LEKARZ PSYCHIATRA NA FORUM

Hasiok.

LEKARZ PSYCHIATRA NA FORUM

przez lubuszanka 16 lut 2007, 23:56
do administratora i zalozyciela strony- czy jest mozliwosc aby dyzurowal tu lekarz psychiatra ? bardzo by pomoglo to, pomyscie o tym. te forum jest bardzo pomocne ale takze przydalaby sie rada specjalisty. czy istnieje taka mozliwosc?

przez Magdalena Bednarek 17 lut 2007, 10:56
Zgadzam się z Tobą to świetny pomysł! i wielu z Nas bardzo to by pomogło. pozdrawiam

przez atrucha 17 lut 2007, 11:37
Pomysł wielokrotnie już analizowany.. Obawiam się,że nie jest możliwy do zrealizowania. Forum nie przynosi takich dochodów by mozna było współpracować z lekarzem. Wątpię by znalazł się ktoś, kto charytatywnie udzielałby porad.
Poza tym,kontakt wirtualny jest niewspółmierny do osobistej relacji ze specjalistą. Szczególnie w przypadku zaburzeń o takiej tematyce.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 17 lut 2007, 15:09
lubuszanka czytasz mi w myślach, ale Atrucha też ma sporo racji...
Przyjaciel forum

przez lubuszanka 17 lut 2007, 18:32
czasem ludzie sie krepuja zadac pytanie oko w oko lekarzowi. moze dzieki temu apelowi znajdzie sie jakis lekarz, ktory chociaz raz w tygodniu chcialby charytatywnie udzielic porad, wskazowek.pozdrawiam.

przez kings 17 lut 2007, 20:39
Hej,
zgadzam się z Atruchą to nawet gdyby się udało będzie zawsze, że 'nikt nie ponosi odpowiedzialności za udzielane rady i nie należy ich brać dosłownie itp' z takimi zastrzeżeniami rady i odpowiedzi na nasze pytania mogą być zbyt ogólne aby niosły jakąś wartość dla pytającego.

Wydaje mi się że to forum samo w sobie jest dla wielu osób swego rodzaju terapią, a po za tym mamy tutaj zapisane jak w wielkiej księdze tak różne przypadki chorób i sposobów ich pokonywania, że należy to wykorzystać. Wymaga to czasu i cierpliowści czytania.

Moze przydałoby się jakieś narzędzie typu wyszukiwarka, abyśmy mogli wyłowić to co nas interesuje, ( ale pewnie takie rozwiązanie jest też kosztowne, jakieś wymagania serwerowe itp nie znam się)

Ciekawe jakie są kryteria naboru do Armii Hardcoru? ;)
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez DarkAngel 18 lut 2007, 03:56
Proponowałbym zatrudnić również nianię dla samotnych matek, kardiologa, kosmetyczkę i małe krasnoludki które beda nam śpiewać pioseneczki w czasie przegladania forum..... :roll:
Obrazek
ExModerator

przez shadow_no 18 lut 2007, 04:25
Czesto sie nad tym zastanawialem, jednak nie mam na razie pomyslu jak to zorganizowac.
Nic nie obiecuje, jednak zobacze co da sie zrobic.

DarkAngel, przesadzasz troche...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez gusia 18 lut 2007, 05:10
hmmm...czasem wystarczy skype....tam jest 3 w jednym ;)

Ale spoko pomysł z tym psychiatą ,choc myslę ze mało realny a poza tym już mu wsólczuję :roll:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez didado1 19 lut 2007, 10:49
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 14:37 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez shadow_no 19 lut 2007, 16:37
Tzn. ja myślałem (jeżeli udało by się zorganizować specjaliste) otworzyć dwa nowe subfora:
-Pytania
-Odpowiedzi

W jednym były by setki tematów, a do drugiego przenosili by moderatorzy tematy wybrane.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez maiev 19 lut 2007, 17:00
Kurczę - fajnie by było. Szkoda że nie znam żadnego psychiatry (aż tak dobrze ;) ) bo bym go tu "przytargała". Myslę że jakby trochę popytac , to moze jakiś by się zgodził wpadac co jakiś czas. Przecie nie musiałby tu siedzieć całymi dniami. Albo się mylę. Bo ja idealistka jestem ;)
"I need a new version of me..."

przez DarkAngel 19 lut 2007, 21:04
Hmmm....może wyjdę na jakiegoś pesymistę i jeszcze inne takie rózne fajne określenia...ale wydaje mi się że trzeba oddzielic bajkę o rzeczywistości. Ten psychiatra/psycholog na forum jest taka bajką....a rzeczywistościa ilość forumowiczów (wciąz rosnąca). Shadow musiałbys zatrudnić, nie jednego a z 30 psychiatrów którzy pracowali by w systemie zmian..... I to wciąż było by mało..... I moge sie załozyć, że gdyby jednak udało sie zebrać ta gigantyczna sume na wypłaty i zatrudnic specjalistów...nie było by pewności czy tacy lekarze sa pomocni......
Myśle że takie praktyki mozna byłoby porównac do e-egzorcyzmów Pani Wandy....
Shadow i nie pisze tego złośliwie......
Obrazek
ExModerator

przez kings 19 lut 2007, 22:08
Zgadzam się z przedmócą i tyle. Pomysł doskonały pozostaje w sferze marzeń!
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

Sortuj wg