dziwna relacja moderatorów

Hasiok.

dziwna relacja moderatorów

przez goshka 13 sty 2007, 21:35
cześć, właśnie przeczytałam jeden z tematów, na którym wyciągnięte zostały jakieś brudy...dziwne, bo poczułam, że na tym forum odbywają się jakieś rozgrywki!!!że wcale nie jest to takie przyjazne forum!okropne!! nie wiem kto tu na ile się wspiera!? POZDRAWIAM

przez snaefridur 13 sty 2007, 21:38
O którym temacie mówisz?I co rozumiesz przez słowa "dziwne rozgrywki"?
snaefridur

przez gusia 13 sty 2007, 22:19
goshka,ja myslę żę to forum jest jak najbardziej przyjazne(nie wiem o czym "mówisz".Rozgrywki?????????? :cry:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 13 sty 2007, 22:56
goshka napisał(a):że na tym forum odbywają się jakieś rozgrywki!!!

a mianowicie jakie :?: proszę o konkrety

goshka napisał(a):że wcale nie jest to takie przyjazne forum!okropne!! nie wiem kto tu na ile się wspiera!?

myślę, że jesteś za krótko aby to stwierdzic :!: i chyba nie byłaś na innych forach :roll:

a i jeszcze jedno nikt tutaj nie ma obowiązku nikogo wspierac jest to tylko jego dobra wola :!:
znikłam i mnie nie ma .........

przez atrucha 13 sty 2007, 23:13
Nie no..potraficie człowieka rozłożyć..ze śmiechu :D

No ale o co chodzi..? :lol:
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez atrucha 13 sty 2007, 23:32
Nas?? czy Ciebie?? uogólnienia to niezła przykrywka na brak asertywności lub brak argumentów :smile: Prezentujesz tani sposób zaczepek co ma podłoże w niskiej samoocenie. Nie zalewaj wszystkich własną goryczą, jeżeli chcesz pomocy to o nią poproś - bo Twoje "tanie" atakowanie przypomina żałosne wołanie ..." niech ktoś zwróci na mnie uwagę....". Są dużo prostsze sposoby na to, milsze i bardziej cywilizowane... :smile: Reklama poprzez szokowanie wychodzi już z mody..

Gdybym ja decydowała o banach - od jakiegoś czasu byłbyś brany pod uwagę.. No ale cóż..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez gusia 14 sty 2007, 01:05
ajlowju :roll:

nie mam oleju ,,,:( Malcolm o co??
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez DarkAngel 14 sty 2007, 01:31
Malcolm...powiem tyle że Twoje wypowiedzi robią sie coraz to bardziej infantylne....cofasz się? Brak Ci argumentów? To wszystko zaczęło sie po tym jak Shadow zdjął Cie ze stanowiska moderatora i nie zaprzeczaj ,mam oczy i nie jestem ślepy....Nie pisze z Shadowem więc nie posądzaj mnie równiez o zadne przekupstwo czy obronę jego osoby. Nie obchodzi mnie czy moderujesz, czy adminujesz na innych forach....chłopie daj spokój, odpusc sobie....idź z forum jak Cie drażni.....nie rób nie przyjemnej atmosfery. Masz jakieś "ale" to porozmawiaj z Shadowem na PW, gg, skypie a nie walisz jakies głupie docinki tu na forum. I nie mów że nie chodzi o Shadowa bo widziałem Twój opis na Skypie... Jak na swój wiek zachowujesz się jak dziecko.
Miej troche godności chłopie i uspokój się lub odejdź...
Obrazek
ExModerator

przez goshka 14 sty 2007, 04:09
przepraszam Was, że w ten sposób to napisałam chodziło mi o to, że w jednym z tematów natknęłam się na taką właśnie wymianę zdań i jestem zdziwiona, że nie można było tego załatwić przez PW.
didado1, wierz mi byłam na jeszcze kilku innych forach!
nie chciałam Was urazić ale w tamtej chwili wydało mi się to na tyle przykre, że chciałam to zaznaczyć. To co jest między Wami niech tam pozostanie :twisted:
pozdrawiam Was ciepło ;)

przez gina 14 sty 2007, 12:21
Brawo Dark!
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez shadow_no 14 sty 2007, 13:07
Witam,
faktycznie, goshka, nie wiem czy chodzi Ci o tematy w ktorych pisalem z Malcolmem, ale przyznaje - ponioslo mnie, i nadal nosi.

goshka napisał(a):nie wiem kto tu na ile się wspiera!?

Na tak duza ilosc postow, nie ma chyba wielu negatywnych (?)

Malcolm, zyski, zyski, zyski. Co Ty myslisz, ze mam BMW, wille z basenem, prywatny helikopter i co niedziele gram w golfa?
Forum nie generuje tak duzego zysku jak Ci sie wydaje, wez pod uwage, ze za serwer ( http://home.pl/serwery - najdrozszy pakiet ), domene rowniez place. Wiec prosze Cie, skoncz swoje docinki nt. moich finansow bo nic o nich nie wiesz. Widziales stan mojego konta? Nie? Wiec (tak jak by to powiedzial jeden z moich nauczycieli) zamknij sie.
Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg