Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

Hasiok.

Re: Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 16:06
Mi czepianie sie aż tak strasznie nie przeszkadza, zawsze mogę zacząć również sie czepiać ;) Wyszumiałam sie za młodu i są tego plusy, dzięki doświadczeniu mogę lepiej zaspokajać mojego mężczyznę, nie wstydzę się tego :smile: Lepiej sie wyszaleć a potem być wiernym, niż sie nie wyszaleć i potem zdradzać z ciekawości 'jak to jest z kimś innym'. pozdrawiam :smile:
magdalenabmw

przez linka 15 gru 2009, 16:18
Superkids, pewnie, że masz rację - czepiam się jak ktoś pisze głupoty.....bo to, że poznałaś dogłębnie kilku sfrustrowanych panów koło 30 którzy niedomagają nie znaczy, że "większość" tak ma......

magdalenabmw napisał(a):Lepiej sie wyszaleć a potem być wiernym, niż sie nie wyszaleć i potem zdradzać z ciekawości 'jak to jest z kimś innym'. pozdrawiam :smile:

Jeszcze lepiej, nie "szaleć", być wiernym nie mieć problemów "jak to jest z kim innym" ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez bunny_wrrr 15 gru 2009, 16:20
no coz niektorzy maja duze doswiadczenie niektorzy nie - nie ma co sie rzucac :roll:
ale to ze po mniej wiecej 30. urodzinach mezczyna sie zmienia to biologiczny fakt
zmniejsza sie ilosc produkowanego testosteronu wiec stad te zmiany: lek przed sprawdzeniem sie wieksza mozliwosc depresji zaburzenia snu i wiele wiele innych wlaczajac ryzyko brzucha piwnego ;)
ale dzieje sie to powoli i nie u kazdego w tym samym czasie
no aaa potem to juz z gorki do meskiej menopauzy... choc nie wszystko stracone bo zawsze mozna na terapie hormonalna i po klopocie :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 16:29
Dokładnie, facet sie zmienia z biologicznego punktu widzenia i nikt mi nie powie że 30latek jest takim samym chodzącym wigorem jak 20latek. Bo nie jest.
Co do doświadczenia- każy ma inne pojęcie słowa 'duże'. Moje wg mnie jest takie jak średnia krajowa 20latek.
Linko- napisałam że nie generalizuje. Musisz od razu pisać że to co ja piszę to głupoty? Ja piszę tylko o tym co widziałam, że faceci koło 30 mają inną psychikę niż ci koło 20stki i te sprawy u nich wyglądają inaczej. Nie wiem jak jest z nimi na długą metę, nie sprawdzałam. Czy to są głupoty- każdemu ocenić indywidualnie. I nie uważam aby byli sfrustrowani, to czysta biologia.
magdalenabmw

przez barbarka22 15 gru 2009, 16:40
bunny_wrrr napisał(a):ale to ze po mniej wiecej 30. urodzinach mezczyna sie zmienia to biologiczny fakt
zmniejsza sie ilosc produkowanego testosteronu wiec stad te zmiany: lek przed sprawdzeniem sie wieksza mozliwosc depresji zaburzenia snu i wiele wiele innych wlaczajac ryzyko brzucha piwnego ;)
ale dzieje sie to powoli i nie u kazdego w tym samym czasie
no aaa potem to juz z gorki do meskiej menopauzy... choc nie wszystko stracone bo zawsze mozna na terapie hormonalna i po klopocie :mrgreen:

A tak na poważnie są jakieś sposoby aby temu zaradzić? Zapobiec? Ustrzec faceta przed tym okresem o którym piszesz?
Wiesz, ja ostatnio zastanawiałam się nawet nad jakimś preparatem z apteki, moze by tak wspomógł mojego Miska...

przez linka 15 gru 2009, 16:47
barbarka22, pewnie zdrowe odżywianie, dużo sportu - tak, żeby choć fizycznie byl w formie, poza tym dużo wsparcia ze strony partnerki i zrozumienie problemu :)
Z tym, że doświadczenia w tych sprawach nie mam :D więc może jakiś pan się wypowie .

