Po zerwaniu z dziewczyną, moje życie straciło sens...

Hasiok.

przez Amy Lee 01 lip 2007, 12:42
Olimp Bathory napisał(a):Mój obecny problem to brak samooakceptacji i dziewczyny i tyle.

No ale ten pierwszy jest ważniejszy.

Olimp Bathory napisał(a):A włosy chyba zętnę faktycznie, ale na łyso, tak zebym czaszke jeszcze maszynką golił do ksóry ;)

Lepiej nie :P
Amy Lee

przez Pstryk 01 lip 2007, 12:58
Niezbyt, niestety psychicznie jestem stary jak dziadek Very Happy

Ale wiesz Stary, że to zależy od Ciebie? Mamy tyle na ile się czujemy.
No chyba jednak całkiem nie pogodziłeś się z tamtym, skoro Twoje podejście nadal jest tak marginale
Olimp Bathory napisał(a):chrzanię to już, mój błąd polegał na zbytnim związaniu sie z kimś kto na to nie zasługiwał i mój dół z tego powodu jakoś tam zaleczyłem bo po prostu nie warto dla (tutaj ciąg przekleństw).

Goła czacha - sama o tym marzę, ale grożą mi, że jak to zrobię to nie będą mnie znali :? Więc nosze te bląd loki do pół pleców i szlak mnie trafia więc czasem robię im na złość prostownicą :twisted:
Pstryk

przez a2d2 01 lip 2007, 13:40
Bethi ty sie nie wyglupiaj blond loczki u kobietek sa rulezzzz nie rob tego drastycznego kroku.

Olimp tobie chyba nikt nie jest w stanie pomóc bo ty kazda pomoc odtracasz wiec sam sie skazujesz na to co masz - ale coz your life, your jeans.
Ah i z tym twoim hurra optymizmem zycze powodzenia faktycznie w szukaniu dziewczyny nowej. Napewno bedzie wiele zainteresowanych takim zrzędą co bedzie jej pie...yc pol dnia jaki jest ch..wy. Po bandzie moze pojechalem ale moze to do ciebie dotrze. A jak nie to juz zostawiam Cie z tym problemem. Radze jednak zmienic podejscie.
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Olimp Bathory 01 lip 2007, 13:49
a2d2 napisał(a):Olimp tobie chyba nikt nie jest w stanie pomóc bo ty kazda pomoc odtracasz wiec sam sie skazujesz na to co masz - ale coz your life, your jeans.
Ah i z tym twoim hurra optymizmem zycze powodzenia faktycznie w szukaniu dziewczyny nowej. Napewno bedzie wiele zainteresowanych takim zrzędą co bedzie jej pie...yc pol dnia jaki jest ch..wy. Po bandzie moze pojechalem ale moze to do ciebie dotrze. A jak nie to juz zostawiam Cie z tym problemem. Radze jednak zmienic podejscie.

A teraz jestem w szoku bo chyba ktoś albo 1. nie czytał tego pisałem 2. nie zczaił. Przecież mówiłem, że obecnie staram się to zmienić. :roll: więc nie mam cholernego pojęcia o co Ci chodzi :roll:

bethi napisał(a):Ale wiesz Stary, że to zależy od Ciebie? Mamy tyle na ile się czujemy.
No chyba jednak całkiem nie pogodziłeś się z tamtym, skoro Twoje podejście nadal jest tak marginale

Hyhy, z tym, że jestem stetryczały to chodziło mi raczej o pewne ironiczne podejście do tego co bawi dzisiejszą młódź ;) oraz to, że raczej nie posiadam takiego idiotycznego pędu do skakania z imprezki na imprezkę, olewania przyszłości jak to ma w zwyczaju młode pokolenie ;)
Obrazek

przez a2d2 01 lip 2007, 13:57
Chodzi o ta wlasnie samoakceptacje o ktorej byla mowa zeby wreszcie w siebie uwierzyc , wskoczylem do galerii looknac na to twoje zdjecie i nie widze zebys odbiegal od innych masz dwoje oczu dwoje uszu nos jak kazdy. Wiec czemu jest ten samokceptacyjny problem ? Bo nie wiem z czego moglby wynikac.

przez Olimp Bathory 01 lip 2007, 14:00
a2d2 napisał(a): Wiec czemu jest ten samokceptacyjny problem ? Bo nie wiem z czego moglby wynikac.

1. jestem gruby
2. okropna cera
3. brak odwagi
4. brak powodzenia u płci przeciwnej
5. czego się nie tkne zmaienia się w g****o
6. nie jestem zbyt wysoki
7. nie należe do rodzaju tych którzy sie podobają

... psia mac, wymieniając to, humor mi się stoczył z zajebistego na okropny ;/
Obrazek

przez a2d2 01 lip 2007, 14:11
1. zebys ty grubych widzial moj znajomy wazy 90 kg przy wzroscie 167 i zone ma !
2. nad cerą da sie popracowac sa tez dermatolodzy , pomysl co powinna wiec zrobic kobieta z takim problemem a takich nie brakuje
3. praca praca i jeszcze raz praca nie ma odwaznych ale sa ci co ryzykuja i ci co nie polecam wersje nr 1
4. zetnij wlosy, zmien swoj styl , nabierz pewnosci siebie nawet na pokaz i napisz wtedy raz jeszcze
5. zalezne od bohatera ty decydujesz zacznij podejmowac wiec lepsze decyjze - zaden argument
6. znajdz wiec nizsza kobietke nie kazde maja po 190 cm wzrostu
7. powiazal bym to z pkt 4 a co ty tak naprawde mozesz wiedziec czy sie podobasz czy nie zwroc uwage ze piekielnie wazne jest jak sie sam podasz na "półmisek" musisz zaczac sie sam promowac.

przez top23 01 lip 2007, 15:59
Olimp gdzieś napisałeś, że ważysz 70 kg, więc jak możesz być gruby ;) ? No chyba że masz poniżej 170 cm wzrostu.
Resztę problemów mamy niemal identyczną.

przez Olimp Bathory 01 lip 2007, 16:04
top23 napisał(a):Olimp gdzieś napisałeś, że ważysz 70 kg, więc jak możesz być gruby ;) ? No chyba że masz poniżej 170 cm wzrostu.
Resztę problemów mamy niemal identyczną.

175cm. Ale budowę ciała mam taką a nie inną, że mam za dużo w pasie, tyłku i udach (i jak mówię, że za dużo to naprawdę za dużo), podczas gdy klatka piersiowa i łapy są chude ~~
Obrazek

przez Amy Lee 01 lip 2007, 16:31
No to pompki robić, a nie narzekać jak kobita!
Amy Lee

przez Olimp Bathory 01 lip 2007, 16:46
Amy Lee napisał(a):No to pompki robić, a nie narzekać jak kobita!

Bo nie próbowałem :roll: jak byłem młodszy (z 10 lat) to brałem leki na astmę w których był jakiś steryd. Teraz mam przez to skopany metabolizm oraz praktycznie nieusuwalną tkankę tłuszczową. :roll:
Obrazek

przez top23 01 lip 2007, 16:48
No właśnie, zacznij ćwiczyć, nawet takie domowe ćwiczenia typu pompki powinny dać jakieś efekty. Zmienić sylwetkę na taką, żeby chociaż wyglądać jak facet aż tak trudno nie jest, na szczęście przynajmniej tego można dokonać. Najważniejsze to jednak mieć "to coś" co przyciąga kobiety, czego my chyba nie mamy. Na "to coś" wg mnie składa się przede wszystkim pewność siebie.

przez Amy Lee 01 lip 2007, 17:56
Ale przynajmniej trochę się wzmocnisz, przez chwilę będziesz myślał o czymś innym i miał satysfakcję, że jednak coś ze sobą robisz 8)
Amy Lee

przez Olimp Bathory 08 lip 2007, 00:02
Może jestem ciut nawalony ale powiem to co mi lezy na sercu:
FACECI!
Nie warto tracić życia dla, prosto móiąc, dziwek, kurw i tym podobnych.. ja straciłem, teraz żałuję. I twierdzę jedno: kiedyś się ktoś znajdzie, wcześneij czy później. Nadal nie mam nikog (mam zamiaro to zmienić jutro bo już mam wybrany "cel") ale wiem, że nie warto marnować siebie.
No przepraszam bardzo, ale po co? checie poznać dziwkę jaką ja mialem? na cholerę? naprawdęm lepiej poczekać. Tylko sobie mozna zaszkodzić.
Dziękuję wszystkim którzy mi pomogli.
Obrazek

Sortuj wg