ottt

Hasiok.

ottt

przez Nihil 08 cze 2016, 16:42
AtroposIsDead, To z kutachem w ustach było jakieś takie ... hmm ... nie wiem ? pełniejsze ? :D ;)
robaki-biedaki xD

Nie skończyłam.

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 12:17
Nie jest mi teraz lepiej po tym jak zablokowano wątek i to pewnie tylko dla mojej osoby bo reszta wejdzie, napiszę znowu coś co mnie zaboli a ja będę tylko czytała i odbierała ciosy. Bawi was to, macie z tego świetną zabawę. Napisałam że nie będę tego tolerowała i będę pisała do tego czasu aż mnie nie przeproszą te osoby które mnie upokarzały i próbowały wyśmiać. Nie jestem śmieciem i nie zasługuje na takie traktowanie. Nie znacie mnie i nie chcecie znać ale jesteście w stanie skomentować moją osobę.
Dodałam zdjęcie bo chciałam udowodnić że nie jestem trollem i nie prosiłam o żadne komentarze. Dodałam sama komentarz do zdjęcia i już tam napisałam że jestm brzydka i że zdjecie było przerabiane. Nie będę godziła się na to, że jakiś typ wejdzie napiszę mi coś obrazliwego i wyjdzie a potem nagle pół forum wchodzi i obrzuca mnie najlepszymi ripostami jakie tylko zna. Nie jestem śmieciem tylko człowiekiem i mam uczucia. To że mam inaczej, mam inne zdanie i inaczej patrzę na niektóre sprawy nie oznacza zaraz że mam być za to poniewierana. Jestem brzydka i nie przyjmuje do wiadomości innych komentarzy na temat mojego wygladu. Jestem w pełni świadoma tego że jestem brzydka i to mi się nie zmieni.

Nie skończyłam.

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 12:22
Jeżeli nadal ktoś będzie próbował mnie wyśmiać i upokorzyć to się zabiję. Nie mogę spać, nie chcę mi się jeść, ciągle tylko czytam jak ktoś mnie atakuje. Nie jestem kłamcą i napisałam o sobie prawdę i innej prawdy nie ma bo prawda jest jedna. Jestem brzydka, głupia, nudna i nie mam znajomych. Jeżeli do kogoś to nie dociera to niech nie piszę nic bo tylko mnie upokorzy i znowu wyśmieje. Jeżeli ktoś się z tym zgadza to niech to napiszę ale nie z nutą ironii i chamstwa za plecami. Szczerość to coś czego wy nie macie bo idziecie tylko za stadem. Robicie tak jak stado, boicie się wyjść poza nie. Nie macie własnego zdania tylko takie samo jak stado. Nie zgadzam się z tym co wy piszecie i nigdy się to nie zmieni.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie skończyłam.

przez silence_sadness 26 lip 2016, 12:25
Nie wierzę w to co czytam...

Twój monolog jest już tak nudny jak flaki z olejem.
Non stop tylko się powtarzasz.
Wszyscy przeciwko Tobie? To chyba Ty jesteś istotą najbardziej nastawioną negatywnie do własnej osoby. :twisted:

Skończ już ten cały cyrk i zajmij się rzeczywistością zamiast wypluwać krew w internetach.
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Nie skończyłam.

przez silence_sadness 26 lip 2016, 12:27
A Twoje słowa i groźby samobójstwa powinno się zgłosić na policję bo stwarzasz zagrożenie sama dla siebie.
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Nie skończyłam.

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 12:32
silence_sadness napisał(a):Nie wierzę w to co czytam...

Twój monolog jest już tak nudny jak flaki z olejem.
Non stop tylko się powtarzasz.
Wszyscy przeciwko Tobie? To chyba Ty jesteś istotą najbardziej nastawioną negatywnie do własnej osoby. :twisted:

Skończ już ten cały cyrk i zajmij się rzeczywistością zamiast wypluwać krew w internetach.

Nie znasz mnie i nie wiesz dlaczego nie mam nic innego do roboty jak tylko siedzenia na Internecie. Jeżeli Cię nudzi to szkoda bo nie masz szans żeby chcieć coś z niego w końcu zrozumieć. Powtarzam się bo nic nie rozumiecie i nic do was nie dociera. Napisałam jaka jest prawda o moim wyglądzie i napisałam że mnie obrażono i upokorzono. Moje problemy nazywasz robieniem cyrku? Moje problemy? Ty ich nawet nie znasz i nie chcesz znać, nikt nie chcę ich znać. Pisałam o nich w innych wątkach i każdy to olał. Napisałam po co tutaj jestem i nie wyjdę dopóki tego nie dostane.

Nie skończyłam.

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 12:34
To idź, dzwoń, ciekawe co im powiesz. Jakaś upośledzona istota na którą i tak każdy ma wyjebane piszę na forum NERWICA.COM że się zabiję bo ludzie poniewierają nią i jej zdaniem. Mają gdzieś to co piszę i nie chcą nic zrozumieć. Napisałam już coś. ALbo mnie przeproszą te osoby albo się zabije. Nie mam już do niczego siły

Nie skończyłam.

przez Monster6 26 lip 2016, 12:59
Prawda jest jak dupa każdy ma swoją.Nie przekonasz wszystkich do swojego zdania.Każdy może mieć swoje zdanie.Jak ktoś uważa że nie jesteś brzydka do uszanuj to.A jeśli nie podoba ci się że ktoś komentuję to co wrzucasz to po prostu nie wrzucaj.Cały świat nie będzie tańczył tak jak ty będziesz grać.Po za tym nawet za to ktoś się zlitował i cię przeprosił.Jeśli chcesz by szanowano twoje zdanie to uszanuj zdanie innych.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Nie skończyłam.

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 13:01
Monster6 napisał(a):Prawda jest jak dupa każdy ma swoją.Nie przekonasz wszystkich do swojego zdania.Każdy może mieć swoje zdanie.Jak ktoś uważa że nie jesteś brzydka do uszanuj to.A jeśli nie podoba ci się że ktoś komentuję to co wrzucasz to po prostu nie wrzucaj.Cały świat nie będzie tańczył tak jak ty będziesz grać.Po za tym nawet za to ktoś się zlitował i cię przeprosił.Jeśli chcesz by szanowano twoje zdanie to uszanuj zdanie innych.

Nie będę szanowała kogoś kto robi ze mnie kłamcę i sam kłamię. Napisałam coś i tak ma być. Piszę cały czas o sobie i temat cały czas dotyczy mojej osoby. Wiecie o mnie tyle ile ja wam napisze.

Nie skończyłam.

przez Arhol 26 lip 2016, 13:04
Ale ja skończyłem.
24 urlopu,ostygnij.
Oczywiście mogę zgłosić potencjalną próbę samobójczą,ale nie sądzę byś naprawdę chciała mieć policje na łbie za trolling i histeryzowanie w internecie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg