Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

Hasiok.

Re: Ile razy w tygodniu uprawiacie sex?

przez barbarka22 14 gru 2009, 17:05
Amy Lee napisał(a):U facetów koło 30-stki chęci nadal duże i jakość lepsza, bo wiedzą czego chcą i lepiej rozumieją partnerkę niż takie to to koło 20-stki, o.

Sama jestem z chłopakiem, który ma 34 lata i choć chęci wciąż są, to jednak czasami forma nie dopisuje. I kiedy ja mam ochotę, on wykręca się zmęczeniem. Nie powiem, trochę mnie to irytuje, ale kocham go, więc idę spać niepocieszona...
Boję się, że z biegiem lat będzie coraz gorzej z tą jego formą. Poradzicie mi co robić?

przez paradoksy 15 gru 2009, 04:45
Alienated napisał(a):
paradoksy napisał(a):szkoda,że tamte posty się skasowały.. po przeczytaniu topicu 'inicjacja z prostytutką' i tak dochodzę do wniosku, że nie jest ze mną tak źle :twisted:

No fakt, trochę szkoda... Ale jak pamiętam było o wystawianiu pewnych szczególnych walorów na sprzedaż, kobietach po czterdziestce i jeszcze kilku innych sprawach ;)

haha, owszem, dobrą masz pamięć.
paradoksy

przez polakita 15 gru 2009, 12:11
barbarka22 napisał(a):
Amy Lee napisał(a):Sama jestem z chłopakiem, który ma 34 lata i choć chęci wciąż są, to jednak czasami forma nie dopisuje.

Ja mam 33 lata a mój facet jest jeszcze starszy ode mnie ale jakoś nie ma problemów z tym, to on ma więcej ochoty niż ja i forma mu jakoś zawsze dopisuje (no, większych problemów nie ma) aż sama się dziwię!! :mrgreen: Myślę więc że wiek nie ma tu wiele do rzeczy bo 34 lata to przecież facet w sile wieku!! Może ma jakieś problemy natury psychicznej, nie akceptuje siebie, lęki, wstyd?
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 13:41
Z doświadczenia wiem że faceci koło 30 mają problemy z potencją, ale z tego co zauważyłam to są to problemy natury psychicznej.
magdalenabmw

przez Lili-ana 15 gru 2009, 14:09
magdalenabmw napisał(a):Z doświadczenia wiem że faceci koło 30 mają problemy z potencją, ale z tego co zauważyłam to są to problemy natury psychicznej.

Też tak myślę :smile:
Lili-ana

przez Ridllic 15 gru 2009, 14:20
ale bzdury dziewczyny piszecie :mrgreen: facet 30 letni problemy :mrgreen: w tym wieku to co najwyżej nie maja ochoty na ta kobietę a nie problemy natury psychicznej :mrgreen:
Ridllic

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 14:27
Phii nie spotkałam jeszcze samca który by nie miał na mnie ochoty :P

Faceci koło 30 mają takie problemy, bo taki np 20-25 latek to nic nie rozkminia, a 30 latek dużo myśli o tym że chce super wypaść, i wogóle wynajduje tysiąc problemów naraz w wyniku czego mu nie staje. 30latek jest też często już zmęczony (praca, rodzina)- 20latek nie ma takich zmartwień. Może sie myle, ale jakoś kilku panów już mi moją teorię śmiało potwierdzić. Każdy facet naturalnie jest inny więc nie generalizuję :smile:
magdalenabmw

przez Ridllic 15 gru 2009, 14:34
po co ja się w ogóle odzywałem przecie się nie znam jestem tylko facetem prawie 30sto letnim i mam takie grono znajomych facetów, co my możemy o tym widzieć Wy kobiety wiecie lepiej ;)
Ridllic

przez shadow_no 15 gru 2009, 14:40
Może sie myle, ale jakoś kilku panów już mi moją teorię śmiało potwierdzić. Każdy facet naturalnie jest inny więc nie generalizuję

Nie, skąd. :)

Ridllic, Ty jesteś za stary, ja za młody. Tobie nie staje, ja za dużo rozkminiam. Bo w takim wieku jesteśmy... :P
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ridllic 15 gru 2009, 14:45
nic tylko sie zabić a jak nie mam w tym wieku problemów z wzwodem to do cyrku co nie :mrgreen:
Ridllic

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 15:08
Może inaczej jest jak facet jest w stałym, długim związku? Tego niewiem. Ja miałam doczynienia ale nie trwały one długo. Może dlatego :smile: A może wyjątki potwierdzają regółę...
magdalenabmw

przez fobia 15 gru 2009, 15:10
mój mąż za 21 dni kończy trzydziestkę - zaczynam się bać ;) a tak serio to on nigdy nie miał problemów z tymi sprawami a znam go już dość długo... więc nigdy jakoś nie był za młody czy za stary ;)

przez linka 15 gru 2009, 15:30
magdalenabmw napisał(a):Z doświadczenia wiem że faceci koło 30 mają problemy z potencją, ale z tego co zauważyłam to są to problemy natury psychicznej.

Noo to musisz mieć niezłe doświadczenie............... :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Superkids 15 gru 2009, 15:55
linka656 napisał(a):

Noo to musisz mieć niezłe doświadczenie............... :mrgreen:

Linka, wybacz,ale mam nieodparte wrazenie,ze 'czepiasz' sie Magdy. 9 na 10 Twoich wypowiedzi zawiera jakis negatywny podtekst do jej osoby. W ogole Twoje wypowiedzi w wiekszosc sa napisane tonem autorytarnym. Sa to oczywiscie
moje subiektywne odczucia i jesli tak nie jest to przepraszam

Sortuj wg