Poczucie własnej wartości (samoocena)

Hasiok.

przez Atkaa 11 lut 2007, 23:59
Piotruś :mrgreen: ciebie trez kofam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ej, hihi, hihihi. hehihehi :mrgreen: wygoncie minie njyuz spac :mrgreen: bo wam spokojum ni dam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 12 lut 2007, 01:25
ObrazekObrazekObrazek

Nie wygonię Cię spać Obrazek

[ Dodano: Nie Lut 11, 2007 11:19 pm ]
ale humorek widzę dopisuje :D :D :D świetnie!!

[ Dodano: Pon Lut 12, 2007 12:25 am ]
to mnie trzeba pogonić... jutro muszę iść do szkoły i mi się nie chce :(
Przyjaciel forum

przez wiatr 12 lut 2007, 10:56
Witam . Sprostowanie zrobiłam do swojego postu.Pozdrawiam.
"mój przyjaciel wiatr"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ania1987 12 lut 2007, 11:21
Atkaa gratuluję! Udowadniasz nam i sobie, że można pokonać tą głupią nerwicę. Myślę, że już niedługo Ty, Piotrek, wiatr, Magosza26 i ja (kogo pominęłam to przepraszam), będziemy pisać wyłącznie w postach -kroki do wolności- w tematach, ja już mam to za sobą, nerwica przegrała, jestem silniejsza od nerwicy, ona po prostu nie miała ze mną szans!!! Co wy na to!? :D

Piotrek nie martw się szkołą jesteśmy z tobą!!! :D
Ostatnio edytowano 12 lut 2007, 14:00 przez Ania1987, łącznie edytowano 1 raz

przez magosza26 12 lut 2007, 12:28
eh..ja si e"fcale"nie gniewam,że o mnie zapomnialaś aniu:-*..

przywykłam do tego.. ,w życiu tak mam..:]

przez wiatr 12 lut 2007, 13:27
Witam Wszystkich. Najwyrażniej pchamy ten wózek. Icoraz to więcej nas przybywa. A co będzie jak dołanczać będą inni :roll: Super. W takiej grupie wuz staje się lżejszy.Najwyrażniej zmierzamy w tym samym kierunku. :mrgreen: Bardzo mnie to cieszy . Razem zawsze rażniej i weselej.
Acha
Ania1987 napisał(a):Wiaterku nie przejmuj się jak powiedział Piotrek tutaj wrażliwość działa w dwie strony!
. Piotr napisał to co ja mialam napisać w pierwszej wersji,poprostu zrobiłam błąd , który poprawiłam w poście na - w dwie strony na forum - ;) .
Dziewczyny mam male pytanie , czy nasz Piotr nie zmienil czasem imicz. Jakoś inaczej wygląda :roll: No super . A co do matury
Ania1987 napisał(a):nie martw się
będziemy cię wspierać byś w miarę swobodnie przystąpił do matury. Tak że masz nas na glowie do końca maja 2007. Wierzę w ciebie że wytrwasz. A w razie smutnej buzi natychmiast wpadaj na forum. Wiemy doskonale że tu dziala w dwie strony ;)
Dekalog mam pod ręką , a może ty zajrzysz o niego. Razem będzie ciekawiej. :mrgreen:
Atkaa, Aniu Piotr i pozostali z forum do przodu :D Pozdrawiam cieplutko.Pa.
"mój przyjaciel wiatr"

przez Ania1987 12 lut 2007, 13:59
Magosz26 wybacz mi nikt o Tobie nie zapomniał, dawno Cię nie było i to zwykłe przeoczenie zaraz poprawię!!! :D

Już gotowe przeczytaj jeszcze raz :D

przez Atkaa 12 lut 2007, 16:18
Ja tu widzę niezłą akcję odnowy duchowej :mrgreen:
Poza tym to jak zobaczyłam dzisiaj swój wczorajszy wpis, to myślałam że wstydu spłonę i zaczęłam sobie rwać włosy z łeba :? Wyglada jakbym co najmniej wiadro tego drinka wypiła a nie jednego :D W każdym razie skarg nie mam więc postanowiłam z dumą powrócić na swoje miejsce w naszej komitywie :mrgreen:

P.S. Ania1987 jeśli to twoje zdjęcie, to mam sobowtóra :P
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez Ania1987 12 lut 2007, 16:24
Tak to było moje zdjęcie ale chyba nie jestem tak odważna żeby go zostawić :(

przez Atkaa 12 lut 2007, 17:07
Ania1987
A ja myślę, że powinnaś je zostawić. Było naprawdę śliczne i zainspirowałaś mnie do umieszczenia swojej fotki. Oczywiście, uchyle tylko rabka tajemnicy dotyczącj mojej urody i perfidnie wykorzystam do tego Photoshopa :mrgreen:

magosza26
miło Cię zobaczyć - poznać :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 12 lut 2007, 17:52
Ania1987 napisał(a):Piotrek nie martw się szkołą jesteśmy z tobą!!! Very Happy

wiatr napisał(a):będziemy cię wspierać byś w miarę swobodnie przystąpił do matury. Tak że masz nas na glowie do końca maja 2007. Wierzę w ciebie że wytrwasz. A w razie smutnej buzi natychmiast wpadaj na forum. Wiemy doskonale że tu dziala w dwie strony Wink

Dzięki wielkie, aż się ciepło na serduchu robi jak się coś takiego czyta :D I takie sympatyczne osoby mieć na głowie to sama przyjemność :smile:

Ania1987 napisał(a):Myślę, że już niedługo Ty, Piotrek, wiatr, Magosza26 i ja (kogo pominęłam to przepraszam), będziemy pisać wyłącznie w postach -kroki do wolności- w tematach, ja już mam to za sobą, nerwica przegrała, jestem silniejsza od nerwicy, ona po prostu nie miała ze mną szans!!! Co wy na to!? Very Happy

Ja też żyję nadzieją na to... kiedyś żyłem nadzieją, że ja z tego wyjdę, ale teraz jeszcze Wy - równie bardzo wam życzę wyjścia z tej nerwicy, a może nawet bardziej :smile: Z takim towarzystwem jak Wy (nie będę wymieniać bo jeszcze kogoś pominę niechcący i będzie gafa i będzie mi głupio) nerwica mi tam może ... wiecie co Obrazek. Jesteście wspaniałe i koffaneObrazek. Przesyłam uściski! Obrazek

[ Dodano: Pon Lut 12, 2007 4:52 pm ]
wiatr napisał(a):czy nasz Piotr nie zmienil czasem imicz. Jakoś inaczej wygląda Rolling Eyes

no właśnie, a nowy image Wam się podoba ?? Obrazek
Przyjaciel forum

przez Ania1987 12 lut 2007, 18:12
Podoba się, ja też zmieniłam swój, nawet dałam zdjęcie, ale szybko je wycofałam :D

przez Atkaa 12 lut 2007, 18:16
Piotrek
ty to masz farta -
my - piękne, inteligentne, dowcipne a do tego nad wyraz uwrażliwione kobiety :mrgreen: i
Ty - hmm... yy... ee... rodzynek wśród pięknych, inteligentnych, dowcipnych i nad wyraz uwrażliwionych kobiet :P
No po prostu żyć nie umierać!!!

A ten nowy image - interpratuje to tak: ulegając naszemu urokowi (czyli pieknych , inteligentnych, dowcipnych itd ) twoja podświadomość podyktowała Ci, że czas zmienić się z małego, niepokornego, fioletowego potworka w enigmatycznego mężczyznę na widok którego kobiety wydają bezgłośne "ach" i osuwają się na ziemię porażone tym niebiańskim wizerunkiem :mrgreen:
A Ty sam w sobie jesteś mieszanką pokemona i mężczyzny "ach" ( co wizualnie uwidaczniasz) ponieważ jeszcze nie potrafisz jednoznacznie wybrać i jednocześnie zdając sobie sprawę ze swojego "ach" uroku chcesz być fair w stosunku do nas (czyli pięknych, dowcipnych i sam wiesz jakich kobiet :D )

Dziewczyny co myślicie o mojej interpretacji??? :lol: :lol:
P.S. Nazywam się Freud. Sylwia Freud :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez Ania1987 12 lut 2007, 18:40
Atkaa napisał(a):my - piękne, inteligentne, dowcipne a do tego nad wyraz uwrażliwione kobiety

Podoba mi się :D :D :D :D

Sortuj wg