t5

Hasiok.

TOP5 najlepszych leków

przez warning 21 maja 2016, 12:57
Monster6 napisał(a):
warning napisał(a):
Monster6 napisał(a):
Bez leków i w epizodzie choroby nie widziałem nic zlego we włożeniu psu w dupe petardy

Nie myślałeś o tym, żeby odkupić jakoś winę?... Jeśli naprawdę to zrobiłeś, zadałeś mu nieowyobrażalne cierpienie. Teraz znajdź psu ze schroniska jakiś dobry dom, albo wspomagaj (adopcja na odległość) takiego zwierzaka finansowo.

A tak na marginesie, powinieneś zostać ukarany zgodnie z zapisami ustawy (Dz.U.2013.856):

1. Kto zabija zwierzę z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4 albo znęca się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2, podlega karze pozbawienia wolności do roku, ograniczenia wolności albo grzywny.
2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1, działa ze szczególnym okrucieństwem, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, ograniczenia wolności albo grzywny....

To idz na policję i mnie oskarż zamiast wypisywać tutaj kodeks karny.

Podaj mi swoje dane osobowe oraz adres (na priv), to to zrobię. Poza tym, jak może zwróciłeś uwagę, zaproponowałam Ci, że możesz starać się zadośćuczynić, skoro żałujesz. Czekam na Twoje dane i opis sprawy. Zgłoszenie masz jak w banku.

TOP5 najlepszych leków

przez Monster6 21 maja 2016, 13:07
Chyba śnisz :D Idz bez tego skoro możesz pisać o kodeksie karnym,oceniać mnie i pisać w jaki sposób powinienem odkupić swoje winy i co powinno mnie za to spotkac.

TOP5 najlepszych leków

przez Monster6 21 maja 2016, 13:25
Nawet jak bym ci podał dane to nie prawdziwe a jeśli nawet prawdziwe to opisał sytuację z czasu kiedy mnie jeszcze na świecie nie było :lol:
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg