LEKARZ PSYCHIATRA NA FORUM

Hasiok.

przez lubuszanka 23 lut 2007, 16:50
fatalnie !!!!!!!!!

przez DarkAngel 23 lut 2007, 17:26
lubuszanka, a może czas się wybrać do realnego specjalisty a nie liczyć na cud z internetu, bo takiego napewno sie nie doczekasz....
Obrazek
ExModerator

przez lubuszanka 23 lut 2007, 18:24
chodze w chwili obecnej co tydzien do specjalisty psychiatry,dopasowuje mi leki ale jak dotad nie trafil we wlasciwy. zostal jeszcze do sprobowania effectin . DARKANGEL jakie jest twoje zdanie w mojej sytuacji czy 10 lat brania seroxatu i clonazepanu = czy te leki juz na mnie nie dzialaja?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 23 lut 2007, 18:25
Forum z założenia miało pomagać w leczeniu - nie leczyć.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez toya75 25 lut 2007, 08:54
Przede wszyskim nie wyobrażam sobie kontaktu z psychiatrą przez internet- co z emocjami? Taki lekarz byłby zmuszony momentami do podważania opini innych specjalistów, a przecież psychiatria to bardzo delikatna dziedzina medycyny i każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Forum samo w sobie bez psychiatry spełnia ogromną rolę , kiedy człowiek zdruzgotany wraca od psychiatry po pierwszej wizycie i wali mu się cały świat, nikną plany, marzenia, przychodzą myśli o chorobie psychicznej i staje się wyrzutkiem społeczeństwa bo przecież pewnie nikomu sie nie przyzna że leczy się psychiatrycznie- to wstyd. Siadamy przed komputerem i z uporem maniaka szukamy czegoś w necie i kiedy trafiamy na to forum od razu przychodzi ulga - nie jestem sam, to nie takie straszne, mamy bratnie dusze. Teraz kiedy odwiedzam forum, sama staram się innych wesprzeć, bo wiem jak bardzo ja tego potrzebowałam na poczatku choroby. Nie będe kolejny raz wynosić na piedestał założyciela forum , bo pomyśli że sie podlizuje :smile: ale z tym forum to strzał w dziesiątkę .

ps. Pozdrowienia dla całej ekipy moderatorów ;)
toya75

Sortuj wg