Kosz

Hasiok.

Kosz

przez iiwaa 22 sie 2016, 01:10
elo napisał(a):kiedy matke dopadla depresja najmlodszy mial 3 latka - niby wszystko spoko bo jest calkowice zdrowy ale ledwo skonczyl szkole juz nie mowiac o tym ze w zyciu radzi sobie jeszcze gorzej niz ja ze schizofrenia paranoidalna padaczka i ocd

co zas do lekcji jezyka polskiego do moze nie uwazalam albo nauczycielka w podstawowie taka zjebana:
pobawilbym sie kim/czym? ta zabawka - narzednik
skasowalbym kogo/co? te zabawke - biernik

naturalnie na koncu powinny byc ogoniki ale te juz se sami dopiszcie w wyobrazni

chodziło o to, że "tą zabawkę", to już w ogóle pomieszanie z poplątaniem.

było:
"tą zabawkę skasował"
skasował - kogo/co?
tę zabawkę
:)
Podobnie nie mamy żadnego "zezwierzeńcenia", bo nie "zwierzeńta", tylko zwierzęta -> zezwierzęcenie.
Jednak ta szkoła nie jest taka głupia, nie?

Nie jestem purystką językową, ale jednak to zwyczajnie razi.

I nikt mi nie wmówi, że "lepiej być zaradnym, niż umieć ładnie pisać", bo jedno z drugim się nie wyklucza.
Za to łatwo się gdzieś najeść wstydu. No, chyba że komuś wszystko jedno - jego sprawa.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez elo 22 sie 2016, 01:17
no i o tym mowie - tez miewam problemy z poprawna polszczyzna ale na poziomie podstawowym radzilam sobie [tu juz nieskromnie powiem] zajebiscie
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez iiwaa 22 sie 2016, 01:26
elo napisał(a):no i o tym mowie - tez miewam problemy z poprawna polszczyzna ale na poziomie podstawowym radzilam sobie [tu nieskromnie powiem] zajebiscie

Każdy miewa jakieś tam problemy, łapie się czasem na tym, że nie wie, jaka jest poprawna forma danego wyrazu w danym kontekście. Kiedy piszę, to czasem się zastanawiam. Albo potem te głupie programy do korekt zmieniają POPRAWNE formy na błędne.
Jako młoda dziewczyna miałam problem z niejako automatycznym mówieniem "mi" na początku zdania - a powinno być "mnie". Poprawną formę oczywiście znałam, ale kiedy mówiłam "z automatu", to przez głupi nawyk jej nie używałam.
Mąż to ze mnie wyplenił z najwyższym uporem i nader skutecznie :D

Choć - moim zdaniem - jak komuś wszystko jedno, to źle to o nim świadczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 22 sie 2016, 07:49
iiwaa napisał(a):...Choć - moim zdaniem - jak komuś wszystko jedno, to źle to o nim świadczy.

F81.0
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg