Polecam wszystkim superksiążkę :)

Hasiok.

Polecam wszystkim superksiążkę :)

przez ashley 08 lut 2007, 21:52
Hej! Chcę Wam polecić przeczytanie pewnej książki, która odsloni przed Wami bardzo ciekawe spojrzenie na świat, siebie, problemy, na wszystko. "Potęga podświadomości" może ktoś z Was już czytal? Co myślicie? To książka dla tych, którzy potrzebują zmian w swoim życiu, a może nawet zmiany calego życia. Jest pelna optymizmu więc z pewnością podniesie Was na duchu. Przedstawi Wam dzialanie ludzkiego umyslu z zupelnie innej strony. Ja przeczytalam ją 1 raz i od razu do mnie trafila. Potem musialam sobie to pożądnie przemyśleć. Wielokrotnie wracalam do wielu rozdzialów, sama musialam odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wierzę w to co w niej pisze. Uwierzylam. Bo każdy z nas analizując swoje życie znajdzie odbicie w prawach umyslu opisanych w tej książce. To nie są nudne prawa umyslu, lecz opis dzialania fantastycznej sily podświadomości, którą ma każdy z nas. Coś jeszcze, z pewnością macie wiele problemów (jak ja) ale czytając tą książkę dowiecie się, że nie ma sytuacji bez wyjścia i każdy problem kryje w sobie rozwiązanie. Gorąco polecam! :smile:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez śliwka_kalifornijska 08 lut 2007, 23:47
W innym temacie (chyba w "psychologia") jest dużo o tej książce.

przez snaefridur 09 lut 2007, 01:16
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg