DZISIEJSZE ROZMOWY W TOKU

Hasiok.

przez Mizer 17 kwi 2007, 22:00
Maciek- teraz się dowiedziałam :) Gratuluję serdecznie, bardzo.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Ramanujan 17 kwi 2007, 22:01
Ja też jestem rozczarowany programem, chociaż nie oglądałem początku.
Ten psychiatra nie spodobał mi się, wydał sie jakiś przemądrzały :? . A co do naszych ludzi z forum to wypadli bardzo dobrze, tylko trochę krótko mówili, ale czas niestety był ograniczony. Naprawdę gratulacje za odwagę pokazania sie przed kamerami!!! To mój pierwszy post, więc wybaczcie niedociągnięcia ;) .
Ostatnio edytowano 24 kwi 2007, 12:10 przez Ramanujan, łącznie edytowano 1 raz
Ramanujan

przez aniołek 17 kwi 2007, 22:11
Ja także muszę to napisać....Tomek, Marta gratuluje odwagi !!!!!!!
bardzo się wzruszyłam oglądając ten odcinek, ale zasmuciło mnie to, ż e ci ludzie nie mieli wogole pojęcia o czym Wy do nich mówicie!poza tym jakos unikali tematu szpital psychiatryczny- więzienie i brak warunkó to chyba powinno być wyciągnięte!
szkoda że nie mogliśmy tam wpakować sie pełna ekipą wtedy moze bym nie umarła ze strachu bo jak Was oglądalam to serce mi walilo na samą myśl co wy mozecie teraz tam czuć!
Dziekuje Wam za ten pozytywny występ i za przykład jaki nam daliście :)pozdrawiam cieplutko!
'LUDZIE LUDZIOM......'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mizer 17 kwi 2007, 22:23
Piotrek, powiedz mi jak ten plik się otwiera to na prawdę sprzedam Ci szafę trzydrzwiową...

aniołek, Martusia i Shadow No- faktycznie, jak tylko usłyszałam o tym, że tak jesteście, to najpierw się przestraszyłam w Waszym imieniu ("co Wy mogliście wtedy czuć") a potem zazdrościłam odwagi i uwieńczenia wielu zwycięstw występem.
Ostatnio edytowano 17 kwi 2007, 22:36 przez Mizer, łącznie edytowano 1 raz
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Ramanujan 17 kwi 2007, 22:31
Dodam jeszcze, że Pani Drzyzga była kompletnie nieprzygotowana do programu... Dla Niej leczenie odbywa sie w szpitalu... Co jak co, ale prowadzący powinien mieć jakaś wiedzę na temat, o którym jest mowa w programie ale coż...
Ramanujan

przez MaRiAnEk 17 kwi 2007, 23:06
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 21:20 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez IceMan 17 kwi 2007, 23:17
Mizer jutro ok? bo to i tak tylko 1,5 min próbka obrazu. Napisałem, że jeżeli ktoś chce, to dopiero przygotuję cały odcinek.

Potrzebne są kodeki DivX 4 i MP3 + dowolny odtwarzacz. Powinno samo działać bez problemu.
Przyjaciel forum

przez ewelin 17 kwi 2007, 23:31
MaRiAnEk napisał(a):Dla mnie to był jakiś pokaz ciekawych eksponatów i tego, co jeszcze ludzie mogą sobie wymyśleć z nadmiaru wolnego czasu

dokładnie, pokazali to w taki sposób, aby "zwykli" ludzie się zainteresowali taka powtórka z "Dnia Swira", w sumie nie jestem zadowolona z programu, bardziej z uczestnikow:)
Nie traktuj życia zbyt serio i tak żyw z niego nie wyjdziesz.

przez ewa125 18 kwi 2007, 00:01
marianek zgadzam sie z toba, niestety to jest show dla zwyklych ludzi..i ten gosc z pytaniem dlaczego we snie boi sie latac czy cos takiego - bez komentarza, ale zawsze to jest duzy krok naprzod, przynajmniej zaczyna sie o tym mowic. niestety przy tematach chorob somatycznych byla powazna atmosfera, drzyzga miala prawie lzy w oczach, ludzie sie wczuwali, a nie wiedza ze taka nerwica moze czlowieka wykonczyc czasami gorzej niz zwykla choroba. z 2 strony skad maja wiedziec skoro nic sie jak narazie o tym nie mowi (prawie nic). zebym to ja wiedziala ze cos takiego istnieje przed tym jak dostalam 1wszego ataku to bym sobie oszczedzila myslenia ze mam schizofrenie i panicznego strachu o to co wogole do ch....... sie ze mna dzieje. gratuluje wielkiej odwagi tym ktorzy wzieli udzial w programie i rzeczywiscie ja tez ogladajac was sie zastanawialam czy bym stamtad nie uciekla na waszym miejscu ;)

przez Róża 18 kwi 2007, 08:15
Macie rację,ja też miałam wrażenie,że zwykłym śmiertelnikom ten program niewiele powie.Psychiatra jedynie mnie wkurzał,bo mówił tak jakby nie bardzo wiedział, o co tak właściwie chodzi.Maciek kapitalnie przedstawił swoją rozmowę z psychologiem.Serdecznie się uśmiałam :lol: I dobrze-pokazał prawdę.Trafia się na takich aż nazbyt często,niestety.
Nasi byli wspaniali i ja też bałam się za nich :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Tygryska 18 kwi 2007, 09:05
No w końcu to był talk show więc się nie spodziewałam zbytniego zagłębienia w temat ale dobrze że sie wogóle o tym mówi, pokazuje ludziom że taki problem istnieje i dotyka zupełnie zwyczajne osoby.Mi akurat wypowiedzi Aleksandrowicza sie podobały- nie dawał prostych odpowiedzi, recept "drogie dzieci to ja was teraz oświece co wam jest i dlaczego". Powiedział pare ważnyh rzeczy.

Oj dreszczyk emocji u mnie tez był ;)

przez Lusi 18 kwi 2007, 09:46
U mnie program oglądała cała rodzina, nawet mama oglądała i po programie do mnie zadzwoniła żeby podyskutować :D
Ale wiecie co mnie rozbawiło? Reakcja mojej 5-letniej córki. Kiedy do studia wszedł Maciek ona na cały głos wrzasnęła: MAMO, TO TWÓJ KOLEGA!!!
Jestem z Was dumna Marto, Tomku i Maćku.
ExModerator

przez nitka1183 18 kwi 2007, 09:46
Chętnie bym obejrzała ten program, dajcie do ściągniecia:)
I mimo że nie widziałam gratuluję odwagi, ja również miałam propozycję wystąpienia ale w artykule w prasie - i nie zdecydowałam się...

przez agapla 18 kwi 2007, 10:15
I tak ten odcinek nie był taki zly w porównaniu z tym sprzed 2 lat o nerwicy ,wtedy ludzie sie wyśmiewali a teraz okazali przynajmniej się starali okazać trochę zrozumienia

Sortuj wg