Po zerwaniu z dziewczyną, moje życie straciło sens...

Hasiok.

przez Olimp Bathory 20 cze 2007, 20:36
Felagund napisał(a):Olimpie Bathory tak się składa, że chodziliśmy razem do LO (jak chcesz szczegóły zapraszam na priv)...

Hello :mrgreen:

P.S Może pomoże Ci też wiadomość, iż Twoja obecność na tym forum sprawiła, iż uświadomiłem sobie realność zaburzeń psychicznych u ludzi... Zobaczyłem żywych ludzi, a nie nicki z forum. Zniszczenie przekonania o wyjątkowym charakterze moich zaburzeń (choć są innego rodzaju) dało mi sporo siły... Dzięki stary :)

Chociaż tyle ;) człowiek z depresją to też człowiek, chociaż czesto za takowego sie nie uważa.

top23 napisał(a):Prawda jest taka, że połączenie kiepski wygląd+nieśmiałość u faceta to katastrofa.

Musze się zgodzić niestety.
Sam kiedys rozważałem zakon, ale biorac pod uwage moje poglądy to byłoby chyba cieżko :mrgreen:
W każdym bądź razie, smutna prawda jest taka, że każda dziewczyna twierdzi (no, wiekszość), że wygląd jest nieważny. Ale jak tylko obok przejdzie jakiś przystojny gośc to się ślinią a jak obok przejde ja to odwracają wzrok.
Kobiet nikt nie zrozumie, kiedyś było lepiej, trzeba było po prostu mieć maczugę w łapie, walnac w łeb samicy i zawlec do jaskini... niech to wróci a ja idę ścinać sekwoje na maczugę.

Małe newsy jeśli kogoś to obchodzi:
Nadal pochyło, nadal czesto mnie po prostu szlag trafia i okropny nastrój. Nadal rozpaczliwie poszukuję choćby ślepej desperatki..hm.. ma ktos jakies namiary na takową?
Ale cześciej mam nawet dobry nastrój. Zwykle do wieczora jakoś żyję, wieczorem czesto jest gorzej.
Co prawda zaczałem pić na potęgę, aplić i brać zioło ale pozwalają mi przetrwać najgorsze (przez tracenie przytomności).
Teraz idą wakacje i nie wiem zupełnie co ze sobą zrobić. Prawdopodobnie będe siedział całe dnie w domu przed kompem i się dołował. Jak wyjdę na spacer to paradoksalnie zauważam wszedzie albo pary albo dziewczyny któe od razu wyglądaja na zajęte. A to wcale nie poprawa nastroju.
Ah, jak zdechnę kiedyś i okaże się, że Bozia istnieje to przysięgam nakopac mu do Jego boskiej d***y za wymyslenie deprechy. Jakby kiedyś Wam cudownie przeszła deprecha to możecie byc pewni, że to ja właśnie skopałem tą boską d***ę.
Amen.

U...sorry jeśli obraziłęm uczucia religijne ;)
Obrazek

przez top23 21 cze 2007, 00:05
Olimp no właśnie, w moim przypadku jest tak samo, że jak przechodzę obok jakiejś laski to ona wogóle nawet na mnie nie spojrzy, a jak przechodzę obok kilku dziewczyn, to czasem nawet się śmieją. Pewnie nie śmieją się stricte z mojego wyglądu, bo aż tak źle nie wyglądam(jedyne co mnie wkurza to mój dość niski jak na dzisiejsze czasy wzrost ok. 175 cm no może odrobinę więcej) jednak przystojny też nie jestem, ale widzą, że jestem sztywny i wystraszony, a takie coś naprawdę łatwo zauwazyć.
Jest jeszcze jeden problem. Nawet jeśli uda nam się znaleźć partnerkę, to ciężko ją będzie utrzymać przy sobie. Wystarczy, że zacznie się kręcić koło niej jakiś pewny siebie przystojniak, a wtedy lipa. Wiadomo, że zaraz tutaj napiszą, że jak pokocha to nie zdradzi, ale oprócz miłości jest jeszcze inne uczucie- pożądanie, a jak dziewczyna ma pożądać nieatrakcyjnego fizycznie faceta.

przez inez3 21 cze 2007, 14:25
top23, kurcze, juz mnie szlag trafia jak czytam to co piszesz. 175 cm to malo? to normalny wzrost...

ale oprócz miłości jest jeszcze inne uczucie- pożądanie, a jak dziewczyna ma pożądać nieatrakcyjnego fizycznie faceta.

ja pie...le! a inni to same misski i misterowie! ja mam "wałki" tłuszczu na biodrach, cellulit na udach i tylku, jeszcze by dlu8go wymieniac. moj facet tez nie jest mega szczuply, ale kocham go takiego jakim jest i pożadam mimo tego, ze nie wyglada jak nie wiem brad pitt. wkurzyles mnie, az musialam opisac drastycznie moje wady.

jezeli jest milosc to jest i pozadanie, bo kocha sie druga osobe taka jaka jest, czasem kocha sie jego/jej wady, bo wydaja sie urocze (np. piegi - juz nie mam pomyslow na przyklady, bo piegi to nie wada)

a, jeszcze zapomnialam ci napisac, ze mam blizny po poparzeniu na nogach i zyje. nikt przez to nie uwaza mnie za brzydka, odrazajaca itd. powiem ci, ze smieje sie z tego, bo przez taki specjalny opatrunek mam blizne "w kratke" na stopie, smiejue sie zawsze, ze mi sie skarpetka odcisnela.

tez bym mogla powiedziec, ze nie bede sie nikomu podobac, bo jak to dziewczyna z bliznami na nogach - faceci przeciez zwracaja na to uwage...

uch, nerwy mi opadly...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez a2d2 21 cze 2007, 21:24
Olimp Bathory napisał(a):trzeba było po prostu mieć maczugę w łapie, walnac w łeb samicy i zawlec do jaskini

Haha jak to było w Chłopaki Nie Płaczą ? " Kobietom trzeba założyć homonto i orać nimi pole" hahaha tak mi sie skojarzyło.
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez Pstryk 21 cze 2007, 23:33
Z takim podejściem to na pewno kobiety nie znajdziesz. Tak samo jak z tym, że wygląd jest najważniejszy. Po co Ci baba? Przecież Ty je nie szanujesz. Zżera Cię zazdrość, że za innymi się patrzą? Masz jakąś obsesję. Myślę, że kobiety się Ciebie przede wszystkim boją dlatego Cię unikają. A nie możesz czegoś wartościowszego sobą zaprezentować?
Pozdrawiam
Pstryk

przez Róża 22 cze 2007, 08:51
bethi-nie wiem jak ty to robisz,ale zawsze masz rację :lol:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Olimp Bathory 24 cze 2007, 00:55
bethi napisał(a):Z takim podejściem to na pewno kobiety nie znajdziesz. Tak samo jak z tym, że wygląd jest najważniejszy. Po co Ci baba? Przecież Ty je nie szanujesz. Zżera Cię zazdrość, że za innymi się patrzą? Masz jakąś obsesję. Myślę, że kobiety się Ciebie przede wszystkim boją dlatego Cię unikają. A nie możesz czegoś wartościowszego sobą zaprezentować?
Pozdrawiam

Aleś zaszalała :mrgreen: nie wiem czy to było do mnie, a jeśli tak to się mylisz :roll:
Ale ja nie o tym. Wygląd nie jest najwazniejszy, dla mnie, ale mam dziwne odczucie, że dziś żeby sobie kogos znaleźć i być szcze[url]liwym trzeba wyglądac jak goście z reklam Celvina Cleina :roll:
Powiedźcie szczerze, widzicie niezbyt atrakcyjnego gościa, od razu swoista "punktacja" idzie w dół i raczej nie jesteście zainteresowane żeby poznać bliżej, chyba, że po upływie oromnej ilości czasu kiedy np spotykacie ta osobę codziennie w pracy. Ale jakby taka osoba do Was podesżła i poprosiła o spotaknie to reakcja to śmiech.
Ja tak miałem dziś i się straszliwie załamałem... ech, maiłem tydzień dobrego nastroju a w jednej sekundzie wszsyko się zawaliło ;/
Jak ja siebie nienawidzę.[/url]
Obrazek

przez Róża 24 cze 2007, 12:02
Eh,jak ci wytłumaczyć coś,czego nie chcesz zrozumieć?
Przyjaciel forum

przez Olimp Bathory 24 cze 2007, 13:39
Róża napisał(a):Eh,jak ci wytłumaczyć coś,czego nie chcesz zrozumieć?

Spróbuj ponownie więc ;)
Obrazek

przez top23 24 cze 2007, 13:55
To co pisze Olimp jest smutne, ale prawdziwe. Co z tego, że Olimp jest spoko kolesiem jak i tak atrakcyjne dziewczyny będą go traktowały co najwyzej jako przyjaciela. Zastanówmy się, kto jest bardziej atrakcyjny:
ktoś porządny, uczuciowy, ale niezbyt atrakcyjny fizycznie a przez to zakompleksiony i nieśmiały
czy
ktoś porządny, uczuciowy, przystojny i do tego pewny siebie i uwodzicielski?
Odpowiedź chyba jest jasna, a facetów tego drugiego typu nie brakuje, więc po co dziewczyny mają się zainteresować tymi pierwszymi?
Taka jest rzeczywistość. Ja mogę się umówić z jakąś koleżanką, ale tylko po przyjacielsku, a za facetów biorą sobie przytojnych, zamożnych, pewnych siebie.

przez Olimp Bathory 24 cze 2007, 14:05
Są wypadki kiedy jest zupełnie na owdrót niz pisze top23. Niestety wypadki rzadkie. A odsetek kawalerów po 30 roku życia wynosi nadal jakieś 20% w Unii Europejskiej. I raczej nie sadze by wszyscy Ci byli kawalerami "z wyboru". Albo raczej są "z wyboru", tyle, że negatywnej selekcji wśró kobiet ;)
Nadal powtarzam - nie interesuje mnie jak wygląda kobieta. Ale wiem, że inni maja inaczej... również kobiety.
Obrazek

przez top23 24 cze 2007, 14:15
Wyjątki się zdarzają, ale ile kobiet wybierze kogoś takiego jak ten pierwszy typ który podałem? 1/100? To trochę za mało. Jeśli chodzi o tych kawalerów to przyczyn może być wiele, bardzo dużo z nich po prostu nie chce mieć żony, wolą się bawić, co noc mieć inną panienkę.

przez Róża 24 cze 2007, 20:29
Ja wiem jedno-miłość czy jak chcecie-chemia,nie wybiera.Stąd tylu palantów nic niewartych ma wspaniałe żony :lol:
Przyjaciel forum

przez Pstryk 24 cze 2007, 20:38
Otóż to Róża. A Olimp ma problem z akceptacją samego siebie ale zwala to na laski.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:40 pm ]
I to mnie tak denerwuje.
Olimp, ja np. miałam odwrotny problem. Faceci patrzyli na mnie tylko fizycznie. Nienawidzę tego. I wierz mi inne - warte czegokolwiek - kobity też tak mają. A jeśli obchodzą Cię tylko laski - lalki - to nie dziw się, że takie są ich reakcje. Im imponuje tylko kasa - nic poza ich nie interesuje.
Pstryk

Sortuj wg