Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

Hasiok.

Re: Ile razy w tygodniu uprawiacie sex?

przez Paranoja 17 lis 2009, 20:53
yyyy ty nie kombinuj dziucha ;)
Paranoja

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 20:53
Wovko w Polsce niedzielny kierowca to taki co tylko w niedzielę do auta wsiada i jedzie, i robi z tego wielkie święto :mrgreen: A do tego najczęściej ciapowato jezdzi, ale Ty napewno ciapą w łóżku nie jesteś :P
Jesteś niedzielny kierowca bo po Bożemu, tylko w niedziele sie seksisz :mrgreen:
magdalenabmw

przez wovacuum 17 lis 2009, 20:58
magdalenabmw, o rany nie wiedzialm;..nie chyba ciapà w lozku nie jestem...nie zdecydowanie nie :D :D

[Dodane po edycji:]

Paranoja, dlaczego mam nie kombinowac???do serca sobie wzièlam swatanie :P
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 17 lis 2009, 21:00
brzmi jakby to byla misja wrecz hahaha
Paranoja

przez wovacuum 17 lis 2009, 21:09
Paranoja, nie no misja to raczej nie...winko dobre? :twisted:
wovacuum

przez Anna R. 17 lis 2009, 21:12
namiestnik napisał(a):. Ale czuje się polakiem i przykro mi słuchać, że Polacy są niefajni.

Namiestniku, w żadnym poście nie obrażam polskiego narodu ani polskich mężczyzn w szczególności. Ja tam na nich nie narzekam, bo nie mam z nimi nic do czynienia, wiec to niejako już nie moja broszka.
Zauważyłeś może, ze wcale nie marudzę ani nie biadolę? Ja tylko pisze, ze gdzie indziej tez może być fajnie, a nawet jeszcze fajniej.
Nasi współobywatele są pogrążeni często w takim pesymizmie i użalaniu się nad sobą, ze oświadczenie kogoś, ze mu dobrze i jest szczęśliwy przyjmują z niedowierzaniem, nieufnością, a czasami nawet ze złością i pogardą.
Nie myślałeś nigdy o tym, dlaczego tak się dzieje?

Nie zamierzam przepraszać, ze żyję, ani usprawiedliwiać swoich wyborów, bo jestem z nich w 200% zadowolona.

Naprawdę, więcej tego seksu, radości i miłości by się przydało wam wszystkim, czego szczerze i z całego serca życzę.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez Paranoja 17 lis 2009, 21:18
wovacuum napisał(a):Paranoja, nie no misja to raczej nie...winko dobre? :twisted:

winko wyborne :D
Paranoja

przez namiestnik 17 lis 2009, 21:29
No ja nie wiem co powiedzieć :) hehe :) Ja tam za brzydki do takiej laski. Nie pasowałbym :)

przez wovacuum 17 lis 2009, 21:42
namiestnik, wazne to co masz w sobie!!jestes baardzo inteligentny,masz poczucie humoru,opiekunczy tez pewnie jestes?sluchasz dobrej muzyki,myslè ze przebywanie z tobà to sama przyjemnosc! :smile: reszty dobrych cech nie znam .tych zlych jesli sà takowe rowniez nie;
wovacuum

przez namiestnik 17 lis 2009, 21:48
Wovacuum no ja nie wiem co powiedzieć. Miło mi słyszeć takie miłe rzeczy o mnie. Z pewnością tracę przy bliższym poznaniu. :) Anyway dziękuję za miłe słowa. :)

Anna R. napisał(a):Nasi współobywatele są pogrążeni często w takim pesymizmie i użalaniu się nad sobą, ze oświadczenie kogoś, ze mu dobrze i jest szczęśliwy przyjmują z niedowierzaniem, nieufnością, a czasami nawet ze złością i pogardą.

No właśnie ja staram się nie biadolić Aniu na temat jacy to Polacy jesteśmy źli. I zapewniam Cię, że znam mnóstwo Polaków bardzo fajnych. I trochę mi to tak krzywo leży, że narzekasz na Polaków tak bardzo, że są narzekający i zarazem jesteś właśnie takim Polakiem narzekającym.

Ja nie neguję Twoich wyborów. Po pierwsze są Twoje. A po drugie miłość i związki to są dla mnie pojęcia ponad granicami i nijak ograniczanie ich do jednego narodu albo wyłączanie jakiegoś narodu z grona nadających się na związek nie jest IMO słuszne.

To co mi nie odpowiada to właśnie biadolenie jacy nasi współobywatele są biadolący, i jacy to faceci z Polski są niefajni do związków a jacy Niemcy wspaniali. Nie wiem czy czujesz się Polką czy nie, ale jeżeli tak to warto zacząć przełamywać ten osąd od siebie - by dostrzegać pozytywne strony a nie negatywne. I zobaczysz, że będzie piękniej. ;)

Bo wiesz każdemu narodowi można jakieś przywary wywlekać. Tylko po co? I co to ma do seksu i związków? Często te przywary też wynikają z przeszłości, z miejsca geograficznego, etc. Zamiast biadolić to można właśnie cieszyć się, że jest taka rozmaitość na świecie.

Co do przepraszania to ja tu nic o tym nie mówię. Zaznaczam tylko, że nie przyszłoby mi do głowy na podstawie doświadczeń w związkach z Polkami wyciągnąć opinii na wszystkich. Z biadoleniem. Niestety masz racę - bywa tak. Ale wyjdź w Polsce na ulice i zobacz gdzie widać to biadolenie? To bardziej przywara niż prawda. Nie mówię o jakichś lokalnych mikrospołecznościach - gdzie różne rzeczy mogą się wytworzyć. Ani o naszej tutaj. Gdzie wiele osób narzeka na różne rzeczy. Bo to wynika ze specyfiki tego forum.

Anyway wszystkiego dobrego dla Ciebie, męża i dzieci. I proszę tylko o nie umniejszanie Polakom. Bo jak zauważyłaś, szybciutko ktoś zacznie umniejszać Niemcom, albo innemu narodowi i jeszcze wojna na forum będzie gotowa :)

przez Paranoja 17 lis 2009, 22:00
o jejku co za reklama namiestnika :D juz sie zakochalam :D
Paranoja

przez wovacuum 17 lis 2009, 22:07
Paranoja, no widzisz??moze warto...
wovacuum

przez Anna R. 17 lis 2009, 22:56
No właśnie tu się mylisz Namiestniku ;)
Nie marudzę nieustannie, ze polscy mężczyźni są źli, ale skoro uważasz, ze nie raz o tym pisałam, to poproszę jakiś cytacik i przykłady tego narzekania :mrgreen:
W gruncie rzeczy niewiele mnie oni interesują, naprawdę nie na tyle, żeby łamać sobie nad nimi głowę.
Dokładnie taką postawę, jaką opisujesz, miałam na myśli: człowiek szczęśliwy to rzecz podejrzana, a zatem na pewno nieprawdziwa. Wiec trzeba go nawrócić i naprowadzić choćby silą na te jedyną słuszną drogę, którą idą pozostali. Niestety lub właśnie "stety" nigdy nie pragnęłam podążać ze stadem i szukałam zawsze własnych rozwiązań.

Faktem jest natomiast, ze nasi zachodni sąsiedzi bardziej mi odpowiadają pod względem mentalnym i nie widzę w tym nic złego. Rzecz jasna, ze każda nacja posiada swoje wady i zalety, a ja staram się przybliżyć kobietom te ostatnie.
Nie muszę zatem roztrząsać tego, czy czuje się Polką , bo to dla mnie sprawa oczywista: jestem nią i kwita. Ale ze źle pojętego patriotyzmu nie będę się rzucać na polski rynek matrymonialny. Nikim tez nie pogardzam ze względu na pochodzenie, a zmiany, których dokonałam w swoim życiu, wynikały z naturalnej i przyrodzonej każdej istocie potrzeby bycia szczęśliwym i spełnionym.
Jak dla mnie jest wiec teraz wystarczająco pięknie, zatem stwierdzę optymistycznie, ze pozytywów mam dosyć i o więcej nie będę zabiegać, bo zgrzeszę :P

Co do narzekania, to nie forum miałam na myśli, bo ludzie tu szukają pomocy oraz wsparcia i z utyskiwaniem nie ma to nic wspólnego.
Sądzę, iż jest to na tyle oczywiste, że nie muszę nikomu tego klarować.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez namiestnik 18 lis 2009, 01:52
A w czym się mylę? Czy ja pisałem, że marudzisz nieustannie? A zamiast cytaciku Aniu przeczytaj swój poprzedni post choćby. :) W którym narzekasz na Polaków, że narzekają. Tak poprostu.

Nic nie pisałem o postawie nawracania, pójścia za stadem, ani o tym, że człowiek szczęśliwy to rzecz podejrzana. Chyba jesteś Aniu przewrażliwiona na tym punkcie. Może tak samo jak ja gdy się mówi, że Polacy są be.

A co do pozytywów to nie warto stawać na laurach. Ich nigdy dosyć i zawsze warto budować jutro lepsze niż dziś! :)

I tak właśnie więcej pozytywów a mniej kompleksów Tobie i sobie życzę! :)

Sortuj wg