DZISIEJSZE ROZMOWY W TOKU

Hasiok.

DZISIEJSZE ROZMOWY W TOKU

przez ewa125 17 kwi 2007, 18:11
pozwolilam sobie zalozyc nowy temat, zebysmy sobie mogli tutaj oddzielnie podyskutowac.
ogladam i powiem szczerze ze sie tak wzruszylam ze lezki mi sie w oku zakrecily...

przez mono 17 kwi 2007, 18:13
to nasz admin był i jego luba? :>
Lęku pręcik, gdzieś za mostkiem, przy aorcie żarzy się bez przerwy...

przez lublinianka 17 kwi 2007, 18:20
Tomku, Marto - ślicznie razem wyglądacie. gratuluję Wam, że znaleźliście siebie i macię tą drugą połówkę, która nie dosć, ze kocha to jeszcze jak nikt rozumie Wasz problem. życzę Wam, oby tak było już zawsze a sobie znalexienia kogoś takiego. Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pitek 17 kwi 2007, 18:21
wow ... widze ze zalozyciel tego forum odwazyl sie publicznie porozmawiac na temat choroby w dodatku w telewizji - bardzo sympatyczny koleś z ciebie i piątka za odwage ja bym niedał rady wystąpić .
POZDRO

przez cicha woda 17 kwi 2007, 18:25
Właśnie chciałam założyć nowy temat ale widzę że już jest. Dawno mnie tu nie było ale wpadłam pogratulować naszemu Adminkowi i Martusi. Świetnie wypadliście w programie i wspaniale razem wyglądacie!!! Oglądając program przypomniałam sobie o początkach mojej choroby i tym najgorszym okresie - pełnym lęków i ataków paniki. To była dla mnie taka mała refleksja nad życiem, nad tym co wielkiego dokonałam walcząc z chorobą. Bardzo pomogło mi w tym wszystkim to forum, które co prawda rzadko teraz odwiedzam ale zawsze będę pamiętać o ludziach tu poznanych i radach, które na prawde wiele mi dały i dużo zmieniły w moim życiu.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i dużo zdrówka życzę!!!
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez mono 17 kwi 2007, 18:27
następnym razem przypomnijcie mi żebym nie oglądał takich rzeczy :(((( przepraszam za smęcenie.
ale trzeba przyznać że świetna z was para. pozdrawiam
Lęku pręcik, gdzieś za mostkiem, przy aorcie żarzy się bez przerwy...

przez Neurotic Guy 17 kwi 2007, 18:28
Mnie wzruszył ten cały psychiatra co tam siedział i co za wszelką cene chciał odebrac nadzieje ( na jeszcze wiekszą poprawe ? ) kobiecie która bała sie dentysty."Ale potrzebna jest tez pomoc psychoterapeuty " - rzekł i zamilkł.Ale rozumiem go , czym byliby psychiatrzy i psychoterapeuci bez swych pacjentów , i co wsadzili by do garnka?

przez snaefridur 17 kwi 2007, 18:36
Mówiac szczerze wcale go nie sluchalam :(.Koncentrowalam sie na gosciach ;).
snaefridur

przez cinnamon_inspiration 17 kwi 2007, 18:36
Marta, Tomek, Maciek, zakochalam sie po uszy w waszej odwadze!

przez agapla 17 kwi 2007, 18:37
Tak jak ja nienawidze lekarzy to chyba nikt nie ma ale co do tego gościa (psychiatry)to wydaje mi się że madrze gadał,chociaż pare razy miałam odmienne zdanie z resztą nie ważne .Przede wszystkim chciałam pogratulować odwagi Marcie i Tomkowi buziaki :lol:
Ostatnio edytowano 17 kwi 2007, 18:38 przez agapla, łącznie edytowano 1 raz

przez Bad Girl 17 kwi 2007, 18:37
myśle że ten psychiatra nie miał nic złego na myśli... to chyba prawda, że całkowite wyleczenie jest możliwe przede wszystkim dzieki psychoterapi... musimy cały czas pracowac nad sobą i walczyć, a nie stać i siedzieć z założonymi rękami.

przez lula 17 kwi 2007, 18:38
Hej, czy ktoś to może archiwizował. Trafiłam tylko na końcówkę. Chętnie zobaczę całość.

przez Bad Girl 17 kwi 2007, 18:39
Ja nagrałam odcinek 8)

przez ewa125 17 kwi 2007, 18:39
neurotic guy a ja wlasnie sie zgadzam z tym profesorem.on nie chcial wcale odebrac nadziei ale jak sam widzisz ci ludzie sa chorzy, oni jeszcze nie wyzdrowieli ani iwona, mimo ze walczy z objawami, pisze pamietnik itd ani nikt z gosci. ten profesor po prostu sie z nimi nie cackal, ale robil to moim zdaniem w dobrej wierze, byc moze ci ludzie ida w zlym kierunku. jak ja chodzilam do mojej psycholog to ona tez nie chciala sluchac gdy ja jej opowiadalam jak staram sie "opanowac " lęk, wyciszyc sie, ona mi przerwala i mowi - NIE, czasami wlasnie trzeba sei uzewnwtrznic a nie wyciszac. kazala mi mowic o swoim zyciu ale nie o objawach nerwicy bo objawy sa objawami. ten profesor powiedzial 1 bardzo wazna rzecz- to ze boimy sie tego i tamtego (jakichs glupich rzeczy jak ta cyfra 53) to znaczy ze zagrozenie prawdziwe gdzies jest ale nie tu, bo gdzies jest to realne zagrozenie i wlasnie trzeba do niego dotrzec a nie zajmowac sie liczba 53 bo ona jest tylko jakby "przeniesieniem " tego lęku pierwotnego, realnego, o ktorym wiemy ale czasami nie przyznajemy sie do niego lub nie zdajemy sobie do konca z niego sprawy.
martusia i tomek wygladaliscie na naprawde zakochanych, caly czas trzymaliscie sie za reke, az zatesknilam za swoim miskiem ktorego zobacze w piatek!! super ze zaczyna sie mowic o lękach, na pewno pomoze to wielu ludziom!!

Sortuj wg