Chemiczny i jego walka z wiatrakami

Hasiok.

przez KawaNadMorzem 02 cze 2007, 12:28
aurora borealis zanim bedziesz wyzywal i robil halo z linkiem to przeczytaj wszystkie posty od poczatu :x
~`nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda...

przez laven 02 cze 2007, 12:32
Teraz to już czysta agresja. Warto przeczytać cały temat. Wiele wyjaśnienia można uzyskać. Nie ma z czego robić sensacji, ponieważ ten link już się pojawił. Nie trzeba czytać wszystkich postów, ale chociaż przejrzeć. Tyle nienawiści... A tak mało zrozumienia dla zrozpaczonych i cierpiących ludzi.

przez laven 02 cze 2007, 12:43
Tego powiedzieć nie można, gdyż nie mam zdolności odczytywania myśli innych. Wolę, żeby ktoś miał ze mnie ubaw, niż miałabym przeoczyć cierpienie. Generalnie to można powiedzieć, że wszyscy tu udają i świetnie się bawią. Na ile jest to prawdą nie da się obiektywnie ocenić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KawaNadMorzem 02 cze 2007, 12:47
aurora borealis napisał(a):laven, przeciez autor tematu nie cierpi, to zwykly prowokator

a skąd takie wnioski ? Czytasz w myślach, nie wydaje mi się, dlatego też ten temat nie dalej sensu
~`nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda...

przez Pstryk 02 cze 2007, 14:38
Parę osób wypowiadało się na temat forum z którego pochodzisz aurora borealis. Widzę, że się nie mylili...
Problem, to Ty masz. Nie radzisz sobie z agresją. Nie jesteśmy tu żeby wyśmiewać i i mieszać z błotem. Pa
Pstryk

przez Róża 02 cze 2007, 15:47
aurora borealis napisał(a):laven, przeciez autor tematu nie cierpi, to zwykly prowokator, ktory brechta sie z was wszystkich. to troll internetowy, dziecko neostrady - ma za zadanie wzbudzenie skrajnych emocji u czytelnika i obserwowanie jego reakcji, delektowanie sie jego cierpieniem.

:shock: :shock:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:50 pm ]
No na tej swojej www.psychologii,to się świetnie bawicie :mrgreen:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Róża 02 cze 2007, 15:57
Drogi specjalisto-gratuluję poczucia humoru.Przesiąkłeś już niestety atmosferką tamtego forum.Znam to forum,usiłowałam się tam z kimkolwiek dogadać i wierz mi-nie szło.Banda agresywnych,zgorzkniałych kretynów.Takie jest moje zdanie i każdemu serdecznie odradzę aby się w tamtym g***nie(jak to ładnie określiłeś)babrał.Skoro nie zamierzasz tu nikomu pomagać,to najlepiej skorzystaj ze swej wolnej woli i wróć do swoich braci i sióstr na psychologię.A my będziemy się zachowywać tak jak nam odpowiada.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Pstryk 02 cze 2007, 16:01
Róża, ten gość to żądny zemsty wampir, bo mu nie wyszło w życiu.
Pozdrawiam cieplutko a resztę zachęcam do poczytania www.astral-projection.blog.onet.pl i będzie wszystko jasne.
Pstryk

Sortuj wg