Ps. Magda więc jeśli nie generalizujesz to gdy piszesz: "większość facetów po 30" dodaj "których poznałam" i wszystko będzie jaśniejsze w odbiorze.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez bunny_wrrr 15 gru 2009, 16:55
ale ja serio - suplementacja testosteronem :mrgreen:
podobno w przypadku niedoboru testosteronu mozna poddac sie takiej zastepczej terapii hormonalnej pod opieka specjalisty - endokrynologa czy androloga - ktora moze pomoc odzyskac utracone sily ;)
o preparatach z apteki nic nie wiem ale moze sa tego typu specyfiki
sa tabletki na menopauze to moze znajda sie i na andropauze hee
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 17:25
Testosteron niech sobie wstrzykują domięśniowo :P

A tak na serio to dieta, sport, relax, mniej stresów w pracy i fajna kobieta powinny wystarczyć :smile: A jak nie to seksuolog.
magdalenabmw

przez Amy Lee 15 gru 2009, 19:02
Ło rety, aż tak źle jest :shock: To ja będę musiała mojego 29-latka suplementować? :o
Żem myślała, że 30 to jeszcze nie 60 :roll:
Nie no serio, kobietki, problemy w seksie to chyba jednak głównie stres i za duże wymagania wobec siebie i partnera. Z resztą ja u faceta cenię to, że potrafimy się porozumieć również w sprawach intymnych i to lepiej wpływa na związek niż hormony na poziomie niewyżytego nastolatka :P
Amy Lee

przez depresyjny86 16 gru 2009, 00:12
Tak chcialem sie spytać Ciebie Magdo bo tak znasz sie na wszystkim,i w ogóle masz doświadczenie :mrgreen: .Mam takie pytanie;czy seroxat moze powodowac spadek libido i to że nie staje? :mrgreen:
:)

przez MOCca 16 gru 2009, 00:34
Przecież młoda dziewczyna z Ciebie to kiedy szalałaś ? ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez magdalenabmw 16 gru 2009, 13:16
Mocca- mając 16-18lat, a zaraz przed 18 poznałam tego jedynego. Ale 'szalałam' to może za dużo powiedziane, tyle co moje koleżanki z liceum więc chyba norma krajowa. Zwyczajnie szukałam tego jedynego, ale troche to trwało zanim znalazłam.

Człowiek nerwica- nie wiem wszystkiego :( jak bym wiedziała to bym nie była 'Kobietą nerwicą'.
Ale jeśli chodzi o Seroxat i libido to wiem że leki przedciwdepresyjne ogólnie mogą obniżać libido a wielu facetów po seroxacie ma baaardzo obniżone libido. Nie wiem czy może aż nie stawać, wiem że wtedy mogą dłużej jeśli już wogóle do czegoś dojdzie. Obniżone libido może byc tutaj skutkiem choroby (obniżony nastrój wpływa na to czy nam sie 'chce'), albo skutkiem ubocznym brania leku con bardzo jest przy Seroxacie możliwe u facetow. Wtedy trzeba pogadac z lekarzem o tym :smile: pozdrawiam
magdalenabmw

przez barbarka22 16 gru 2009, 14:11
bunny_wrrr napisał(a):ale ja serio - suplementacja testosteronem :mrgreen:
podobno w przypadku niedoboru testosteronu mozna poddac sie takiej zastepczej terapii hormonalnej pod opieka specjalisty - endokrynologa czy androloga - ktora moze pomoc odzyskac utracone sily ;)

Myślę, że taka kuracja byłaby zbyt radykalnym środkiem, ale dzięki.

bunny_wrrr napisał(a):o preparatach z apteki nic nie wiem ale moze sa tego typu specyfiki
sa tabletki na menopauze to moze znajda sie i na andropauze hee

Tak, myślę że na pewno się coś znajdzie. Widziałam pamiętam kiedyś taką reklamę "wskocz na byka" bodajże Penigry. Może zna ktoś ten środek?

przez Słowianka 18 gru 2009, 12:36
magdalenabmw napisał(a):Mocca- mając 16-18lat, a zaraz przed 18 poznałam tego jedynego. Ale 'szalałam' to może za dużo powiedziane, tyle co moje koleżanki z liceum więc chyba norma krajowa. Zwyczajnie szukałam tego jedynego, ale troche to trwało zanim znalazłam.

Ja jestem od Ciebie chyba rok starsza,ale ja i moje koleżanki chyba w tym wieku tak nie "szalałyśmy".
Także normą krajową raczej nie jest sex 16 latek z 30 latkami...Przynajmniej nie w moich kręgach...
Każdy mierzy swoją miarą jak się to mówi.

Barbarka wskocz na byka? :mrgreen:
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Sortuj wg