Osoba chetna na jazde na rowerze lub szachy (Katowice)

Hasiok.

przez pierniko 24 mar 2007, 18:52
shadow_no napisał(a):pierniko, jakoś znów mam dziwne wrażenie, że pomyliłeś fora...

pierniko napisał(a):[...] jak już się człowiek człowiek przełamie i zacznie intensywnie biec czy jedzie na rowerze, to po tym jak sobie mocno da w kość, kiedy się mocno zmęczy i ledwo stoi na nogach to jakoś lęk się zmniejsza i nawet można patrzeć wtedy na ludzi bez strachu, bo jakoś wtedy czuje się spokój w środku

Z tego co czytałem, co czułem dawniej, to było na odwrót...

Mozesz to rozwinac? Jestem ciekawy Twojego uzasadnienia jako ze mam zupelnie inne zdanie na ten temat.

Nie nie pomylilem forum. Po prostu ciagnie mnie do ludzi podobnych sobie.
pozdrawiam.

przez 331ania 25 mar 2007, 20:07
witaj.Moze ja postaram sie odpowiedziec na Twe pytanie? :smile: :otorz:nikt z obecnych tu osob na forum raczej nie wychyla sie z checia spotkania w realu,osoby przebywajace tutaj sa obecne raczej "tutaj" i tylko tu,bo kazdy chce byc jakby lekko anonimowy na tym forum-tylko dzieki temu mozna sie otworzyc bardziej sie moc wyzalic itp.Ty trafiles na forum z lekko dziwna propozycja dla ludzi tu obecnych-bez urazy-bo miales bardzo dobre intencje ale nie bardzo trafiles z pytaniem czy tez propozycja w swym poscie.Cieszymy sie ze dolaczyles do Nas i ze lubisz sport ale chcac poznac tu kogos trzeba najpierw poczytac troche tematy i wtedy w odpowiednim napisac to co ty wystrzeliles od razu-dlatego wiekszosc osob uznalo to za żart bo tak to wygladalo- ale jesli chcesz tu z kims pogadac bo czujesz ze masz problem to trafiles na dobre forum i z pewnoscia znajdziesz rozmowce-ale ciezko mi odpowiedziec czy ktos umowi sie z Toba na rower czy szachy?bo to forum pomaga bardziej ze tak powiem "na forum"niz w realu.Mam nadzieje ze cie nie urazilam i ze wyjasnilam ci wszystko co cie nurtowalo.A jesli chodzi o sport to smialo mozesz pisac w temacie DEPRESJA-Wpływ wysiłku fizycznego na depresję,autorka Sliwka Kalifornijska-bardzo lubi sport i mysle ze znajdziesz tam zrozumienie-temat dawno nie odwiedzany wiec smialo mozna go odswiezyc ;)i napisz wreszcie cos o sobie bysmy nie czuli sie tak jak nas "nazwales "tylko bysmy odczuli ze rzeczywiscie jestes "jednym" z nas-wiec do dziela:)pozdrowionka cieple ;)
ExModerator

Sortuj wg