503 Service is Unavaliable!!!!

Hasiok.

przez inn@ 19 wrz 2016, 12:59
Odechciało mi się tego forum przez ten 503. Spada mi motywacja żeby tu pisać, piszę coś co mi się wydaje wazne i mi to znika. Nawpie.przali reklam i tych filmików z rozczochrańcami którzy to niby mają tak nam "pomagać" ale obrzydliwe są dla mnie te mordy. Nie wiem czy kogoś zachęcą do swoich usług ale ja każdego kto ma tu filmik na tym forum omijałabym bardzo szerokim łukiem. A już najgorsze są te stare pryki, wyglądają obleśnie, zmarchy a na to tony make upu - fuj!!!! Albo się błyszczą. Albo jąkają. Albo stękają, jakby z sedesu nagrywali. Mam różne adblocki i inne bariery ale oczywiście raz na czas się aktualizują kody i znów się to pokazuje. Przez to serwery padają i są przeciążone a ludzie nie mogą tu wchodzic i rozmawiać!!!!.

przez Artemizja 19 wrz 2016, 13:22
Jeśli to wyżalenie się, to w porządku, a jeśli skarga, to kierowana nie tam, gdzie trzeba, bo zagląda tu jedynie Ekipa Forum, która nie ma wpływu na powyższe kwestie, choć próbuje interweniować od x czasu codziennie wysyłając zgloszenia. Za to odpowiada Grupa Wirtualna Polska.

W kwestii informacyjnej, o czym pisałam już w innych wątkach, na ten tydzień ( wg udzielonych informacji ) zaplanowana jest migracja Forum na nowe serwery, co ma podobno zlikwidować błąd 503.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Arhol 19 wrz 2016, 13:29
inn@ napisał(a):Odechciało mi się tego forum przez ten 503. Spada mi motywacja żeby tu pisać, piszę coś co mi się wydaje wazne i mi to znika. Nawpie.przali reklam i tych filmików z rozczochrańcami którzy to niby mają tak nam "pomagać" ale obrzydliwe są dla mnie te mordy. Nie wiem czy kogoś zachęcą do swoich usług ale ja każdego kto ma tu filmik na tym forum omijałabym bardzo szerokim łukiem. A już najgorsze są te stare pryki, wyglądają obleśnie, zmarchy a na to tony make upu - fuj!!!! Albo się błyszczą. Albo jąkają. Albo stękają, jakby z sedesu nagrywali. Mam różne adblocki i inne bariery ale oczywiście raz na czas się aktualizują kody i znów się to pokazuje. Przez to serwery padają i są przeciążone a ludzie nie mogą tu wchodzic i rozmawiać!!!!.

Na old fagusów i ich gunwo filmiki z selloutem polecam adblock (ale jest) + zmiana skórki forum na starą - zero video.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inn@ 19 wrz 2016, 14:30
Arhol ja wiem że adblock, ale przecież to się aktualizuje i znowu wyłażą, to po raz, a po dwa - widok silver jest tylko po zalogowaniu, a jak chcę tylko poczytać to się nie loguję. A po trzy - ani adblock ani silver Ci nie pomoże jak masz 503.
Ja nie mam nic do Adminów Forum, wiem że Grupa itp. ale napisać co o tym sądzę do świata chciałam.

przez Artemizja 19 wrz 2016, 14:38
inn@, czyli chciałeś się wyżalić ;) Szczerze? My sami na to wyklinamy i gdybym miała tutaj użyć słów, które mam na myśli, to musiałabym samą siebie zbanować :bezradny:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez inn@ 19 wrz 2016, 14:44
A dlaczego nie szczerze? Nie rozumiem Twojego pytania.

przez Artemizja 19 wrz 2016, 14:51
inn@, nie o to mi chodziło ;) Miałam na myśli, "szczerze", czyli bez ogródek i owijania w bawełnę, co myśli Ekipa o tej rozwlekłej awarii. To nawet nie było pytanie. Dość często jesteśmy utożsamiani z WP i Userzy myślą, że to, co robi WP jest tożsame z Naszym zdaniem i możliwościami. Nic bardziej mylnego.

Administrator

przez Bagatelka 19 wrz 2016, 15:40
Tak w ogóle dlaczego forum się sprzedało? oddało? w ręce abczdrowie? Przed przejęciem, takich problemów technicznych chyba nie było.
W ogóle zauważyłem, że ta grupa przejęła wiele stron związanych ze zdrowiem...
Ostatnio edytowano 19 wrz 2016, 15:41 przez Bagatelka, łącznie edytowano 1 raz
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

przez Artemizja 19 wrz 2016, 15:41
Bagatelka, to już pytanie do Naczelnego Admina. Z tego, co pamiętam, bo jak się dokonywała współpraca z abc, to mnie jeszcze w szeregach Ekipy nie było, to Forum rozrosło się do takich rozmiarów, że potrzebowało wsparcia technicznego, psychologa i tak dalej. Kłopoty techniczne były i to bodajże nawet większe niż obecnie.

Administrator

przez nippy 20 wrz 2016, 10:19
A mnie do białej gorączki doprowadza fakt, ze forum wywala dokładnie wtedy kiedy wiekszosc ma wlasnie czas, zeby na nim posiedziec. Nosz ile mozna???????!!!!!!! Zrobcie z tym cos do cholery i nie obchodzi mnie kto to mialby zrobic!!!!!!
Ulzylam sobie ;)

przez varelse 20 wrz 2016, 11:40
I że forum zdycha o coraz wcześniejszych godzinach, to mnie chyba naj-naj wkurwia i zasmuca. Więź z forumem mi słabnie po każdym 503. :roll:
'Cause sometimes you just feel tired, feel weak
And when you feel weak, you feel like you wanna just give up.

przez Kalebx3 20 wrz 2016, 12:45
Bagatelka, to już pytanie do Naczelnego Admina. Z tego, co pamiętam, bo jak się dokonywała współpraca z abc, to mnie jeszcze w szeregach Ekipy nie było, to Forum rozrosło się do takich rozmiarów, że potrzebowało wsparcia technicznego, psychologa i tak dalej. Kłopoty techniczne były i to bodajże nawet większe niż obecnie.

Takich wielkich KŁOPOTÓW jak obecnie, to od 2011 roku( jak Tu jestem ) nie było . Całe te zmiany z nową skórką Forum to lipa jak nie wiem ,,, a teraz te awarie .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Artemizja 20 wrz 2016, 13:00
Kalebx3, ja mówię przed 2011 rokiem. Wiem z opowieści Naczelnego, że były poważne problemy techniczne.

Administrator

przez JERZY62 20 wrz 2016, 13:25
Arhol napisał(a):Na old fagusów i ich gunwo filmiki z selloutem polecam adblock (ale jest) + zmiana skórki forum na starą - zero video.

Bez AdBlock lub lepszego moim zdaniem Ublock Orgin, programu do blokowania reklam nie ma życia w internecie.
♪♪♪

Sortuj wg