DZISIEJSZE ROZMOWY W TOKU

Hasiok.

przez Róża 18 kwi 2007, 10:21
No właśnie było coś takiego.Pamiętam kobietę z natręctwem mycia rąk i całego ciała.No cóż,jakby nie patrzeć,jesteśmy dosyć egzotyczni ;)
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Olka666 18 kwi 2007, 11:22
Ja również gratuluje Tomkowi i Marcie odwagi wystąpienia w tym programie i otworzeniu się przed wszystkimi ze swoimi problemami - lękami i natręctwami!dla mnie jeszcze niestety jest to temat zbyt wstydliwy i nie przyznaje sie przed ludzmi, że cierpie na tego typu zaburzenia - jest to poniekąd związane z ogromną niewiedzą otoczenia dotycząca tej choroby - najczęściej szufladkuje sie jeszcze takie osoby z zaburzeniami jako chore psychicznie i nadające się do leczenia w zakładzie zamkniętym - może za bardzo uogólniłam ,ale w większości tak jest!próbkę tej niewiedzy moglismy zauważyc w rozmowach w toku - drzyzga nie zabardzo się przygotowała z tego tematu!ja odebrałam w tym programie, ze nasze zaburzenia to taki smieszny wymysł naszej wyobraźni - że to takie nasze widzi mi się!niestety nikt nie zrozumie naszego problemu jak sam nie znajdzie się na naszym miejscu, może jeśli byłoby więcej programów związanych z zaburzeniami lękowymi?! jedyną osobą podchodząco do tego problemu poważnie był prof. psychiatra - zgadzam sie calkowicie z tym co mówił o nas i nabliżych nam osobach, pomagających nam w wychodzeniu z zaburzeń!jeszcze raz gratuluje Marcie i Tomkowi - byliście SUUUUPPPEEERRRRR!!!!!!!!!!!!!!!! :D

przez Tomek 18 kwi 2007, 14:37
Dołączam sie do gratulacji, cieszę się że są ludzie którzy potrafią mówić publicznie o tej chorobie bo to jest bardzo pomocne dla tych którzy jeszcze nie wiedzą co im jest i tylko sie boją. Wiem bo sam kiedyś byłem w takim stanie.
Ewa125 dokładnie to samo mógłbym napisać co Ty. Najgorsza jest nieświadomość.
Chcę mieć inną, lepszą przeszłość i już!
Jak to? nie da się???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 18 kwi 2007, 21:16
telimenka napisał(a):PS Piotrek jesli jest taka mozliwość, to poproszę o całość, jakość jak dla mnie jest super! :)

Mizer napisał(a):Też sie załącze do dyskusji. Szafę trzydrzwiową sprzedam, błagam, dajcie ten odc.

JiggaWoman napisał(a):To kiedy powtórka? Nie obejrzałam

nitka1183 napisał(a):Chętnie bym obejrzała ten program, dajcie do ściągniecia:)

...właśnie kompresuję. Jeśli dobrze pójdzie, to jutro udostępnię (jakość nie powala na kolana, ale widzę, że wyboru nie macie :lol: ).
Przyjaciel forum

przez MaRiAnEk 18 kwi 2007, 21:40
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 21:22 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez ewa125 18 kwi 2007, 21:45
jakim programem na tvn style?

przez Tygryska 18 kwi 2007, 21:47
Właśnie jakim?Kiedy?

przez IceMan 18 kwi 2007, 21:57
MaRiAnEk napisał(a):ale gorszy problem będzie z tym programem na TVN Style, bo kanał jest mniej popularny.

Właśnie na odwrót. TVN Style odbiera mi całkiem dobrze, a ja z tym miałem największy problem, że u mnie TVN straszliwie mrowi, co psuje ogólnie obraz i utrudnia kodekom jakąkolwiek sensowną kompresję obrazu. I komputer nadal mi się z tym męczy. Mam nadzieję, że zdąży dzisiaj, to jutro przed albo po szkole wrzucę do sieci ;) Poza tym Rozmowy w toku były emitowane 2 razy z czego ja miałem szansę się załapać na jeden, a Grunt to zdrowie leci cały tydzień :D
jakim programem na tvn style?

Właśnie jakim?Kiedy?

