Poczucie własnej wartości (samoocena)

Hasiok.

przez IceMan 11 lut 2007, 17:54
Atkaa napisał(a):ale najlepszy był moment spotkania się wzrokiem - pełna konsternacja Neutral

wyobrażam sobie, będę miał ubaw z tego ładny kawał czasu, ale miło, że przedstawiasz takie ciekawe historyjki na forum, jest chociaż momentami zabawnie, jeśli mi się coś ciekawego przydarzy, to w ramach rewanżu też opowiem :D

[ Dodano: Nie Lut 11, 2007 4:54 pm ]
Atkaa napisał(a):Będzie idealnie Mr. Green

też bym chciał wyskoczyć i się pobawić... nie będę zazdrościć żeby nie zapeszyć ;) , ale obiecaj mi jedno - masz się wybawić i za siebie i za mnie :D :D :D
Ostatnio edytowano 11 lut 2007, 18:37 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez wiatr 11 lut 2007, 18:32
Witam .Wielu ludzi w realu zdeptało we mnie jakąkolwiek wartość, nie było już mnie. Znikłam.Przyszedł moment w moim życiu,że bardzo chciałam się odnaleść . Zadawałam sobie pytanie .Kim jestem, jaka jestem. Najwyraźniej już się odnajduję, dzięki tego forum .Dowiedziałam się że posiadam cenną wartość - jestem wrażliwa. To jest prawda.Zgadzam się, jestem wrażliwa i to dlatego mam nerwicę.Nie jestem obojętna na innych ludzi potrzebujących pomocy. Zrozumiałam że w realu moja wrażliwość działała w jedną i drugą stronę.Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 12 lut 2007, 10:53 przez wiatr, łącznie edytowano 1 raz
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 11 lut 2007, 18:44
wiatr napisał(a):Zrozumiałam że w realu moja wrażliwość działała w jedną stronę.

Na szczęście na tym forum działa to w 2 strony, z czego osobiście bardzo się cieszę :smile: . Wydaje mi się, że to dlatego, że większość osób szuka zrozumienia i zupełnie słusznie odpłaca się innym tym, czego sama chce - to jedno. Drugie, że wiele z tej większości właśnie potrzebuje wrażliwości od strony innych, bo w realu jej mają mało albo wcale. I w drugim przypadku działa ten sam mechanizm co w pierwszym. Ja tak to widzę. Pozdrawiam cieplutko, PS. jak tam dekalog - opanowany? ;)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ania1987 11 lut 2007, 20:09
Tak mi Piotrek przyszło na myśl, że łyżwy to fajna sprawa w zimę. I pamiętaj, że matura to nie wszystko, żeby ją dobrze zdać musisz się też czasami oderwać od książek! Powiedz to mamie i tacie! :D

Wiaterku nie przejmuj się jak powiedział Piotrek tutaj wrażliwość działa w dwie strony! :D

przez IceMan 11 lut 2007, 20:29
Ania1987 napisał(a):Powiedz to mamie i tacie!

heh, żeby jeszcze mnie słuchali! Ja wiem swoje, oni wiedzą swoje... i oni robią swoje, nie ja...
Przyjaciel forum

przez Ania1987 11 lut 2007, 20:33
Wiem jak to jest szkoła to szkoła i już. (rodzice myślą ze ich pociech powinny całe dnie siedzieć nad książkami) :?

przez IceMan 11 lut 2007, 21:14
najbardziej mnie wkurza że jestem 18-letnią pociechą... i powinienem już w takich rzeczach jak wyjazd na łyżwy (szczególnie, że chciałem jechać na koszt własny) powinienem decydować sam
Przyjaciel forum

przez Ania1987 11 lut 2007, 21:37
Ale tego nie zmienisz, dopóki mieszkasz z rodzicami musisz tańczyć jak Ci zagają, niestety, :( ale nie martw się po maturze masz tyle miesięcy wakacji że na pewno sobie jeszcze odrobisz :D

przez wiatr 11 lut 2007, 21:58
Witam. Piotr dekalog zawsze pod ręką. ;) Pozdrawiam Wszystkich Pa.
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 11 lut 2007, 22:23
Ania1987 napisał(a):po maturze masz tyle miesięcy wakacji że na pewno sobie jeszcze odrobisz Very Happy

Aniu, ja jeszcze tylko tym żyję... :smile:

wiatr napisał(a):dekalog zawsze pod ręką

widzę, że przydatny, miło :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Ania1987 11 lut 2007, 23:02
I tak trzymaj, te wakacje będą dla ciebie najdłuższym i najlepszym odpoczynkiem, bo przecież zakończysz obowiązkowy etap szkolnictwa ufff...... Jak dobrze, że mam to już za sobą, ale jeszcze studia 5 lat- koszmar (może gdyby były obowiązkowe to łatwiej byłoby mi się na nie zebrać, bo bym po prostu musiała iść i już, a teraz to ja już nic nie muszę! :?

przez IceMan 11 lut 2007, 23:13
mus to mus... coś już o tym wiem - przecież na maturę to ja prawie nie muszę się uczyć, będę się uczył tyle ile ja chcę a nie nauczyciel, bo z tego już mnie nie spyta, nie zrobi kartkówki ani klasówki, ale najgorsze, że mi się uczyć nie chce! Wolałbym spędzić te wakacje bez strachu, czy mnie przyjmą tam gdzie idę, czy mnie nie przyjmą itd. Jak mam się zmobilizować!?
Przyjaciel forum

przez Atkaa 11 lut 2007, 23:18
Ej słuchajcie!!!!!!!!! Wróciłam!
Na koncercie było zajeb... super gfajnie :mrgreen: Nie uwierycie alem nie miałam żadnych doelglowosci!!! A wogole to z jakiegogo powdu ja tu jstem? Kocham koncrerty i drink kokosowuy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aha, uż wiem co chcislłam napisać - dziki za to ze jeteście :mrgreen:
kofam was :mrgreen: ........ ojej, krzsełko si kręci :mrgreen:
dorbaranoc... mua mua <przytulak>
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 11 lut 2007, 23:26
hej :D wspaniale! Bardzo się cieszę, że dobrze się bawiłaś. Taki koncert po którym się przychodzi z taką radością to jedna z tych chwil, dla których warto żyć..... a tak na marginesie - krzesełko samo się kręci czy ktoś mu pomaga? ;) ;) ;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg