Po zerwaniu z dziewczyną, moje życie straciło sens...

Hasiok.

przez Róża 01 maja 2007, 14:09
O k...a rzeczywiście.No ktoś w dobrej wierze to zrobił,ale niepotrzebnie.Olimp trzymaj się mocno.Ja bym została na twoim miejscu,w końcu masz do tego prawo.Napisz jej ,że sobie nie życzysz,a nie uciekaj.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Zorki 01 maja 2007, 14:45
Olimp, bierz się za siebie.

My nie daliśmy Ci pomocy? Dostałeś ją. Dostałeś masę uwagi i dobrych rad, z których nie chciałeś korzystać. Co dzień ktoś pocieszał Cię w spamboxie, lub za uszy wyciągał do leczenia. Nikt tutaj, a wszyscy mamy problemy, nierzadko choroby, nie dostał tyle uwagi, co Ty. Pocieszaliśmy Cię, bo wierzyliśmy, że będziesz chciał wstać na nogi. A Ty uznałeś to za nasz zasrany obowiązek.

Olimp, problemem jest Twoje podejście do ludzi, od których oczekujesz, że będą Cię głaskać po główce. A sam od siebie nic nie wymagasz.

Ty z nami grasz. Ale w Twojej grze zawsze przegrasz. Jeśli nie dostajesz uwagi, to się załamujesz, a jeśli ją dostajesz, to utwierdzasz się w bezradności. Musisz sobie uświadomić, że jedynym zwycięstwem jest zrezygnowanie z gry.

Bierz się do roboty. Masz moje pełne poparcie, jeśli zaczniesz psychoterapię. Nie krzycz na nas, nie szantażuj samobójstwami. Podciągnij spodnie i walcz ze swoimi zaburzeniami, które uniemożliwiają Ci normalne, wartościowe życie.

Niniejszym odpadam z Twoich gierek i nie będę reagował na Twoje prowokacje.

Jestem szczery? Jestem brutalny? Tak. Bo chcę Ci pomóc.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez Olimp Bathory 01 maja 2007, 15:35
Zorki, Ty mnie nie rozumiesz :/ Ja Wam jestem wdzięczny za pomoc... naprawdę, pomgacie mi. Ale poweidz mi, gdzie ja niby mam teraz uciec od starego życia i zaczac wszystko od nowa? Już nie mam dokąd, to forum to było ostatnie miejsce gdzie moglem spokojnie siedzieć, a teraz już nawet tyle nie mogę.
Każdy twierdzi z Was twierdził, że mam zapomnieć, ok, do tego potrzebowałem uciec od tego wszystkiego. Uciekłem tutaj... ale potem ktoś Ją tutaj sprowadził :/ I teraz, jeśli chcę się wyleczyć, to gdzie ja u diabła mam uciekać?! :/
I ja za cholerę nie chce się zabijać. Chcę być wreszcie zdrowy, znalexc sobie kogoś i żyć normalnie! Ale się nie da, skoro nie mogę uciec od przeszłości.
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zorki 01 maja 2007, 16:48
Olimp Bathory napisał(a):Zorki, Ty mnie nie rozumiesz :/

Sądzę, że rozumiem Cię lepiej, niż myślisz.
Olimp Bathory napisał(a):Każdy twierdzi z Was twierdził, że mam zapomnieć

Ja nigdy nie twierdziłem, że masz zapomnieć.
Olimp Bathory napisał(a):I ja za cholerę nie chce się zabijać. Chcę być wreszcie zdrowy, znalexc sobie kogoś i żyć normalnie! Ale się nie da, skoro nie mogę uciec od przeszłości.

O nie, Olimp. Już dość uciekania. Nie uciekniesz i nie znajdziesz takiego miejsca gdzie będziesz szczęśliwy i pozbawiony problemów. Nie uciekniejsz, bo problemy są w Tobie.
Ucieczka jest tchórzostwem, a wyjściem jest odwaga. Odwaga, by zmierzyć się ze sobą, swoją podświadomością i swoimi demonami. By dojrzeć, że to tam jest wina, a nie w innych ludziach.

Rozumiesz? Wstawaj, tchórzu i rób, co trzeba.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez GRACJA 02 maja 2007, 20:56
Nic z tego nie rozumiem i jest mi przykro po przeczytaniu Twojego postu Olimp
Olimp Bathory napisał(a):Zawiodłem sie na Was :/

Olimp Bathory napisał(a):A ktoś z Was sprowadził tutaj moją cholerną eks
. Jak ktoś mógł sprowadzić twoją eks skoro wszyscy jesteśmy tutaj anonimowi. Prywatnie nikt nikogo nie zna. Skąd taki pomysł. Jeśli ona się tu pojawiła , a nie wiem skąd o tym wiesz, to napewno przez przypadek. To dobrze że chcesz się wyleczyć ale leczenie nie polega na ucieczce ale na konfrontacji ze swoimi emocjami. Ucieczka niczego nie załatwia. Nadal proponuje Ci psychoterapię. A forum jest dla wszystkich i nie widzę powodu dla którego miałbyś z niego rezygnować. Pozdrawiam
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez Olimp Bathory 10 maja 2007, 14:16
Wróciłem od psychiatry... powiedział, że nie widzi sensu w leczeniu mnie farmakologicznie, ogólnie sprawiał wrażenie jakby mnie miał głęboko w czterech literach i chciał jak najszybciej się mnie pozbyć, szybko wypisał adres psychologa, powiedział, że powinnenem sie do niego udać, powiedział do widzenia i sobei poszedł :/
Całkowicie mnie znechęcił do daleszych prób. Spróbuję u tej psycholożki jak tylko się zbiorę po tym.
Tyle newsów.
Obrazek

przez Estreva 10 maja 2007, 14:19
Olimp Bathory nie martw sie ze mna bylo podobnie..Psychiatra w niektorych momentach byl przerazony moja gadka i nie wiedzial co powiedziec,w koncu mnie "zrysowal" pobrzedekal cos pod nosem,przepisal leki i pozegnal...Tez nie mam ochoty isc gdziekolwiek po takich doznaniach..Ten psychiatra wygladal jak by sam potrzebowal pomocy :roll:
Chodźcie do mnie chmury...
Wstańcie jako złowrogi sztorm by rozedrzeć ich na strzępy
Niech osłona nocy zrodzi świadków i zniszczy tych
którzy się oprą, by mnie nie skrzywdzili...
Pozwól krwi, we mnie wezbrać
zapewniając wieczne piękno.

przez October 10 maja 2007, 15:41
Mam kumpla, tłusty i brzydki jakich mało. Niedawno spotkałem go w pubie z naprawde ładną dziewczyną. Po dłuższej rozmowie powiedziała, że w przypadku tomka, bo tak ma na imie, dostrzegła jego wnętrze i dlatego z nim jest. Więc wygląd to chyba nie wszystko. Można też na to spojrzeć z innej strony. Generalnie mało jest ludzi naprawde idealnych. Za to zdecydowana większość to takie "szare myszki". Jednak zdecydowana większość jest w związkach. Myśle, że to czy ktoś ma dziewczyne czy nie jest w 90% kwestią psychiki i tu należy szukać rozwiązania. Olim Bathory (Urban bleeeeeeeee), przemyśl to i działań. Wyjdź do ludzi, uśmiechaj się (na styl amerykański :-). Nie stwarzaj wrażenia osoby nieszczęśliwej i wrogo nastawionej do ludzi. Wtedy napewno wszyscy od Ciebie się odwrócą. Pesymizm, narzekanie zdecydowanie odpycha więlszość mlodych ludzi. Mnie również. Wiadomo, że z psychiką ciężko walczyć. Jednak uważam, że tą walkę trzeba podjąć. Co innego Ci zostaje? Zgnić w 4rech ścianach własnych marzeń? To chyba nie jest rozwiązanie.
A Fine Day To Exit...

przez Estreva 10 maja 2007, 16:39
Mam kumpla, tłusty i brzydki jakich mało. Niedawno spotkałem go w pubie z naprawde ładną dziewczyną. Po dłuższej rozmowie powiedziała, że w przypadku tomka, bo tak ma na imie, dostrzegła jego wnętrze i dlatego z nim jest. Więc wygląd to chyba nie wszystko.

Widac ta dziewczyna nalezy do "pieknych" od srodka..Takie osoby sa naprawde wartosciowe..Potrafia dostrzec ludzkie piekno w srodku a nie tylko na zewnatrz...

[/quote]Wyjdź do ludzi, uśmiechaj się (na styl amerykański :-). Nie stwarzaj wrażenia osoby nieszczęśliwej i wrogo nastawionej do ludzi. Wtedy napewno wszyscy od Ciebie się odwrócą. Pesymizm, narzekanie zdecydowanie odpycha więlszość mlodych ludzi. Mnie również. Wiadomo, że z psychiką ciężko walczyć. Jednak uważam, że tą walkę trzeba podjąć. Co innego Ci zostaje? Zgnić w 4rech ścianach własnych marzeń? To chyba nie jest rozwiązanie.

Pieknie to ujales..Ta rada przydalaby sie rowniez mnie..Ale jak sie domyslam wiesz ze trudno to przezwyciezyc..Choroba jest czasem silniejsza..To zalezy od psychiki..
Chodźcie do mnie chmury...
Wstańcie jako złowrogi sztorm by rozedrzeć ich na strzępy
Niech osłona nocy zrodzi świadków i zniszczy tych
którzy się oprą, by mnie nie skrzywdzili...
Pozwól krwi, we mnie wezbrać
zapewniając wieczne piękno.

przez tom23 11 maja 2007, 15:17
Tylko psychiki nie można tak sobie zmienić.Ten kto może to po prostu nic mu nie jest i tylko udaje kogoś innego.
Jak się ma z kimś wyjść i do kogo z domu to niby co pozostaje.Przecież samemu to nie ma sensu.

przez Olimp Bathory 11 maja 2007, 15:42
Tylko psychiki nie można tak sobie zmienić.Ten kto może to po prostu nic mu nie jest i tylko udaje kogoś innego.
Jak się ma z kimś wyjść i do kogo z domu to niby co pozostaje.Przecież samemu to nie ma sensu.

Zgadzam sie z tym Panem w 100%.

October, pogratuluj kumplowi, wyjątek potwqierdzający regułę :roll:

Ale ja nie o tym miałem pisać.

October napisał(a):Olim Bathory (Urban bleeeeeeeee), przemyśl to i działań.

CO MASZ DO YRBANA? :shock: :evil: Mój idol ;)
Obrazek

przez gusia 12 maja 2007, 01:38
Olimp ,qrcze ...moim zdaniem Ty niepotrzebujesz psychiatry,tak myślę,psychologa.
Lekarz coprawda zachował sie niekompetentnie ale niezrażaj sie głupim....żeby niepowiedziec....(przemilczę),
Wal śmiało do psychologa ,o z psychiatrami tak bywa.....olej to,walcz o siebie.
Powodzenia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez a2d2 15 maja 2007, 19:40
Olimp ja od dzis dołączam do twojego kółka kawalerów. Byłem ze swoją dziewczyną lat 6 i dziś złożyła wypowiedzenie bo już nie dała rady. Teraz życie moje już naprawdę nie ma sensu bo planowałem z nią razem całą przysżłość ogólnie strasznie w tej nerwicy mi pomogla przez te 6 lat, tyle chyba nikt nie udzielil mi pomocy nawet moja mamuśka która wciąż mnie wspiera w walce z tym cholerstwem. Wiem więc jak to jest stracić kobietę bez której nie można wyobrazić sobie życia. Ale pisząc przed chwilą swój 1 post tutaj doszedłem do wniosku, że jeszcze powalcze dla siebie! Jak juz nie spotka sie nikogo to sie zostanie samemu i trudno ! Mam też nadzieję powalczyć mimo wszystko o swojego Anioła Martusię. I jak Misiek Koterski napisze wam POLACY DO BOJU !
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez October 15 maja 2007, 19:50
Urban to człowiek niezrównoważony psychicznie, więc wszystko w temacie. Może kiedyś do nas dołączy. Choć nie sądzę, za stary...:-).
A Fine Day To Exit...

Sortuj wg