Po zerwaniu z dziewczyną, moje życie straciło sens...

Hasiok.

przez Pstryk 29 cze 2007, 21:34
:shock: Ja wymiękam :D
A panowie zamilkli?
Pstryk

przez Pstryk 29 cze 2007, 21:45
:D dżejem zlituj się już sikam po nogach ze śmiechu :D
Pstryk

przez Olimp Bathory 29 cze 2007, 22:01
Nie było człowieka jakiś czas i już się temat zbiesił... okay. Póki co to jakoś zrozumiałem przesłanie.
Nie szukać na siłę, polubić siebie, ewentualnie samo przyjdzie.
Póki co porszę by mi tu jednak burdeliku nie robić żeby tematu nikt nie zamknął. Dziękuję, odezwe się jeszcze informując co i jak.
Tyle ode mnie tymczasowo.
Thx.
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 29 cze 2007, 23:19
Olimp Bathory napisał(a):polubić siebie

No coś w ten deseń.
Jako, że wrzuciłeś swoją fotę na forum, argument "ojeju, jestem brzydki" stracił swoją siłę przekonywania mniej więcej do zera :P
Źródło problemu na pewno jest gdzie indziej, więc go poszukaj.
Amy Lee

przez Tyraela 30 cze 2007, 21:33
Racja. Też widziałam.

I ja też. I co więcej - widziałam na żywo :P
...O sancta simplicitias.

przez Pstryk 30 cze 2007, 21:37
Tyraela napisał(a):widziałam na żywo Razz

???
Pstryk

przez Olimp Bathory 30 cze 2007, 21:48
bethi napisał(a):
Tyraela napisał(a):widziałam na żywo Razz

???

TO już nikt nie pamięta jak się plułem kilka stron dalej, ze ktoś sprowadził na to forum moją nemesis? :roll:
whatever
Obrazek

przez Pstryk 01 lip 2007, 11:32
Olimp Bathory napisał(a):Zawiodłem sie na Was :/
Traktowałem to forum jako moją spokojną przystań gdzie mogę się wyżalić w spokoju i bez strachu, że ktoś niepowołany to zobaczy. Chciałem tu spokojnie sobie stworzyć jakieś miejsce pozbawione naleciałości "starego" życia.
A ktoś z Was sprowadził tutaj moją cholerną eks! Czy Wy cholera nie rozumiecie w ogóle? Każdy powtarza, że mam zamknąć ten rozdział życia... a sprowadzacie tu Ją!
Co ja mam teraz zrobić? Odebraliście mi ostatnie miejsce do którego mogłem uciec... Naprawdę, dziękuję Wam za takie piekne dobicie mnie. Gratuluję.
Teraz to już jest mój koniec ... tyle, że tym razem dzięki Wam :/
Żegnam. Obiecuję Was straszyć zza grobu :/

http://www.myimgs.net/images/iuvc.jpg

Jasne, pieprzony przypadek.... :/ Dajcie mi już spokój, każdy potrafi mnie TYLKO zdradzać i dobijac, nawet Wy :/ Poraz kolajny sie zawiodłem na ludziach. Tym razem ostatni.

:shock: O matko, nie wiem kto to napisał do Twojej byłej, ale był co najmniej nietaktowny fakt. Jedyne co tego kogoś tłumaczy, to że zrobił to w trosce o Ciebie Olimp.
Ale czy miał prawo?
Pstryk

przez Amy Lee 01 lip 2007, 11:51
A myślałam, że nie będziemy już tego rozdrapywać... :roll:
Amy Lee

przez Pstryk 01 lip 2007, 12:03
A masz coś z tym wspólnego?
Pstryk

przez a2d2 01 lip 2007, 12:10
Olimp chlopie ja teraz zauwazylem ze ty jestes jeszcze wczesna mlodziez i teraz inaczej patrze na sprawe. Co ty wymagasz zeby dziewczyna z 91 rocznika byla z toba na dobre i zle do kona zycia ? przeciez na moj gust to jeszcze nie ten poziom jest z calym szacunkiem. Chlopie jakie ty masz rozterki majac 21 lat bedziesz mial jeszcze kupe kobiet czym ty sie przejmujesz jak ty zaczynasz dopiero w dorosly swiat wchodzic. Sorry ze tak tutaj staje nieco wyzej Ciebie ale sam pamietam jak mialem 21 lat to nie za bardzo zdawalem sobie sprawe co to prawdziwe życie. Do tego dziewczyny tez dorastaja i nie maja 16,17,18,19 lat tylko np ponad 23 a tu tez moim zdaniem jest przelom i wlacza sie inne myslenie. Ja w twoim wieku to dopiero poznalem swoja dziewczyne a wczesniej wogole nie mialem tlumaczac sobie ze mi nie potrzebna. Tylko ty to podejscie masz do dupy. Jak bedziesz ciagle sobie tlumaczyl ze jestes taki a nie taki ze to masz nie takie , tamto to nic z tego nie bedzie. Wez moze strzel calkowita zmiane swojego wizerunku ale taka maksymalna dla samego siebie cos czego normalnie bys nie zrobil nie wiem np wlosy obetnij i ruszaj w tango.

Ufff bym zapomnial Bethi pozdrowic. Co teraz oficjalnie czynie. Pozdrawiam kwiatuszka.
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez Pstryk 01 lip 2007, 12:22
a2d2 napisał(a):Pozdrawiam kwiatuszka.

:D no bo już mi się na płacz zbierało :D
Tulę :D
Pstryk

przez Amy Lee 01 lip 2007, 12:25
bethi napisał(a):A masz coś z tym wspólnego?

Nie, ja tylko jako przeciętny użytkownik chciałam naprowadzić temat na bardziej optymistyczny tor... :roll:
Amy Lee

przez Olimp Bathory 01 lip 2007, 12:28
bethi napisał(a): :shock: O matko, nie wiem kto to napisał do Twojej byłej, ale był co najmniej nietaktowny fakt. Jedyne co tego kogoś tłumaczy, to że zrobił to w trosce o Ciebie Olimp.

Podejrzewam, że wystarczy zobaczyć na autora tej wysłanej wiadomości i będzie jasne, ale juz mi to nie przeszkadza i ta sprawe mozna zostawić w spokoju :roll:
a2d2 napisał(a):Olimp chlopie ja teraz zauwazylem ze ty jestes jeszcze wczesna mlodziez i teraz inaczej patrze na sprawe.

Niezbyt, niestety psychicznie jestem stary jak dziadek :D
Co do dalszej cześci posta a2d2 to powiem jasno: chrzanię to już, mój błąd polegał na zbytnim związaniu sie z kimś kto na to nie zasługiwał i mój dół z tego powodu jakoś tam zaleczyłem bo po prostu nie warto dla (tutaj ciąg przekleństw).
Mój obecny problem to brak samooakceptacji i dziewczyny i tyle. Inne kwestie uważam za zamknięte i nie chcę ich rozdrapywać.
A włosy chyba zętnę faktycznie, ale na łyso, tak zebym czaszke jeszcze maszynką golił do ksóry ;) ale musze to przemyśleć jeszcze.
Obrazek

Sortuj wg