Grunt to zdrowie z Mają Popielarską i naszą Forumową Trójką :D będzie za jakiś czas na antenie.
Przyjaciel forum

przez MaRiAnEk 18 kwi 2007, 21:59
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 21:23 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez ewa125 18 kwi 2007, 22:00
jak bedziecie wiedzieli dokladnie kiedy i o ktorej to dajcie znac

przez IceMan 18 kwi 2007, 22:06
ewa125 napisał(a):jak bedziecie wiedzieli dokladnie kiedy i o ktorej to dajcie znac

http://tvnstyle.pl/1400015,programy.html
Trzeba śledzić tą stronkę. Tam napiszą kiedy trzeba o nowym odcinku ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:50 pm ]
Piotrek napisał(a):
telimenka napisał(a):PS Piotrek jesli jest taka mozliwość, to poproszę o całość, jakość jak dla mnie jest super! :)

Mizer napisał(a):Też sie załącze do dyskusji. Szafę trzydrzwiową sprzedam, błagam, dajcie ten odc.

JiggaWoman napisał(a):To kiedy powtórka? Nie obejrzałam

nitka1183 napisał(a):Chętnie bym obejrzała ten program, dajcie do ściągniecia:)

...właśnie kompresuję. Jeśli dobrze pójdzie, to jutro udostępnię (jakość nie powala na kolana, ale widzę, że wyboru nie macie :lol: ).

Film już gotowy, zajmuje 134 MB, jutro wrzucę na jakiś serwer (megaupload albo rapidshare) i podeślę link tutaj.
Przyjaciel forum

przez MaRiAnEk 19 kwi 2007, 08:14
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 21:25 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez IceMan 19 kwi 2007, 18:46
MaRiAnEk napisał(a):Najlepiej na rapidshare, bo na MU są restrykcje z wolnymi slotami.

Hmmm... :? Jak na razie oba zawiodły (MU wyświetlił wadliwy link, a Rapid zresetował połączenie podczas uploadu)... próbuję dalej.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:06 pm ]
Ok. Nagranie można już ściągać. Trzeba ściągnąć te 2 pliki:
Kod: Zaznacz cały
http://rapidshare.com/files/26856277/Rozmowy_w_toku_fobia.part1.exe.html
http://rapidshare.com/files/26866536/Rozmowy_w_toku_fobia.part2.rar.html

...wrzucić do jednego folderu, otworzyć pierwszy i wypakować. Życzę miłego oglądania ;)
Ostatnio edytowano 22 kwi 2007, 11:53 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 20 kwi 2007, 10:39
rzeczywiscie, to bylo wielkie przezycie, zobaczyc naszego tomka, martusie i macka w tv. oni reprezentowali przeciez kazdego z nas, i wypadli moim zdaniem swietnie, podobala mi sie tez iwona, i jej determinacja w walce z agorafobia, na ktorą ja tez cierpie, ale nie w takim stopniu, jej wypowiedzi byly naprawde mądre. co do aleksandrowicza, mysle, ze niepokazal w tym programie tego, co naprawde wie o nerwicy, byc moze to wina, limitowanego czasu antenowego, noi ta fajka nieodpalona...........bez komentarza, bo tym samym jakby chcial udowodnic, ze tez jest od czegos uzalezniony :?
oczywiscie, ze dla ludzi "zdrowych" takie fobie typu "boje sie liczby 53" to wariactwo, ale to chyba wynika z braku wiedzy na ten temat, ludzie sa bardziej wyrozumiali np dla depresji, o ktorej sie o wiele wiecej mowi i pisze, chodzby w kolorwych czasopismach, ale depresja to zupelnie cos innego.
ogolnie ciesze sie , z tego, ze powstal taki odcinek, chociaz to jeszcze za malo, zeby inni mogli zrozumiec nas i to co sie z nami dzieje, za malo by ustrzec innych, ktorzy dopiero maja zaczac walke z nerwicą, a zauwarzylam, ze gwaltownie wzrasta liczba chorych, czytam wszystko co mozliwe w necie na ten temat, ale ilu jest ludzi, ktorzy niemaja dostepu do netu, my mielismy to szczescie, ze chodzby trafilismy na to forum, ktore akurat mi dalo nieoceniona pomoc.
caluje was mocno i pozdrawiam
lidka
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

Sortuj wg