Watek skierowany do adminow i uzytkownikow

Hasiok.

przez 331ania 13 maja 2007, 13:04
to tylko sen widzę że naprawdę nic o Nas nie wiesz :( Cała moja choroba jest jakby udokumentowana na tym forum ;) a wystarczy tylko poczytać mój drogi:)Naprawdę niepotrzebnie się denerwujesz.Wierz mi że kiedy ja trafiłam na to forum jako zwykły użytkownik też miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji i też czułam się tak jak Ty-najnormalnaiej zraniona i skrzywdzona-bo tak reaguje człowiek z depresją-i wierz mi że do dziś tak mam :( więc kiedy czytam że ktoś jest niezadowolony z forum lub że zle się tu czuje to staram się z całego serca pomóc bo naprawdę wiem czego potrzebuje człowiek w depresji.Myślę że nie ma najmniejszego sensu dalsze dyskutowanie na ten teamat bo Ty sam się stresujesz a i nam nie jest przyjemnie.Mam nadzieję że będę mogła udzielić Ci wszystkich potrzebnych informacji na temat depresji bo sama ją przeszłam co tak jak opisałam wyżej jest tu udokumentowane.Pytaj więc ile chcesz-pragnę Ci pomóc i już się nie denerwuj i nie zamartwiaj-jestem z Toba :smile: :)
ExModerator

przez shadow_no 13 maja 2007, 16:30
to tylko sen napisał(a):A wy admini i moderzy opowiadaliscie kiedys na tym forum co wy przeszliscie w zyciu.... ? Nie chodzi mi o jakies dopowiedzenia" ze ja tez mialem podobnie w jakies streszczonej przez kogos historii na forum" tylko czy opowiadaliscie wasza historie i wasz najwiekszy problem z waszej perspektywy i jak z tego wyszliscie.....?

I tutaj mamy potwierdzenie tego, że oceniasz naszą pracę nie mając pojęcia przez co i my przechodziliśmy.
Zobacz nasze stare posty, a dowiesz się czegoś i o nas...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez shadow_no 13 maja 2007, 18:40
Ja na Twoim miejscu zastanowił bym się, jakie warunki musiał by spełnić ten ktoś do którego mogł byś zwrócić się o pomoc. Czy w ogóle jest taka osoba?
Więcej dystansu...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 331ania 13 maja 2007, 19:06
to tylko sen napisał(a):Ania331 Cenie twoje wsparcie (jesli to nie jakis glupi ironiczny stek bzdur) ale naprawde nie czuje sie zraniony i nie denerwuje sie....

może właśnie dlatego nie warto pomagać dla kogoś kto tego nie chce?zastanów się nad tym czy to Ty mnie teraz nie zraniłeś?bo ja byłam szczera w tym co napisałam ale widzę że to Ty oceniasz ludzi wegług siebie.
By wyjść z choroby to jest tylko i wyłącznie nasza sprawa-bo jak napisałeś zależy to tylko i wyłącznie od nas-każdy lekarz,psycholog i zdrowa osoba Ci to powie.Więc jeśli już o tym wiesz to czego tu szukasz?Nie rań ludzi proszę i nie mierz wszystkich jedną miarką-paradoksalnie sam to nam mówiłeś i sam zastosowałeś to w stosunku do mnie.Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.
ExModerator

przez IceMan 13 maja 2007, 19:14
to tylko sen napisał(a):Postaram sie przeczytac jak najwiecej bo po kilku postach jakie przeczytalem biore WAS za.... ......................... ................ ..................
......TYCH do ktorych w zyciu nie zwrocilbym sie o POMOC.

No... przykro... nie jestem dystrybutorem opowieści o własnej osobie. Niestety. Zawiodłeś się. Ale jedno Ci zagwarantuję. Będziesz się zawodził zawsze i nie znajdziesz takiej osoby, jaka Ci się gdzieś w urojonych snach wymarzyła. Trudno - takie życie.
Przyjaciel forum

przez 331ania 13 maja 2007, 20:49
to tylko sen- nie jesteś sam!!!!! po to jest tu tyle ludzi byś tak się nie czuł.Jesteśmy tu wszyscy razem!!Każdy z nas jest chory i ma swoje problemy ale dla każdego z nas obce problemy są tak samo ważne jak nasze bo wiemy co ludzie czują i przez co przechodzą-bo sami to przeżyliśmy.Ściskam Cię mocno!!!i zostań z nami ;)
ExModerator

przez IceMan 13 maja 2007, 20:52
ale to wy oceniacie tutaj chorych na depresje jedna miarka.... przykald Piotra,

Ty nas oceniasz tu też jedną miarką... przykład:
to tylko sen napisał(a):czuje ze na zywcu ziedlibyscie mnie zywcem razem czy osobno.... bo wy razem swoje wiecie.... tak jak wszedzie zero obiektywizmu, dobry humorek, nei pomoglismy mu ale pomoglismy wilu i pomagamy sobie....

Proszę Cię, przemyśl co sam piszesz... ja też to co napisałem - napisałem w nerwach bo również poczułem się wrzucony do jednego worka... w którym raczej nikt z tutaj piszących nie powinien się znaleźć. Z góry traktujesz nas prawie jak wrogów... mimo to chcesz się dogadać. Ale nie tędy droga. Na pewno znajdziesz osoby które mogą Ci pomóc... szczerze mówiąc to ja osobiście niewiele zdziałam - bo piszesz o depresji i niestety w tym temacie jestem cienki bo jedyne co mnie dotknęło to porządne doły (rowy mariańskie) ale nie depresja.
to tylko sen napisał(a):Milcze juz bo jestem tu sam.

Na pewno nie jesteś sam. Tylko ty musisz wykazać inicjatywę i szukać a nie żeby inni szukali Ciebie. Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez 331ania 14 maja 2007, 10:48
to tylko sen załóż temat w dziale Depresji a z pewnością pomogę Ci wspólnie ze wszystkimi użytkownikami forum na tyle na ile będę mogła.Nie będziesz czuł że zostałeś z boku,że nikt Ci nie pomógł.Ja osobiście mam coś takiego że bardzo mi zle wtedy gdy ktoś cierpi,gdy są jakieś kłótnie,niezrozumienie dlatego też pragnę by się ta dyskusja już zakończyła bo są to już przepychanki(przytaczanie cytatów)dziecinne zachowanie z obu stron.Każdy jeden człowiek tu na forum jest dla mnie bardzo ważny i każdy problem z jakim przychodzi nie pozostanie bez odpowiedzi.Czuję się odpowiedzialna za ludzi którzy tu zaglądają bo są to chorzy ludzie i doskonale wiem czego tu szukają,bo sama kiedyś znalazłam to forum w tym samym celu.
Doskonale wiem z jakim problemem dotarłeś na to forum bo przeczytałam wszysciutkie Twoje posty i jeśli będę mogła coś Ci podpowiedzieć to z pewnością to uczynię.Mam depresję od 3 lat.W tym dwa pobyty w szpitalu,kupę leków, psychoterapii,ziołolecznictwa,relaksacji i już sama nie wiem czego jeszcze.Ja też miałam ten problem jak powiedzieć o swej chorobie bliskim wiec trochę już w tym temacie wiem.Do tego doszło grono znajomych,cała rodzina,praca,sąsiedzi itd...
Zapraszam Cie wiec do działu Depresji-razem coś zaradzimy:)
I proszę Cie oraz wszystkich tu obecnych by już zakończyć ten temat bo ja zaraz będę miała nawrót depresji-nie cierpię konfliktowych sytuacji :(
Zawitałś na forum w jakimś celu więc realizujmy plan:)
ExModerator

przez didado1 14 maja 2007, 12:31
:?
wywieszam białą flagę :roll:

nie rozumiem juz nic o co Ci chodzi, temat wałkowany w koło a żadnych wniosków :shock:

więcej wiary w ludzi życzę i na tym kończe dyskusje ze swojej strony

pozdrawiam

przez IceMan 14 maja 2007, 22:10
to tylko sen napisał(a):Piotrek nie bron sie teraz rekami i nogami.....

A jaki ja miałbym powód żeby się bronić? Po prostu napisałem bo chciałem - z własnej nieprzymuszonej woli... a na pewno nie w strachu albo obronie... zapomnij.
to tylko sen napisał(a):Nie zrozumiales Piotrek albo nie chesz rozumiec.... przeciez jak bym przeczytal wiecej to moze cos by sie zmienilo, jest szansa....? po takim czyms to mam watpliwosci

A ja już nie wiem o co Ci chodzi. Jeżeli chcesz to czytaj ... o tym piszesz? Jeżeli chcesz o mnie poczytać, to zapraszam do mojego profilu i jest co czytać ;) Jeżeli nie - łaski bez. Ale w sumie ja jestem nerwicowiec... więc nie wiem czy ewentualnie byłbym w stanie Tobie pomóc. Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez IceMan 14 maja 2007, 23:35
Nie wiem do kogo to była (kolejna) przytyczka, ale ja nie mam wrażenia że znam na wszystko odpowiedź. Skąd więc zarzuty?
to tylko sen napisał(a):Nie mialem zamiaru sie przepychac...

To gdzie z tymi łokciami? Chciałbym się z Tobą jakoś dogadać, ale nie idzie po prostu dojść do ładu. Nie wiadomo do końca o co tobie chodzi, cały czas pretensje, zarzuty, szkoda słów...
Przyjaciel forum

przez IceMan 15 maja 2007, 01:54
to tylko sen napisał(a):co ty chesz udowdnic Piotrek ?

Że nie tędy droga, ale widzę, że zbędna już tu moja dyskusja.
Przyjaciel forum

przez IceMan 15 maja 2007, 02:34
Jedno mowisz drugie robisz... to sie jakos nazywa....???

co masz na myśli i jak kończysz dyskusję zadając pytanie? To było pytanie retoryczne?
Przyjaciel forum

przez didado1 15 maja 2007, 10:46
w profilu użytkownika jest równiez data urodzenia więc jak jakieś są wątpliwości co do wieku wypowiadającego się użytownika można sprawdzic kto ile ma lat ... rozumiem, że przepychanke admini słowną zaczeli a głupio się zachowują bo są .......... ci to raz jak tu już padło a dwa zbyt młodzi by wiedziec o życiu i się wypowiadac na temat taki który mają za sobą

:?

temat nic nie wnosi a warstwi się wyłącznie kilo pretensji i żalu Bóg wie do kogo i za co :roll:

Sortuj wg