Adderall (amfetamina)

Hasiok.

przez kasztan 06 maja 2007, 14:04
jeżeli to zawiera amfetaminę to człowieku nie powinnieneś się w to pakować... a na koncentrację i naułke polecam sen i plusz active... o amfetaminie wiem trochę bo sam brałem tylko że w czystej postaci i powiem że to jest cięzki narkotyk uczysz się szybko ale wiedza którą zdobywasz pozostaje na góra jeden dzień potem wszytko zapominasz ponadto amfetamina rozstraja ci sen i wszytkie hormony odpowiadające za dobry nastrój... nie polecam nie nie nie... :? :? :?
http://siemianswir.blog.onet.pl/
zapłodnij mnie szczęściem jak wiatr swym podmuchem zapładnia kwiaty...

przez Heidi__17 06 maja 2007, 14:58
Niop wszyscy macie racje co do tej amfy, to kiepski pomysł! :roll:

Wczoraj szperając w necie znalazlam to:
http://szybkanauka.net/suplementy

No, ale znów ten suplement wydający się najbardziej skutecznym czyli ALC nie powoduje utraty wagi, a ja chciałabym tesh ciutki schudnąc... Adderall wydawał się idealny na zakuwanie i utratę wagi, ale on stanowczon ODPADA! Co do Plussza to piję go :) ale niestety nic nie daje :)

Ja śpię tylko po 4-6 godz, bo trza zakuwać...

Wczoraj jak uczyłam się wiersza to nie mogłam go zakuć a jak dziś wyszłam na dwór to zakułam go w godzinkę :) fajnie heh

przez kasztan 06 maja 2007, 19:35
a co ty studjujesz??

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:39 pm ]
ty wogóle brałąś amfe...??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Heidi__17 06 maja 2007, 22:07
Ja nie, jeszcze nie jestem studentką... jestem w liceum.. :oops: mimo, że może się wydawać, że tu się w ogóle nie zakuwa to, żeby być "tym najlepszym" można zrobić prawie wszystko. Amfy nie brałam i nie chcę brać :) zmieniłam zdanie, bo mimo, że adderall jest kilkakrotniej słabszy to zawsze zeirea jakąś cząstkę amfy...

A czemu pytasz?

przez kasztan 06 maja 2007, 23:12
no ale najlepsi
nie biorą fety tylko poprostu nie mają nerwicy depresji cos o tym wiem w liceum zawsze grałem pierwsze skrzypce dopuki nie dopadła mnie depresja i nerwica... jakimś cudem wydoliłem teraz w 3 klasie na świadectwo z paskiem ale to tylko we współpracy z podkreslam odpowiednimi lekami... a nauka na amfie i innych stymulantach typu...: nie bede ci wymieniał po czym sie dobrze uczy bo to i tak nic nie dajee... wpędzisz się w jeszcze większy doołek...!!

przez Heidi__17 07 maja 2007, 20:58
No wiesz, ale to nie moja wina, że mam nerwicę, że jestem bardzo nerwowa i można powiedzieć, że chyba tesh z deczka przewrażliwiona... :] co do "bycia najlepszym" to przede wszytskim... skormność, ale ja zawsze byłąm najlepsza prawie we wszystkim, a teraz nie daję sobie rady z zakuwaniem, to pomyśl jak ja się czuję :( ale co racja to racja po amfe nie ma co sięgać!!!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:01 pm ]
A byłeś u psychiatry z tym wszystkim? Jakie np masz leki? Myślisz, że gdybym udała się do psychiatry to on wiedziałby co mi jest, jak mi pomóc?

przez kasztan 09 maja 2007, 13:03
no ty zapewne jesteś anakastką tutaj już była dyskusja na ten temat... i jeżeli nie dajesz rady nie wyrabiasz wszsytkiego na poziom który sobie narzucasz to zaczynają się problemy... ja byłem u psychologa, pani zapisała mi lexapro i czuje się po tym świetnie... nie irytują mnie juz sparwy typu autobus jedzie za wolno za dużo ludzi w tramwaju a przedewszytkim nie jestem senny przez dzień i mogę ten czas i energię wykorzystać na pragmatyczną naułkę i mam jakies tam efekty lepsze mogę czytać znowu gazety nie denerwuje mnie polityka nie mam myśli samobujczych i ogólnie chandry... ten lek dla mnie okazał się świetny... nie czuję się już samotny odnawiam stare znajomości itd.. zgółoś sie z tym do psychologa bo samemu nie ma co diagnozować...i leczyć się na własną rękę./..!!

przez MaRiAnEk 27 maja 2007, 22:07
Temat jest nieodpowiedni dla tego rodzaju forum. Wszystko co powinno być powiedziane o amfetaminie i jej używaniu, zostało. Temat zamykam. Nie wnosi nic pozytywnego na forum.
konto zablokowane

Sortuj wg