Moje ultimatum dla Was

Hasiok.

przez Amy Lee 11 maja 2007, 22:58
ja ja i ja napisał(a):Oglądałaś "Labirynt Fauna"? Podobał Ci się? Mam nadzieję, że wiesz czemu pytam.

Owszem, miałam bardzo mieszane uczucia po wyjściu z kina, ale warto było to jednak zobaczyć.

Widzę, że wisielczy humor dopisuje :twisted:

Jeśli chodzi o różnicę między tym forum a tamtym... tu chyba nawet najbardziej niepozbierane posty traktuje się poważnie i, ekhm, kulturalnie.
Amy Lee

przez ja ja i ja 12 maja 2007, 01:57
Wieje jak diabli. Nie mogę spać. :?

Mam kolkwium w poniedziałek. Nie mogę się skupić na nauce cholera. W glowie krążą mi na zmianę dwie myśli:
"jestem głupi, jestem głupi, nigdy tego nie zdam"
"co cię obchodzi czy to zdasz czy nie"
Wiem,wiem, biorę się do roboty.

ja ja i ja-Witaj wśród nas:)fajne posty piszesz,czytam je jak powieść-(nie żartuję)-zostań i pisz następne rozdziały ;)Poruszyłeś forum:)Cieszę się że do nas dotarłeś

Dziękuję...hmmm...przeceniasz mnie chyba. Znowu "chyba". Czy wszytko musi być dla mnie takie relatywne? Szkoda, że nie słowa świadzczą o człowieku, a czyny.To jedna z myśli pod którą mógłbym się podpisać obiema rękami.

Hmmm...ojej. Chyba już dość pisania. Przeraźliwie prostackie zdania mi zaczęły wychodzić. Z moich wypowiedzi wynika, że jest lepiej ze mną. Nie wiem czy to prawda. Wybornie...mam stan "wszystko mi jedno". Za pół godziny mi się zmieni. Ostatnio mam wachania nieznośne. Zaraz, ja chyba o tym pisałem już. Eeee...pas.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:59 am ]
Amy Lee

"Labirynt Fauna"....tak, warto było zobaczyć. Ale mam pustkę we łbie. Dobra, będzie bez błyskotliwego komentarza :(
"Nic nie zostanie naprawione, wszystko zostanie zapomnianie" – Kundera "Żart"

przez gusia 12 maja 2007, 02:01
ja ja i ja napisał(a):Z moich wypowiedzi wynika, że jest lepiej ze mną. Nie wiem czy to prawda.

Prawda..
ja ja i ja napisał(a):Po co ja tu tylę piszę? Hmm...ciekawe są róznice między waszymi odpowiedziami, a odpowiedziami na
http://www.psychologia.apl.pl/forum/index.php

Bo ,,,,chyba sam już wiesz? ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cinnamon_inspiration 12 maja 2007, 08:23
Ja miałam podobna sytuacje. Moja mama straszyla mnie, ze sie zabije, jak nie bede taska jak ona chce. Moj psychiatra powiedzial mi cos waznego - kazdy jest sam za siebie odpowiedzialny.

To, co robisz, to jest manipulacja i proba zrzucenia odpowiedzialnosci za ten czyn na innych. Przestan tak pogrywac z ludzmi.

Twoja egzystencja jest wazniejsza dla tego swiata niz cale jego skarby, wbij se to do łepetyny.

przez Estreva 12 maja 2007, 10:54
ja ja i ja No musze przyznac ze na tamtym forum niezly pojazd Ci zrobili...Czy mi sie wydaje czy na tamtym forum sa bardziej zdziczali i bezwzgledni ludzie...W ogole polowy postow nie moglam pojac..Co za bzdury oni tam wypisuja...Nie dziwie sie z oni sa wciaz chorzy..Jak czlowieka ktory potrzebuje pomocy od razu na dziendobry zmieszaja z blotem :roll: Normalnie forum dla kompletnych czubow...Jeb** tam u nich na forum desperacja i nietolerancja...A niech sie wykasuja w pizd* :D
Chodźcie do mnie chmury...
Wstańcie jako złowrogi sztorm by rozedrzeć ich na strzępy
Niech osłona nocy zrodzi świadków i zniszczy tych
którzy się oprą, by mnie nie skrzywdzili...
Pozwól krwi, we mnie wezbrać
zapewniając wieczne piękno.

przez October 12 maja 2007, 15:43
Nie jestem niedoszłym samobójcą. Choć nie będę ukrywał, że lubie ryzyko i adrenaline. Mój problem polega na tym, że popadam w skrajności. Potrafię być miły, spotykać się ze znajomymi, imprezować.
A bywają dni, czasem godziny, że mam ochotę "podpalić świat". Znikam wtedy najczęściej na kilka dni, do nikogo się nie odzywam. W mojej głowie rodzą się chore myśli, również samobójcze. Czyli mam duże wahania serotoniny. Tak mi się wydaje bo w tym temacie jestem raczej laikiem.

