Psychoterapia, refundacja 60%, 48 zł/ 50 min., Warszawa

Hasiok.

przez Anna Mieszkowska 02 cze 2016, 13:50
Drodzy Państwo,

Mam możliwość przyjęcia trzech osób na psychoterapię w ramach uiszczenia opłaty jedynie za wynajem i obsługę gabinetu (48 zł / 50 min.), bez pokrycia kosztów samych wizyt.

Każde rozpoczęcie współpracy poprzedzone jest jednorazową konsultacją psychologiczną (48 zł / 50 min.), na której wspólnie zastanawiamy się czy proponowana przeze mnie forma pomocy jest dla Państwa odpowiednia. Jest to także moment zawarcia kontraktu terapeutycznego oraz umówienia się na to, w jaki sposób będzie przebiegała psychoterapia.

Miejsce spotkań to al. Armii Ludowej 6 (okolice Metra Politechnika i Pl. Zbawiciela).

W gabinecie przyjmuję zarówno w godzinach popołudniowych (do godz. 22:00), jak i przedpołudniowych (od godz. 9:00).

Kontakt (zapisy, pytania):
603 322 029
a.mieszkowska@gmail.com

Tutaj możecie Państwo znaleźć więcej informacji na mój temat oraz na temat samej psychoterapii:
http://amieszkowska.wix.com/amieszkowsk ... apia/xzqor
http://amieszkowska.wix.com/amieszkowska

Serdecznie zapraszam,
Anna Mieszkowska
Psycholog, Psychoterapeuta, Pedagog Specjalny

przez powerball 06 cze 2016, 01:01
nie dzięki :yeah: nie ufam obcym :mrgreen:
Obrazek
szczególnie poznanym przez internet :mrgreen:

Proponuje skontaktować się z grouponem, pobierają dużą prowizję, ale w ten sposób możesz zyskać wielu klientów, a że terapia zazwyczaj i tak jest zrywana przez pacjenta i konczy się za wcześnie to będziesz zarobiona :great:

przez Michellea 06 cze 2016, 01:08
Każde rozpoczęcie współpracy poprzedzone jest jednorazową konsultacją psychologiczną (48 zł / 50 min.), na której wspólnie zastanawiamy się czy proponowana przeze mnie forma pomocy jest dla Państwa odpowiednia

Mam zapłacić, żeby potem stwierdzić, że jednak nie chcę współpracować? :mhm:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg