obalam współczesną psychaitrie!

Hasiok.

przez one man show 04 maja 2016, 19:13
biochemia zaburzona w mózgu jest badana chyba aparatem parasterycznym. w jaki sposób naukowcy odkryli zaburzoną biochemie mózgu, jak dokonano tego pomiaru?

ktoś nie zna tego przypadku?
http://www.tvp.info/18626131/wszczeto-p ... widlowosci

to jest przyczyna słyszalności głosów. jak matka myje podłogę jakiś detergentem lejąc go jak najwięcej się da. (każdy chyba wie, co wchodzi w skład środków powierzchniowo czynnych albo piecze używając wodorowęglanu amonu. ) mam takie jazdy, jakbym miał psychozę.

przypadek? czyżby u osób, u których występują objawy psychotyczne czyli zaburzenie logiczności myślenia podniesiony jest poziom amoniaku we krwi?

ciężko przyjąć że psychotrop, który połykam rozpuszczalny w jamie ustnej działa w taki sposób jak opisują to NAUKOWCY...

np.
Atypowy lek przeciwpsychotyczny, pochodna chinolinonu. Skuteczność arypiprazolu w leczeniu schizofrenii związana jest ze skojarzonym działaniem częściowo agonistycznym wobec receptora dopaminowego D2 i serotoninowego 5HT1a, a także antagonistycznym działaniem wobec receptora serotoninowego 5HT2a. In vitro arypiprazol wykazuje duże powinowactwo do receptorów dopaminowych D2 i D3, serotoninowych 5HT1a i 5HT2a oraz umiarkowane powinowactwo do receptorów D4, 5HT2c i 5HT7, a także a1-adrenergicznych i histaminowych H1. Arypiprazol wykazuje również umiarkowane powinowactwo do miejsc wychwytu zwrotnego serotoniny, natomiast nie wykazuje istotnego powinowactwa do receptorów muskarynowych. Po podaniu p.o. dobrze się wchłania z przewodu pokarmowego. tmax wynosi 3–5 h po podaniu p.o., 1–3 h po podaniu i.m. Dostępność biologiczna po podaniu p.o. wynosi 87% oraz 100% po podaniu i.m. Arypiprazol i jego czynny metabolit w ponad 99% wiążą się z białkami osocza, głównie albuminami. Metabolizm zachodzi w wątrobie. In vitro izoenzymy CYP3A4 i CYP2D6 warunkują dehydrogenację i hydroksylację arypiprazolu, natomiast N-dealkilacja jest katalizowana przez CYP3A4. W stanie stacjonarnym czynny metabolit – dehydroarypiprazol – stanowi 40% AUC leku, a arypiprazol jest główną substancją czynną w układzie krążenia. t1/2 arypiprazolu w fazie eliminacji wynosi ok. 75 h u osób o zwiększonej aktywności izoenzymu CYP2D6 i ok. 146 h u osób o zmniejszonej aktywności CYP2D6; t1/2 dehydroarypiprazolu wynosi ok. 94 h. 60% dawki wydalane jest z kałem, 27% – z moczem. Ok. 18% dawki wydalane jest w postaci niezmienionego arypiprazolu z kałem i mniej niż 1% z moczem.

przez Monster6 04 maja 2016, 20:51
No no stary jesteś gość,na jednym przykładzie złej zdiagnozowanej dziewczynki która przez błąd lekarski była skierowana na oddział psychiatryczny po czym przez problemy neurologiczne zmarła obalasz współczesną psychiatrię w dodatku z błędem w tytule.Jak mama myje podłogę to masz jazdy jakbyś miał psychozę,jak się nawąchasz benzyny i kleju czy różnych mocnych detergentów to będziesz miał jazdy bo dziwne gdybyś nie miał.
Objawy podwyższonego poziomu amoniaku we krwi:
bóle głowy,zaburzenia poznawcze,dezorientacja,splątanie, drżenie mięśni,przyspieszony lub pogłębiony oddech,nadmierna senność, która następnie może przejść w śpiączkę.Możesz zbadac poziom amoniaku we krwi i sprawdzić czy masz w normie być może masz ponad normę od niektórych psychotropów występuję hiperamonemia (podwyższony poziom amoniaku) np. od kwasu walproinowego(pop.Depakine Chrono).Ale ty zamiast zrobić sobie te badanie wolisz od razu obalać współczesną psychiatrię.Nie wiem czy wy wszyscy szukający dziury w całym w psychiatrii robicie to z wrodzonej głupoty czy w pełni świadomie na złość chorym.

przez one man show 04 maja 2016, 20:57
myślisz że podwyższony poziom amoniaku tak łatwo da się wykryć przy Przeniesionym zespole Münchausena?
ciężko się nie czuć zwycięzcą w takiej sytuacji. mogli jeszcze wpisać kody na nieśmiertelność, żeby mnie pokonać :D

umierając powiem, to czego szukałem było ukryte w strachu.

dlaczego konflikty nie są rozwiązywane na drodze dyplomatycznej tylko militarnie?
Capricorn napisał(a):Nikogo nie interesuje kompromis.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monster6 04 maja 2016, 21:06
Myślę że ten temat powinien wylądowac w koszu.Bo zaczyna być tym co wyszukiwanie w sobie sczepów candida jako przyczyny wszystkiego i twierdzeniu że psychiatrzy mają powiązania z hitlerem i kontynuują jego misję a ludzie leczący się są ofiarami koncernów farmaceutycznych kontrolujących społeczeństwa.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Sortuj wg