bardzo wazne pytanie do ludzi ktorzy brali bromazepam

Hasiok.

bardzo wazne pytanie do ludzi ktorzy brali bromazepam

przez Patrishia 12 mar 2007, 14:17
przepraszam ze pisze to tutaj a nie w dziale o lekach ale robie to poniewaz potrzebuje na prawde szybkiej odpowiedzi a tam wiadomosci sa sprzed kilku miesiecy.
Sluchajcie od 11 dni jestem na leku o nazwie "sedam" ktory jest odpowiednikiem lexotanu, jego skladnikiem jest bromazepam. Biore 6 mg dziennie i czuje sie po nim tak zdrowo i rewelacyjnie ze mam wrazenie ze jestem wyleczona.Jednakze za 4 dni lek mi sie skonczy i co przypusczalnie stanie sie wtedy? czy mam znowu isc do psychiatry i poprosic znowu o lek czy moze bede juz calkowicie zdrowa?
dodam jeszcze ze lekarka przepisala mi 3 mg dziennie ale poniewaz wczesniej bralam juz lexotan wiec sama sobie zwiekszylam dawke do 6 mg dziennie.Teraz czuje sie na tych lekach tak dobrze ze jakos nie potrafie uwierzyc ze moge miec jeszcze kiedys leki,chociaz na ulotce pisze ze odstawienie moze doprowadzic do samobojstwa :P
I mam jeszcze jedno pytanie,czy powiedziec lekarce ze zwiekszylam sobie dawke czy lepiej nic nie mowic?
bardzo prosze o odpowiedz ,pozdrawiam

przez atrucha 12 mar 2007, 18:44
Przyjaciel forum

Sortuj wg