Ps, Widzę, że nastrój Ci się troche poprawił. Polecam to wykorzystać i pojść np na dyskoteke :-). Laski same sie kleją :-P. Pozdr.
A Fine Day To Exit...

przez Marla_30g 12 maja 2007, 16:33
Uff..jak dobrze ze znalazłam to forum a nie tamto...Co tam za ludzie są..?Makabra..Towarzystwo wzajemnej adoracji... :evil:

przez KawaNadMorzem 12 maja 2007, 16:39
..okropne tamato forum jest, można w gorszą depresję wpaść...
Fajnie że mamy to forum, tutaj ludziki są SYMPATYCZNE ;)
~`nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda...

przez ashley 13 maja 2007, 12:01
ja ja i ja napisał(a):Chciałbym przedstawić 10 powodów dla których warto ze sobą skończyć.

Te powody są wystarczające, żeby zacząć iść do przodu. Nie myśl, że tylko Ty znalazleś się w takiej sytuacji. Jest nas wielu. Nie chcesz milych slowek to nie. Ja Ci nie powiem nic o przychodniach itd bo juz wyzej Ci napisali. Ale bardzo konkretną rzecza jaką mogę Ci napisać jest to, że powinieneś już od dzisiaj wziąść się za swoje życie. Zeby nie napisać, że może być dobrze, napiszę, że to wszystko się zmieni, jak zaczniesz na tym pracować. Jak Ty sam musisz zdecydować, ale pierwszym krokiem jest zalożenie, że masz duże szanse, że się uda ;)

przez jevii 13 maja 2007, 20:58
ja ja i ja napisał(a):
Piły nie widziałem. Widziałem ostatnio "Zombie w samolocie" - polecam obejrzeć o czwartej nad ranem. :o Ale ok, skuszę się na Piłę.

Osobiście nie mogę zabrać się za trzecią część tego filmu...zbyt brutalne.
(tj.'Piły').

Oglądałam ostatnio za to film chińskiej produkcji -nie pamiętam tytułu,
ale dotyczył on "Klubu samobójców".

Hm, dobry film. Daje do myślenia odnośnie regulacji populacji
przez manipulację - może będziesz miał okazję kiedyś go obejrzeć.

Poza tym wiesz - że nawiążę do Twojego dekalogu - może czasem
lepiej pier****ąć głową w mur i mieć spokój, jednak włożyłeś tyle sił by
walczyć z tym choróbskiem, z babkami w rejestracji itd. jak pisze
didado1 - " dlatego myślę sobie nie warto odpuszczać :D "

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:20 pm ]
Przejrzałam tamto forum...
hm, "syty" nie zrozumie "głodnego" ;)

Re: Moje ultimatum dla Was

przez a2d2 15 maja 2007, 19:52
ja ja i ja odpowiadam A2D2 napisał(a):Witam! Witam! Witam!

Tak....hmmm....jestem z Krakowa (miasto smoka Wawelskiego i słabej Wisły w tym sezonie Orange Ekstraklasy) i mam 28 lat.

Chciałbym przedstawić 10 powodów dla których warto ze sobą skończyć.

1. Ja mam cholerną depresję od 6 lat
2. Bo każdy dzień jest koszmarem i jest taki sam
3. Bo jestem zmęczony, tak bardzo tym wszystkim zmęczony ze nie mam sil na nic innego
4. Bo mam paru przyjaciół ale niekoniecznie chcę sie z nimi widywać
5. Bo nie chce a zarazem nie mogę mieć więcej znajomych
6. Bo do wczoraj mialem dziewczyne
7. Bo widzę sposob na poprawę sytuacji ale podejscie moje zmalalo po pkt 6
8. Bo moje szanse na osiągnięcie szczęścia są przedziałem obustronnie domkniętym liczby zero
9. Bo nienawidzę świata , tłumów, upałów , sklepów , komunikacji miejskiej
10. Bo nienawidzę siebie za to że daję wygrać nerwicy

Leciałem ponad 2 lata na prochach i g... to dało. Mimo wszystko wciąż żyję , mało tego zamierzam ten stan utrzymać jeszcze długo długo dłużej.

Całuję i pozdrawiam

przez GRACJA 16 maja 2007, 01:54
""Jak dobrze zrozumieć wreszcie, że życie nabiera dopiero wtedy sensu i znaczenia, gdy toczy się zgodnie z własnymi potrzebami, rytmem własnego oddechu, a przede wszystkim własnym wyobrażeniem o nim - a nie potrzebami, rytmem wyobrażeniem narzuconym przez otoczenie. Za wszelką cenę być sobą.""
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez Pstryk 17 maja 2007, 20:29
ja ja i ja jesteś masochistą czy sadystą? Bo mam mieszane uczucia.
Ale chyba wiem o co Ci chodziło. Może troszkę.
Czasem chciałabym żeby ktoś (z forum) zamiast pocieszać mnie "przegadał mi do rozsądku". Przecież jestem omylna - dlaczego wszyscy mi tylko przytakują.
A jak chcesz przepis na dobre ciasto to na necie znajdziesz ich mnóstwo. Albo stwórz własne.
Pozdrawiam
Pstryk

przez Mona75 17 maja 2007, 23:45
Chyba każdy z nas potrzebuje czasami swoistego "kopa" żeby skończyć użalać się nad sobą i w końcu zacząć coś robić... Ale z drugiej strony to tak miło jak przytakują :lol:

Sortuj wg