Poczucie własnej wartości (samoocena)

Hasiok.

przez magosza26 12 lut 2007, 19:09
Atkaa,też mi jest miło,że mogę tu być ,wśród was,że mnie nie wyrzucacie: :lol: ..

....eh..dalej czuję się paskudnie ,ledwo z domu sie wygramoliłam..,po żwirek tymrazem dla kotów:D ...gdyby nie to dalej bym siedziała..
szlak mnie trafia,że tak w siebie nie wierzę,że ciągle czuje sie gorsza od innych..:(,męczy mnie to okropnie...,przypominają mi się lata szkolne ,gdzie byłam "mobbingowana"......

dzis do wyjścia zbieralam się.. 2 godziny :shock: ...serce waliło młotkiem ,czerwone plamki na szyji, uczucie gorąca, suchość w ustach ,koszmar..

ciutkę wcześniej kłótnia z nim ,..... ....pojechał i znów mnie zostawił ,poryczałam się ... .... chwile posiedziałam i powiedziałam"dość"musze coś załatwić i wyjść..

na dworze -koszmar ,szłam szybko do sklepu .. prawie biegłam.. na szczęscie nie wiele osób po drodze.. mimo,że mieszkam w centrum..

....serce mi nawala ,nierówno biję...

jestem tym serio wykończona ..na terapię nie chce iść.. ale chętnie w takich chwilach wzięłabym nie wiem może xanax... nigdy nie brałam żadnych "pomagaczy".. ,bałam sie ,że sie uzależnie ,ale coś musze z tym zrobić..nie?:(

eh..ide skakać:P

pozdrawiam

....znów zjadłam tylko pół kromki ....a za chwile mam zamiar .. skakać przez godzinę na skakance...:|..,tak żebym nie wiedziala jak sie nazywam jak zakończę...:| :)

przez Atkaa 12 lut 2007, 19:19
magosza26 napisał(a):eh..ide skakaćRazz

ja tez ostatnio biegam do sklepu zamiast spokojnie isc
:lol: ale widocznie taki nasz urok, że musimy wszystko szybko załatwić.
Odradzam Ci przede wszystkim myślenia o tabletkach a juz napewno ich branie. Lepiej poskaczmy i zmęczmy sie pożądnie, to jest najlepszy lek na to co nam dolega :smile:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez cinnamon_inspiration 12 lut 2007, 19:22
oo Atkaa, jak mi milo :) mnie tak siostry nazywaly jak bylam mala:) Takie slodkie zdrobnienie od imienia Beata :)

pozdrawiam
Becia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Atkaa 12 lut 2007, 19:30
cinnamon_inspiration
no to ja w rewanżu napiszę, że lubię kawę z cynamonem :mrgreen:

P.S. Czy nie macie wrażenia że zamist forum "zaraz zemdleję" powinniśmy założyć temat "zaraz dostane garba od siedzenia przy tym komputerze, ale i tak sie opłaca"? :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez Ania1987 12 lut 2007, 19:54
Atkaa bardzo dobry pomysł, jeśli założysz taki temat będę pierwszą osoba która odpowie :D

przez IceMan 12 lut 2007, 21:53
Ania1987 napisał(a):Atkaa bardzo dobry pomysł, jeśli założysz taki temat będę pierwszą osoba która odpowie Very Happy

... jeśli zdążysz przede mną 8)

magosza26 napisał(a):....a za chwile mam zamiar .. skakać przez godzinę na skakance...:|..,tak żebym nie wiedziala jak sie nazywam jak zakończę...:| :)

no, żebyś chociaż wiedziała, jak trafić przed kompa i coś napisać ciekawego
magosza26 napisał(a):szlak mnie trafia,że tak w siebie nie wierzę,że ciągle czuje sie gorsza od innych..Sad,męczy mnie to okropnie...,przypominają mi się lata szkolne ,gdzie byłam "mobbingowana"......

Nie łam się, będzie lepiej, a ponoć wysiłek pomaga na doła więc mam nadzieję, że po skakance wrócisz w lepszym humorku :D

Atkaa napisał(a):w enigmatycznego mężczyznę na widok którego kobiety wydają bezgłośne "ach" i osuwają się na ziemię porażone tym niebiańskim wizerunkiem Mr. Green

wow :shock: to tego avatara już nie zmieniam!!!

Atkaa napisał(a):A Ty sam w sobie jesteś mieszanką pokemona i mężczyzny "ach" ( co wizualnie uwidaczniasz) ponieważ jeszcze nie potrafisz jednoznacznie wybrać i jednocześnie zdając sobie sprawę ze swojego "ach" uroku chcesz być fair w stosunku do nas (czyli pięknych, dowcipnych i sam wiesz jakich kobiet Very Happy )

a tu się troszkę mylisz Pani Freud ;) , pokemonek został jako echo przeszłości, żebym był rozpoznawany, on mnie już nie lubi bo go nie dokarmiałem i chyba niedługo mi ucieknie
Przyjaciel forum

przez Ania1987 12 lut 2007, 22:10
Ale ty Piotrek jesteś, nie karmisz bezbronnych zwierzątek :D

przez IceMan 12 lut 2007, 22:27
Ania1987 napisał(a):Ale ty Piotrek jesteś, nie karmisz bezbronnych zwierzątek Very Happy

no, to zwierzątko to takie bezbronne nie jest, powiedziałbym że to wielce krwiożerczy i niebezpieczny stwór!! Nie widziałaś jakie ma wielkie łapy? A nie widziałaś jakie ma wielkie kły? A zaraz Cię zje!! CHAP!!!!!
Obrazek
Przyjaciel forum

przez Atkaa 12 lut 2007, 22:53
Misiaki! Temacik zamiast "zaraz zemdleję" jest gotowy to ataku :mrgreen:
Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy z powodu przesiadywania przed komputerem mają podejrzenia co do zawiązującego sie garba, ewentualnie krzywizny :D
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez wiatr 17 lut 2007, 00:29
Jak super przebywać wśród przyjaciół.Mnóstwo pozytywnej energii się ulatnia.
Trochę powdycham :mrgreen:
"mój przyjaciel wiatr"

przez Atkaa 20 lut 2007, 11:15
Wdychaj wiaterku wdychaj :D a potem roznieś na inne tereny :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez wiatr 20 lut 2007, 11:42
Rzeczywiście, bardzo bym pragnęła byśmy wszyscy bez wyjątków zostali skarzeni wirusem: uśmiechu, pewności siebie, poczuciem własnej wartości, akceptowaniem się w 100%. O Panie! Lecz wiem,że to nie jest ralne. Każdy z Nas potrzebuje czasu., odpoczynku...............A czas jest dobrym doradcą....... ;) Pa.
"mój przyjaciel wiatr"

przez Ania1987 20 lut 2007, 13:47
Mnie ten wirus chyba już dopadł, poczekam aż się rozwinie :D :D :D

przez Atkaa 20 lut 2007, 13:51
Kurcze, aj mam dziś gorszy dzień bo słoneczka nie ma :cry: Dlaczego nie ma słoneczka??? No dlaczego??? Gdzie jest słoneczko??? I kiedy będzie??? Ja chcę słoneczkoooooooooooooo :cry:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Sortuj wg