Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

Hasiok.

Re: Ile razy w tygodniu uprawiacie sex?

przez Paranoja 17 lis 2009, 07:57
dobrze sloneczko ;)
Paranoja

przez namiestnik 17 lis 2009, 09:28
Taaaaaaa... akurat :) Anyway słoneczko fajne. Słonecznik też (tylko ręce można sobie ubrudzić).

przez Paranoja 17 lis 2009, 09:29
slonecznik luskany juz :D

btw mam ochote :oops:
Paranoja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna R. 17 lis 2009, 12:36
namiestnik napisał(a):Anna R., no ja myślę, że jednak co za dużo to niezdrowo. Takie ciągłe podkreślanie wyższości innej rasy facetów szczególnie gdy wiele osób na forum już ma wielkie kompleksy - jako człowiek, facet, etc. A tu jeszcze słyszą i to nie raz, że od nich są lepsi inni faceci, innego pochodzenia. Spójrz z tej strony Aniu. Gdyby tu się pojawił żart, że nie ma co się oglądać za Polkami bo jest tyle kobiet takich a takich które są idealne i pod każdym względem lepsze niż Polki to jeszcze jakoś ujdzie. Ale jak by tak to był któryś post z rzędu, to można odnieść już dość niemiłe wrażenie. Szczególnie jako facet.

Namiestniku, miałam w życiu tyle do czynienia z przerośniętym męskim ego (nie dodam, ze polskim, hehe) ze reaguje na nie alergicznie :P
Moje posty kieruje zaś do kobiet i tylko z myślą o nich były pisane. Jest to działanie na takiej samej zasadzie, na jakiej Miko poleca wszystkim agonistów dopaminy. Jeśli człowiek znajdzie szczęście, to pragnie dzielić się nim z innymi i podawać je dalej. A jeśli przy okazji uraziłam kogoś w jego męskości, to obłudnie oświadczam, ze bardzo mi przykro i równie szczerze przepraszam :mrgreen:

Co do mojego anty-polskiego nastawienia, to w pewnych sprawach istotnie jestem przeciwko.
A wiec przeciwko:
- hipokryzji
- fanatyzmowi
- nietolerancji (rasowej, religijnej, seksualnej i innej)
- życiu przeszłością i rozpamiętywaniu
- narzekaniu i biadoleniu
- pielęgnowaniu w sobie nieuzasadnionej złości i nienawiści
- szukaniu Żydów, masonów i cyklistów pod każdym łóżkiem (o "Szwabach" nie wspomnę :roll: )
- oskarżaniu wszelkiej maści krasnoludków, ze znowu sikają nam do mleka
oraz
- politykom, którzy nie umieją wysłowić się we własnym języku, zachowując poprawną gramatykę i składnię, a żadnych obcych nie są się w stanie nauczyć.

I żeby nie było nie na temat: w tym tygodniu uprawiałam sex 5 razy ;)
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez namiestnik 17 lis 2009, 15:45
No ja rozumiem. Ale nie zarzucaj, że wszyscy w pl są tacy sami. Bo co poniektórym przykro. No i skoro nie chcemy by Polacy biadolili i byli nietolerancyjni, pielęgnowali złość i nienawiść to trzeba zacząć od siebie :) Niestety masz sporo racji w tym co piszesz. Mi też np. często wstyd za naszych polityków. Choć powiedzmy prawdę - czy jest kraj bez skaz? No a że miałaś niemiłe doświadczenia z Polakami. Trudno by było inaczej. Każdy ma jakieś doświadczenia. Skoro szukałaś tutaj to tutaj miałaś niemiłe. Pewnie szukając w innym kraju miałabyś tam niemiłe. To ostatnie miłe doświadczenie z reguły zostaje na zawsze. Na tej samej zasadzie panowie z forum który mieli niemiłe doświadczenia z kobietami to w zatrważającej większości mieli je właśnie z Polkami. Może ja za bardzo biorę do siebie. Ale czuje się polakiem i przykro mi słuchać, że Polacy są niefajni. Ty się czujesz dobrze, w szczęśliwym związku. Ale pewnie wiele innych kobiet z forum by się poczuło tak samo źle gdybym tu napisał, że Polki są bee i w ogóle nie warto się z nimi wiązać. Ale niby czemu mam wyciągać zaraz tak daleko idące wnioski? No dobra - przyznam szczerze - szczególnie jak spojrzę na hmmmmm nienajpiękniejszej urody przedstawicielki co niektórych innych europejskich narodów. :) Mówiąc poważnie - to gdy próbujesz tylko z jednego garnka to tylko na ten będziesz narzekać. Tak samo z facetami jak i z tymi antagonistami dopaminy. Jak komuś pomogły to nie znaczy, że pomogą wszystkim. Nie ma gwarancji, że człowiek jakiejkolwiek narodowości by nie był będzie zaraz doskonałą drugą połową. A tam gdzie próbujesz tam się zrażasz.

Anyway. Fajnie masz z tym 5 razy. U mnie niestety licznik wskazuje 0. Słownie ZERO. :) Ale co tam.

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 16:00
Namiestniku- a rączek Bozia nie dała?

:roll: :lol:
magdalenabmw

przez namiestnik 17 lis 2009, 16:12
No ja tylko liczyłem te razy co.. eeeheemmm takie wspólne. :) hehe :)

przez wovacuum 17 lis 2009, 19:13
ja w niedzielè po poludniu 2 razy.sukces kochani!!!!!!moje biedne libido chyba wzrasta,myslè ze to dlatego ,iz ja zyjè juz swiètami,tak siè cieszè :mrgreen: moj màz tez siè cieszy :twisted: :twisted: :twisted:
wovacuum

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 19:30
Wovka to niedzielny kierowca :mrgreen: :lol: ;)
magdalenabmw

przez wovacuum 17 lis 2009, 19:35
Madzia, niedzielny kierowca?nie zajarzylam...co z tym kierowcà? :D
wovacuum

przez Paranoja 17 lis 2009, 20:40
alkohol jest, checi sa, ale nie ma z kim :(

sloneczniku, gdzie jestes?
Paranoja

przez namiestnik 17 lis 2009, 20:50
eeeee Paranoja tak z kwiatkiem? ;)

przez Paranoja 17 lis 2009, 20:51
slonecznik wie ;)
Paranoja

przez wovacuum 17 lis 2009, 20:52
namiestnik, spiknijcie siè z paranojà i bèdzie super!!obiecalam jà swatac!! ;)
wovacuum

Sortuj wg