ottt

Hasiok.

ottt

przez Nihil 08 cze 2016, 16:42
AtroposIsDead, To z kutachem w ustach było jakieś takie ... hmm ... nie wiem ? pełniejsze ? :D ;)
robaki-biedaki xD

Nie skończyłam.

przez silence_sadness 26 lip 2016, 12:25
Nie wierzę w to co czytam...

Twój monolog jest już tak nudny jak flaki z olejem.
Non stop tylko się powtarzasz.
Wszyscy przeciwko Tobie? To chyba Ty jesteś istotą najbardziej nastawioną negatywnie do własnej osoby. :twisted:

Skończ już ten cały cyrk i zajmij się rzeczywistością zamiast wypluwać krew w internetach.
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Nie skończyłam.

przez silence_sadness 26 lip 2016, 12:27
A Twoje słowa i groźby samobójstwa powinno się zgłosić na policję bo stwarzasz zagrożenie sama dla siebie.
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie skończyłam.

przez Monster6 26 lip 2016, 12:59
Prawda jest jak dupa każdy ma swoją.Nie przekonasz wszystkich do swojego zdania.Każdy może mieć swoje zdanie.Jak ktoś uważa że nie jesteś brzydka do uszanuj to.A jeśli nie podoba ci się że ktoś komentuję to co wrzucasz to po prostu nie wrzucaj.Cały świat nie będzie tańczył tak jak ty będziesz grać.Po za tym nawet za to ktoś się zlitował i cię przeprosił.Jeśli chcesz by szanowano twoje zdanie to uszanuj zdanie innych.
CHAD I rapid cyling
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.
Niemożliwe nie istnieje.
Bezlekowo

Nie skończyłam.

przez Arhol 26 lip 2016, 13:04
Ale ja skończyłem.
24 urlopu,ostygnij.
Oczywiście mogę zgłosić potencjalną próbę samobójczą,ale nie sądzę byś naprawdę chciała mieć policje na łbie za trolling i histeryzowanie w internecie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg