WAŻNE zmiany na forum!

Hasiok.

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 01 mar 2007, 18:58
a ja mam pare slow do tomka nowaka, wiem ze to forum to przedewszystkim albo w ogole twoja zasluga... po pierwsze chce ci podziekowac ze wpadles na taki pomysl, a po drugie sorki, bo ze mna bez przerwy jakies problemy sa. mam juz trzecie konto i wiem ze tak byc niepowinno. mam nadzieje ze juz zostane przy tym co mam teraz, zeby nierobic wam wiecej klopotu i sobie przy okazji, ale to wszystko dlatego, ze ja jestem zielona w sprawach kompow , netow itp. pozdrawiam was bardzo serdecznie
lidia

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:00 pm ]
aha, jeszcze jedno, o co chodzi z tym IRC-CZATem?
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez atrucha 01 mar 2007, 19:50
To forum stworzył Shad.. Gdyby nie On - nie byłoby "nas" ;) Ale pamiętajcie także o tym,że forum normalnie funkcjonuje dzięki ogromnej pracy moderatorów. Na pierwszy rzut oka trudno zauważyć ile nakładów pracy i starań wymaga to forum. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy duży procent postów (i tematów) został ogarnięty tak by każdy mógł doszukać się ważnego dla siebie zagadnienia. Szczególnie aktywni byli Snae, DarkAngel, Didado. Piotrek jest z nami od niedawna,ale też zapowiada się dobrze ;) Dzięki im ogromne za to ;)
Przyjaciel forum

przez shadow_no 01 mar 2007, 20:19
Dziękuję za miłe słowa! :)
Również chcę złożyć najszczersze podziękowania naszym moderatorom, oraz mojej zastępczyni. Bez Was, forum było by jednym wielkim śmietniskiem. Dziękuję!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 02 mar 2007, 13:31
powiem szczerze, jak juz wspominalam, nieznam sie na kompach a ni na necie, takze tymbardziej wam dziekuje ze poswiecacie tyle pracy i czasu zeby to forum istnialo, i wygladalo. z ilosci uzytkownikow, ktorzy są tu zarejestrowani mysle ze osiagleliscie ogromny sukces. sam fakt ze przez samo istnienie tej strony pomogliscie tylu osobom, powinniscie dostac medal!! znalazlam tu wiele odpowiedzi na pytania na ktore nikt niepotrafil mi odpowiedziec , nawet lekarze, a przede wszystkim to forum mnie w jakis sposob wspiera, podnosi na duchu. dzieki wam za to jeszcze raz, pozdrwaiam was serdecznie
lidia
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

Sortuj wg