hmm.. czegos tu nie rozumiem, czy moge liczyc na odpowiedz ?

Hasiok.

hmm.. czegos tu nie rozumiem, czy moge liczyc na odpowiedz ?

przez musli 07 mar 2007, 12:24
Znikna temat zalozony przez "ktos?" (nie pamietam dokladnie jak brzmial), w ktorym odpowiedzialam. Dzisiaj okazuje sie, ze moj post znajduje sie w innym temacie, zalozonym przez inna osobe i yhm..zupelnie tam nie pasuje :roll:

Czy ja czegos nie rozumiem na tym forum :oops: :roll:

przez DarkAngel 07 mar 2007, 13:26
To może byś podał linka
do tego tematu..... ( nie jestesmy czarodziejami i nie wiemy o który temat chodzi)

Jeżeli chodzi o temat w subforum depresji to jak najbardziej pasuje on do tematu do którego go podłaczyłem...."Nerwica, czy depresja?".
Obrazek
ExModerator

Re: hmm.. czegos tu nie rozumiem, czy moge liczyc na odpowie

przez shadow_no 07 mar 2007, 18:34
musli napisał(a):Znikna temat zalozony przez "ktos?" (nie pamietam dokladnie jak brzmial), w ktorym odpowiedzialam. Dzisiaj okazuje sie, ze moj post znajduje sie w innym temacie, zalozonym przez inna osobe i yhm..zupelnie tam nie pasuje :roll:

Czy ja czegos nie rozumiem na tym forum :oops: :roll:

Tak jak DarkAngel napisał - czarodziejska kula się zepsuła, niestety nie wiemy o jaki temat chodzi.
Ani autora, ani linku... Nie jesteśmy w stanie pomóc, jeżeli nie ma nic co mogło by nas nakierować.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez musli 07 mar 2007, 19:43
Bardzo dziekuje za zainteresowanie sie moim problemem. Az boje sie spytac o pomoc gdy bede miala nastepny problem.

Chodzi mi o subforum depresja. Nie pamietam tematu, w ktorym pisalam.

A ha i nie wiedzialam, ze macie tu czarodziejskia kule, ktora sie czasami psuje.

przez gusia 07 mar 2007, 20:19
A to może ja Ci pomogę musli,tak się jakos nawinęłam ;)
Jesli chcesz szybko znaleśc temat w którym pisałaś kliknij poprostu w okienko "profil" (tu gdzie masz :profil,pw,...) ,więc klikasz i pod ilością postów które napisałaś masz "znajdż wszystkie posty musli", poczym wyswietlają Ci się wszystkie tematy w których pisałaś :D
Proste,prawda?
Pozdro
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez DarkAngel 07 mar 2007, 22:31
Więc moge z cała pewnoscią powiedziec że chodzi o ten temat (i ten dołaczony napisał "lelumpolelum", a nie "ktos?"). Wiem to poniewaz tylko w tym temacie w subforum depresja udzielała sie również "musli":

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic. ... c&start=15

Został on dołaczony do tematu "Nerwica, czy depresja?". Ponieważ z prawie identycznym pytaniem odnosi sie załozyciel dołaczonego tematu... A niestety utrzymywanie dwóch podobnych tematów mija sie z celem...ponieważ wcześniej czy później jeden z nich pójdzie w zapomnienie...lub powstanie trzeci....i co wtedy....ważne informacje przepadaja...
Pozdrawiam.
Obrazek
ExModerator

przez atrucha 07 mar 2007, 23:08
Przejrzałam. Wszystko bdb moderowane. W/w tematy powinny być złączone. Postąpiłabym identycznie.
Przyjaciel forum

przez musli 08 mar 2007, 14:40
Serdecznie dziekuje gusia za pomoc :)

Do administratora i moderatora :

Spiesze goraco podziekowac, czego wczoraj zupelnie zapomnialam, prosze mi wybaczyc, tak wiec podziekowac za przypomnienie o tak niezbednych sprawach technicznych forum. Z calym szacunkiem Drogi Administratorze i Drogi Moderatorze - przypomnienie o w.w sprawach technicznych przez Was-Dostojny zalozycielu forum i Dostojny Moderatorze tego forum, postawilo moje niedbalstwo, w tak waznych sprawach technicznych, na rowne nogi, ze tak sie wyraze. Tu prosze mi wybaczyc moja prostosc w wyrazaniu sie czego przyczyna jest nieproduktywnosc umyslowa w wyniku depresji.
Dostojny panie Administratorze, goraco ubolewam z powodu zepsucia sie panskiej czarodziejskiej kuli. Och, mam nadzieje, ze to nic powaznego i niebawem kula czarodziejska odzyska swoja moc. Prosze mi wybaczyc owo "och". Doprawdy jestem bardzo wrazliwa osoba na psucie sie wszelkich urzadzen.
Dostojny Moderatorze, z calym szacunkiem, prosze sie nie martwic i nie ubolewac nad brakiem zdolnosci czarodziejskich. Wszystko przed panem i jesli tylko pan tego pragnie to z pewnoscia osiagnie pan odpowiednie kwalifikacje.
Ach, bylabym zapomniala, z calym szacunkiem, prosze mi wybaczyc moja zbytnia smialosc.

Z wyrazami uszanowania -

uczestniczka forum musli.

przez shadow_no 08 mar 2007, 15:16
Miło czytało się Twój post. :)
Nie chcemy źle, nie chcemy robić problemów ale tak jak napisałem wcześniej:
shadow_no napisał(a):Nie jesteśmy w stanie pomóc, jeżeli nie ma nic co mogło by nas nakierować.

Nie miej nam tego za złe, proszę.
Pozdrawiam Serdecznie!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez LDR 12 kwi 2007, 17:03
Nie czytałem wszyskiego bo czasu nie mam.

Ja pragne dodać tylko iż czasem przy dodawaniu postów post ląduje w innym temacie z nieznanych przyczyn. Trzy razy mi się tak zdarzyło i musialem kasować.

Z takim problemem w swojej karierze sie nigdy nie spotkałem, tylko na tym forum.
почтение, тeрпимость... :) PS. Czy na świecie innych ludzi jest mało, że akurat to mnie spotkało?
To moje życie:
Obrazek
LDR

przez IceMan 12 kwi 2007, 17:12
Tematy na forum są łączone, gdy są o tej samej tematyce (tak było teraz z tematem o śnie w "krokach do wolności" i połączyłem z tematem z "offtopica").
LDR napisał(a):tylko na tym forum

Każde forum rządzi się swoimi zasadami.
Przyjaciel forum

przez LDR 12 kwi 2007, 17:18
Piotrek napisał(a):Tematy na forum są łączone, gdy są o tej samej tematyce (tak było teraz z tematem o śnie w "krokach do wolności" i połączyłem z tematem z "offtopica").
LDR napisał(a):tylko na tym forum

Każde forum rządzi się swoimi zasadami.

Błąd na forum. Żadne forum nie rządzi się swoimi zasadami, bo każde jest na jakiś popularnych skryptach. Ja akurat znam się na phpbb i takich cyrków nie miałem, żeby mój post odrazu po napsianiu trafiał do całkiem innego tematu nie związanego z tematem.
LDR

przez IceMan 12 kwi 2007, 17:20
LDR napisał(a):żeby mój post odrazu po napsianiu trafiał do całkiem innego tematu nie związanego z tematem.

przykład?
Przyjaciel forum

przez LDR 12 kwi 2007, 18:02
Nie potrafie podać przykładu bo to zdarzyło mi sie 2 czy 3 razy. Poprostu później wiadomość skopiowałem do schowka, usunąłem ze złego tematu, napisałem znów to samo w tym gdzie to miało być i wpisywało dobrze.
почтение, тeрпимость... :) PS. Czy na świecie innych ludzi jest mało, że akurat to mnie spotkało?
To moje życie:
Obrazek
LDR

Sortuj wg