tematu pt ile razy w tygodniu uprawiacie seks :roll:
jak na razie cenzura na forum dotyczy tylko niektorych brzydkich slow
wiec dajcie na wstrzymanie co? taaki ladny temat a tu taaka brzydka klotnia :evil:
kochajcie sie :mrgreen:
btw dla mnie wyrazenie 'z doswiadczenia' oznacza nie mniej ni wiecej co 'z tego co doswiadczylam' i nie wyczuwam w nim zadnej generalizacji co najwyzejj statystyke ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez agnieszka.m 18 gru 2009, 15:35
muszę w tym temacie wstawić się za madzią, uważam dokładnie tak jak ona, i piszę to również na pdostawie własnego doświadczenia (a więc absolutnie nie generalizuję) - niektórzy faceci po 30 - tce mają problemy ze wzwodem, bo za bardzo chcą się sprawdzić, za bardzo starają sie zaspokoić partnerkę i nie zawieźć jej oczekiwań. Ja mam je np. duże - oczekiwania i potrzeby i to było przyczyną problemów z seksem w moim małżeństwie. Jak odpuściłam, tzn. przestałam oczekiwać tyle co kiedyś, parę lat temu, gdy mój mąż był jeszcze młodym ogierem, to mój mąż się wyluzował i przestaliśmy mieć łożkowe problemy. Także tu działa przede wszystkim psychika i ona jest głowną przyczyną takich problemów.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez magdalenabmw 18 gru 2009, 15:46
Dokładnie, a przecież własne doświadczenia czy wnioski wysnute podczas rozmów z koleżankami to nie jest generalizowanie. Mimo wszystko naiwnym było myśleć że skoro piszę że 30 latkom czasami nie staje to zaraz sie oburzą 30 latkowie ew. kobiety 30 latków. Drogie Panie- jeśli Waszym Panom koło 30 stki stoi jak dąb to należy się tylko cieszyć, a nie dyskutować. pozdrawiam
magdalenabmw

przez Amy Lee 18 gru 2009, 15:54
A ja chciałam powiedzieć, że to jest forum intymne gdzie piszemy o swojej psychice i swoim ciele korzystając z anonimowości. Np. ja nie wrzucam swoich zdjęć, nie daję linków do profili i blogów i dzięki temu mogę swobodnie pisać o chorobach, problemach w domu i.t.d. I każdy ma do tego takie samo prawo. A jak ktoś oczekuje zrozumienia i/lub rady od innych to sam powinien wykazać choć trochę zainteresowania.

Więc nie kłóćcie się, proszę!

(A generalizacja to faktycznie może być jak ktoś stwierdza "przeciętne nastolatki w Polsce", "większość facetów po 30-tce" mając za grupę badawczą siebie i koleżankę).
Amy Lee

przez barbarka22 18 gru 2009, 17:43
linka656 napisał(a):barbarka22, te penigry i inne takie opierają się na naturalnych składniakch i warto doczytać co tam jest i samemu kupić te suplementy - pewnie taniej wyjdzie i na dłużej starczy ;)

No własnie sprawdzam i widzę, że ta Penigra nie jest droga. 30 tabletek coś około 30 złotych kosztuje, więc nie ma sensu kombinować.

Sortuj wg